320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Lasnamäe FC Ajax

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tühistatud tulemus 21. voorust
    28.07.07: Ajax - Trans -:3 (oli 1:3)

    Põhjus ilmselt mõnes kaartidega Ajaxi venna mängimises.

    Kommentaar


      Tegelt olex hullult tänulik sellele,kes teax kus toimub laupäeval MT-Ajaxi mäng

      Kommentaar


        jalgpall.struktuur.ee > "Nädala mängud" > ... 14.00 Lasnamäe FC Ajax - Tartu JK Maag Tammeka, FC Ajaxi staadion
        Nii lihtne oligi.

        Kommentaar


          Seda ma ju tean. Keegi võix lihtsalt juhatada teed sinna. Tänud.

          Kommentaar



            Vastuse leiad sellest samast teemast, otsing on alati abiks.
            Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

            Kommentaar



              JK Ajaxi staadion asub Lasnamäel Võidujooksu tänav 8, Kadrioru staadion jääb mängupaigast vaid lühikese autosõidu või jalutuskäigu kaugusele. Ühistranspordist sõidab staadionile kõige lähemale buss number 67.
              edit: Huvitav, et noored inimesed ei viitsi vanemat teemat tagasi sirvida, kust vastuse leiab rutem kui arvata võiks osata. Meie, vanemad, peame näpuga näitama.

              Kommentaar


                okei okei. Aga äitäh sellegipoolest,vanake

                Kommentaar


                  kusjuures ajaxi mängule minek oli mulgi üks kord täielik tsirkus.. see oli siis, kui nad ei saanud enda staadionit kasutada. uurisin välja kus nad mängivad, vaatasin välja kus staadion asub, trükkisin isegi kaardi välja ning jõudsingi sihtkohaks olnud staadionile, kuid seal tegid ainult mingid jorsid trenni.. mingit mängu ei toimunud.. koduteel küsis ainult üks narkomaan kümmet krooni.. krt ma ütlen!
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    :-D Tartust tuleb siis igax juhux varem startida.

                    Kommentaar


                      Ajax hetkel siis Florale kingitust tegemas.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Erko Vaata postitust
                        Ajax hetkel siis Florale kingitust tegemas.
                        Jäi veel tulematta 0:2
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Mõned huvitavad mõted Dugani intervjuust “MK-Estonii” möödanud nädala ajaleheks:

                          1) Dugani sõbrad maksavad (oma taskustest) preemiaraha Ajaxi palluritele.

                          2) Preemiaraha viimaseks mänguks vs. Kalevi:
                          -võidu eest: 1000 EEK/1 pallur
                          -viigi eest: 500 EEK/1 pallur

                          3) Dugan ütles, et Valentin Jablokov (Ajaxi noortetreener) on spordimeistriks (nimetus) ning omal ajal ta mängis Wembley-s FC Zeniidi (Lenigraad) ridades.
                          Mul ei ole infot “Jablokov-spordimeister” kohta, aga Jablokov ei mänginud Zeniidis ning Zeniit ei mänginud Wembley-s.

                          4) Pushtov ning Bragin said 10 000 EEK/kuus (Ajaxi treenerite kohtadel).

                          5) Omal ajal (21 Kutsekooli õpilasena), 1000 meetri jooksus Aleksandr Dmitrijev saavutas fantastilise aja- 2 min. 56 sek.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
                            Mõned huvitavad mõted Dugani intervjuust “MK-Estonii” möödanud nädala ajaleheks:

                            1) Dugani sõbrad maksavad (oma taskustest) preemiaraha Ajaxi palluritele.

                            2) Preemiaraha viimaseks mänguks vs. Kalevi:
                            -võidu eest: 1000 EEK/1 pallur
                            -viigi eest: 500 EEK/1 pallur

                            3) Dugan ütles, et Valentin Jablokov (Ajaxi noortetreener) on spordimeistriks (nimetus) ning omal ajal ta mängis Wembley-s FC Zeniidi (Lenigraad) ridades.
                            Mul ei ole infot “Jablokov-spordimeister” kohta, aga Jablokov ei mänginud Zeniidis ning Zeniit ei mänginud Wembley-s.

                            4) Pushtov ning Bragin said 10 000 EEK/kuus (Ajaxi treenerite kohtadel).

                            5) Omal ajal (21 Kutsekooli õpilasena), 1000 meetri jooksus Aleksandr Dmitrijev saavutas fantastilise aja- 2 min. 56 sek.

                            Aga mittu söötu ette tegid Ajaxi kaitsjad keskeltläbi igas mängus?
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sats1 Vaata postitust

                              5) Omal ajal (21 Kutsekooli õpilasena), 1000 meetri jooksus Aleksandr Dmitrijev saavutas fantastilise aja- 2 min. 56 sek.
                              ei tea mis fantast aeg see nüüd siis on. Isegi olen ainult jalgpallitrenni pealt 2:57 jooksnud. Alla 2:40 peaks ikka jooksma et midagigi olla...
                              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                                ei tea mis fantast aeg see nüüd siis on. Isegi olen ainult jalgpallitrenni pealt 2:57 jooksnud. Alla 2:40 peaks ikka jooksma et midagigi olla...
                                2 min 57 sek 15-17 aasta vanuses

                                Kommentaar

                                Working...
                                X