320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Lasnamäe FC Ajax

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Haha, see Lasnamäe 2. värav tundus juba Lasnamäel nii koomiline, aga tore, et üks Ajaxi mängija kah plaksutab, et tiimikaaslane nii ilusti omale lükkas, olukorrast kust nagu mingit ohtu polnud. Kas mulle tundub ainult kummaline?

    Kommentaar


      Kommentaar


        hahahahaa!

        Inimesed irvitavad ajaxile ja transile näkku, aga karavan läheb ikka edasi. Tõsiselt võetav Meistriliiga!

        Kommentaar


          Kas Lasnamäe Ajaxi kodumängudele on endiselt sissepääs tasuta?

          Kommentaar


            Mulle on mulje jäänud, et ametlikult on 5.- nagu ka eelmise nädala mänguülevaates kirjas oli aga tegelikult ei müüda mingeid pileteid.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Algselt postitas Marts Vaata postitust
              Kas Lasnamäe Ajaxi kodumängudele on endiselt sissepääs tasuta?
              Tule jah kohe julgesti laupäeval Ajax - Tammeka mängule, saad võib-olla(oleneb tujust) näha ainukest allesjäänud Tammeka fänni mõllu tegemas ...Kui ma selle karjamaa ikka sealt surnutelinnaosa paneelmajade vahelt üles ka leian

              Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


              Kommentaar


                Algselt postitas Mällar Vaata postitust
                Tule jah kohe julgesti laupäeval Ajax - Tammeka mängule, saad võib-olla(oleneb tujust) näha ainukest allesjäänud Tammeka fänni mõllu tegemas ...Kui ma selle karjamaa ikka sealt surnutelinnaosa paneelmajade vahelt üles ka leian
                Leidsid hollandlased ja inglased flora mängu sealt paeselt karjamaalt, leiad ka sina.
                tulevik on tunni aja pärast

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mällar Vaata postitust
                  Tule jah kohe julgesti laupäeval Ajax - Tammeka mängule, saad võib-olla(oleneb tujust) näha ainukest allesjäänud Tammeka fänni mõllu tegemas ...Kui ma selle karjamaa ikka sealt surnutelinnaosa paneelmajade vahelt üles ka leian
                  Ega ma ainult Tammeka pärast tulengi/tuleksingi Ajaxi mängule, nh, vaja too Tartu au ja uhkus oma silmaga kh ära näha. (Kui sissepääs tasuta, siis olen kohal!)

                  Kommentaar


                    Kui Dugan peaks ise mängima, siis on see omapärane kompäkk Meistriliigasse, kus ta viimati mängis 1992/93 hooajal TVMK ridades. Kokku peaks tal statistika olema 10/3.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas urmar Vaata postitust
                      Kui Dugan peaks ise mängima, siis on see omapärane kompäkk Meistriliigasse, kus ta viimati mängis 1992/93 hooajal TVMK ridades. Kokku peaks tal statistika olema 10/3.
                      Kas Ukraina passiga Borys Duhan või Eesti passiga Boriss Dugan?
                      Mis kodakondsusest ta üldse ametlikult oli ja on?
                      Sündinud 5.06.1960.
                      1992 VMV (4/1) ja 1992/93 Nikol (5/2), kokku vist 9/3.

                      Kommentaar


                        Paneks siis siia ka Dugani mängud, saab asja äkki veel arutada
                        TVMK
                        04.05.1992 Vigri vastu vahetusest 47 minutit
                        22.05.1992 Dünamo vastu vahetusest 20 minutit +1 värav
                        26.05.1992 Merkuuri vastu vahetusest 45 minutit
                        30.05.1992 Pärnu JK vastu vahetusest 10 minutit
                        27.06.1992 Transi vastu algkoosseisus 45 minutit
                        ---
                        08.08.1992 Tartu vastu vahetusest 30 minutit + 1 värav
                        12.08.1992 Dünamo vastu vahetusest 21 minutit
                        22.08.1992 Viljandi vastu vahetusest 45 minutit + 1 värav
                        29.08.1992 Keemiku vastu vahetusest 27 minutit
                        05.09.1992 Merkuuri vastu algkoosseisus 45 minutit
                        03.10.1992 Jõhvi vastu vahetusest 25 minutit
                        Kokku siis 11 mängu ja 3 väravat

                        Kommentaar


                          Mul ka samad andmed, kokku 10 mängu, küllap ka samad mängud.

                          Kommentaar


                            Krt, mul on tõsiselt hea meel, et on inimesi, kellel olemas ML protokollid nendest aastatest.
                            Isiklikult mul endal pole, juhindusin kunagi välja antud statistilistest teatmikest ja netist leitust.

                            Kunagi võiks keegi, kel ML protokollid kusagil failis või paberile kribatud, need mingi statistilise teatmikuna trükis avaldada, eesti jalgpalli ajalugu siiski.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas pallimees Vaata postitust
                              Paneks siis siia ka Dugani mängud, saab asja äkki veel arutada
                              TVMK
                              04.05.1992 Vigri vastu vahetusest 47 minutit
                              22.05.1992 Dünamo vastu vahetusest 20 minutit +1 värav
                              26.05.1992 Merkuuri vastu vahetusest 45 minutit
                              30.05.1992 Pärnu JK vastu vahetusest 10 minutit
                              27.06.1992 Transi vastu algkoosseisus 45 minutit
                              ---
                              08.08.1992 Tartu vastu vahetusest 30 minutit + 1 värav
                              12.08.1992 Dünamo vastu vahetusest 21 minutit
                              22.08.1992 Viljandi vastu vahetusest 45 minutit + 1 värav
                              29.08.1992 Keemiku vastu vahetusest 27 minutit
                              05.09.1992 Merkuuri vastu algkoosseisus 45 minutit
                              03.10.1992 Jõhvi vastu vahetusest 25 minutit
                              Kokku siis 11 mängu ja 3 väravat
                              Pakuks, et Pärnu vastu ta ei mänginud. Kusjuures 92. viimane mäng Transiga lõppes TVMK võiduga 10:0.

                              Kommentaar


                                Platsile pääsedes purustaks Dugan Meistriliiga vanima mängija rekordi rohkem kui 4 aastaga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X