320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Lasnamäe FC Ajax

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tegelikult on mul kahju,et meeskondadel sisuliselt puuduvad sellised toetajad,kes on alati igal pool kohal.Olenemata ilmast ja tingimustest.Lihtsalt mängu enda pärast.

    Kommentaar


      Ilm ilmaks, õige klubi toetaja on igal mängul kohal, kui natagi võimalust tulla on. Mina olen küll enamustes Kalju toetajates pettunud, aga eks see kultuur on meil kah, nagu ta on.

      Kommentaar


        Mina ei ole pettunud, pigem olen ma rõõmus, et meil olid fännid kohal halva ilmaga ja toetasid meeskonda. Olgu see number siis üks või kolmkümmend viis... Ja küll teised ka jalad kõhu alt välja võtavad

        Optimist Kuno
        www.jkkalju.ee
        www.facebook.com/jkkalju

        Kommentaar


          Algselt postitas kesa Vaata postitust
          Ja tulemus loogiline, 35 pv.
          Kui arvestada asjaolu, et praktiliselt igale publikunumbrile lisatakse protokolli automaatselt otsa ca 20 nägu, siis kas seal üle 15 pv. üldse kohal oli?

          Käisin kohal ja tegelikult oli seal isegi üle 35 minumeelest.

          Kommentaar


            Algselt postitas raits Vaata postitust
            Käisin kohal ja tegelikult oli seal isegi üle 35 minumeelest.
            Siis küll Meistriliiga publikurekord kukkus.
            Hala Madrid !

            Kommentaar


              Algselt postitas -SharK- Vaata postitust
              Siis küll Meistriliiga publikurekord kukkus.

              See kukkus teisel poolajal tegelt, ilm peletas vist ära inimesed.

              Kommentaar


                Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                Optimist Kuno
                Eesti jalgpalliga seotu ümber võib optimismi ja naivismi vahele võrdumärgi panna.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Algselt postitas -SharK- Vaata postitust
                  Aga jah, ei soovita nende kodumänge küll vaatama minna, loodetavasti tuleb Tallinna Kalev nende asemele järgmisel hooajal...
                  Kus me ikka pääseme
                  Aga siinkohal teengi taas teemavälise postituse: ootame kõiki 27. mail Kalevi juubelimängule, et aidata Kalevil meistriliigasse naasta ja Meistriliiga huvitavamaks teha.
                  27. mail kl 18.30, väravad avatakse 17.00. Tabloo: olemas, toitlustus: olemas, õlu: olemas, mängukava: olemas, wc: olemas, väljakujooned: olemas, teadustus: olemas, tribüün: olemas. Lisaks veel: Kaitseväe Orkester, Traffic, Tanel Padar&The Sun - kõik need olemas. Ja see kokku maksab sama palju kui Ajaxi mängu külastamine (kui pilet eelmüügist osta).
                  Nii et selle tulemusena loodame, et publikuarv on rekordiline

                  Mis puudutab aga EJLi, siis ma siin alaliitu ei süüdistaks, et Ajax on nagu on. Meistriliigasse pääseb eeskätt sportlikku printsiipi arvestades ja selle õiguse võitles Ajax eelmisel aastal esiliiga võitmisega välja. Pigem võinuks Ajaxi juhtkond ise sügisel reaalselt oma võimalusi hinnata, loobuda meistriliiga häbistamisest, nagu täna tehti, ja jätkata vahest esiliigas.
                  Eeldan, et liit teeb tänasest juhtumist maksimumi ehk karistab Ajaxit rahaliselt (ja ehk võtab halvimal juhul litsentseerimisdokumentides esitatud valeandmete eest mõned punktid ära), kuid suurt enamat ei saa EJL praegusel hetkel teha. Kui Ajax ei ole suuteline oma mänge paremini reklaamima ja korraldama, siis kes seda ikka teha saab. Pole ju mõeldav, et liit, Kalju, Kalev või keegi teine seda nende eest teeb. Lihtsalt kui Ajax peaks miskise ime läbi järgmiseks aastaks meistriliigas koha säilitama, vot siis on liidul ilmselt oluliselt lihtsam sekkuda ja uueks hooajaks neile litsentsi lihtsalt mitte väljastada.

                  Küll aga saavad tänasel päeval erinevad klubid/fännid avaldada väiksemal-suuremal moel Ajaxi vastu pahameelt, et nad vilistavad reeglitele, kahjustavad Meistriliiga mainet ning nullivad seeläbi teiste klubide ponnistuse tõsta liigajalgpalli populaarsust. Võibolla on küüniline öelda ja mõned ei nõustu, kuid minu meelest oli Kalevi eelmise aasta vastus sellele, kui Kiviõli jagas oma liigamängul venekeelset kava, tehes oma järgmisel kodumängul hiinakeelse kava, päris vaimukas.

                  Kõige olulisem on aga ajada oma rida ja loota, et ka Ajaxi-sugune klubi mõistab, et publikule normaalsete tingimuste loomine tõstab sponsorite huvi ja kasvatab piletitulu või siis loota, et Kalev tuleb meistriliigasse. Tõsi, viimane variant on vist tõenäolisem

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Raimo Vaata postitust
                    Võibolla on küüniline öelda ja mõned ei nõustu, kuid minu meelest oli Kalevi eelmise aasta vastus sellele, kui Kiviõli jagas oma liigamängul venekeelset kava, tehes oma järgmisel kodumängul hiinakeelse kava, päris vaimukas.
                    Haha, seda ma kuulen alles nüüd. See oli tõesti vaimukas!

                    PS! Kust te piisava hiina keele oskusega inimese leidsite?
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                      PS! Kust te piisava hiina keele oskusega inimese leidsite?
                      Google Translate obv.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        peaks küll Kalevi teemasse minema,aga lubasite ju head muusikat-aga mis ma loen: träfik,tanel ja san ja koos hirmpalju joova uue trummariga. Kaitseväe orkester ehk veab välja kui nad just Karismat ja Ahvenat kampa ei võta. Minu plusspunktid väljakujoonte eest !
                        Invest In Africa

                        Kommentaar


                          Ma ei saa aru, mida teeb Lasnamäe Ajax Meistriliigas!!! Tallinna Kalev, palun tulge ML-i, liiga kohe hulga põnevam
                          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                          Kommentaar


                            Jah, Tallinna kalevi mänge sai üksaasta Sportland arenal selle pärast vaatamas käidud, et Sarap peatreener on. Aga ei, Tallinna Kalev on sümpaatne sats.
                            Hala Madrid !

                            Kommentaar


                              Ma tuleks selle eilse probleemi juurde tagasi, ma ise pole küll Ajaxi kodumänge see hooaeg rohkem külastanud, aga tahaks uskuda, et parem pole see olukord ka varasemalt olnud. Ma olen kõik distsiplinaarkomisjoni protokollid läbi lugenud varasemalt ja pole nagu märganud, et Ajax mingi trahvi reeglitesse sülitamise eest oleks saanud, isegi hoiatamist nagu ei silmanud. Parandage kui eksin. Kui eile siin kritiseerime härra Katsevit, kes inspektorina ei teinud suure tõenäosusega ühtegi negatiivset märget korralduse kohta, siis kas sama on teinud ka eelnevad Ajaxi kodumängude inspektorid - Ain Karutoom, Oleg Timofejev 2x, Ardo Ojasalu?

                              Kui nüüd järgmises otsuses kah näeme, et EJL ei viita probleemidele, siis ma ei tea.... milleks üldse meile kodune liiga?

                              Kommentaar


                                EJL protokolli andmetel mängis Ajax Kalju vastu lausa 12 mehega

                                Kommentaar

                                Working...
                                X