320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meistriliiga kodukad.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Vastus teemale \'Meistriliiga kodukad.\'

    Algselt postitas mart44


    Algselt postitas jorss


    ma luutikule

    ajax nüüd selline http://www.fcajax.ee/

    milleks seda http://www.zone.ee/fcv/ üleval hoitakse pole ma veel aru saanud
    Ajaxil jumala mõtetu leht. VENEKEELNE!!!! Isegi seda kohta ei ole kust saaks eestikeelseks panna. Ma näiteks ei oska vene keelt mida ma teen selle lehega kui sittagi aru ei saa. Samad sõnad teiste venekeelsete lehteda kohta. Kui klubi mängib Eestis ja riigi keel on teatavasti Eesti keel siis leht peaks olema ikkagi eesti keeles. Ja siis võib-olla võiks olla mingi oht kust lehekülje saaks venekeelseks ümber muuta. See küll ei loe kas fännid on eestlased või venelased. Kurat, kui Eestis elavad siis õppigu ka Eesti keel. Minu jaoks ongi see venalaste ja eesti keele teema juba nii ärritav. Üldse mulle ei meeldi venelased kes elavad eestis ja ei oska riigikeelt.
    Eesti keeleseaduses ei ole mingit kohustust oma kodulehte eestikeelsena hoida. Kui kõik liikmed on venekeelsed ja ka fännid vähemasti oskavad seda keelt , ei näe ma mingit põhjust miks nad PEAKSID seda ka eestikeelsena tegema. Kellel huvi on see saab oma info kätte. Pealegi ei saa oma võhiklikkust keelte vallas teiste süüks ajada. Eestis on ligi 1/3 venekeelset elanikkonda, seega oleks igal eestlasel ka kasulik osata mingil algtasemel vene keelt. Soomes on näiteks vaid ca 5% rootslasi aga teise keelena valdab seda keelt iga soomlane vähemalt mingilgi tasemel.

    Kommentaar


      #47
      Vastus teemale \'Meistriliiga kodukad.\'

      Ajaxi koduleht räägib muide meeskonna suurimast ründetähest Nikita Andrejevšist, kes on löönud see aasta esiliigas 24 väravat. Tähelepanuväärseks teeb selle saavutuse see, et kutt on sai 22 sept. 17-aastaseks! Siit võib hea mängija välja kooruda.
      On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
      I don’t care what you think of me!
      Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

      Kommentaar


        #48
        Vastus teemale \'Meistriliiga kodukad.\'

        Sellest Nikitast tegi mõni aeg tagasi väikese nupukese ka Eesti Päevaleht
        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

        Kommentaar


          #49
          Vastus teemale \'Meistriliiga kodukad.\'

          nädalalõpul lõi veel 4 kotti. a mis meile venemaa tulevikust?

          Kommentaar


            #50
            Vastus teemale \'Meistriliiga kodukad.\'

            Algselt postitas jyriöö


            Sellest Nikitast tegi mõni aeg tagasi väikese nupukese ka Eesti Päevaleht
            Kui teha talle piisavalt hea pakkumine, siis võib ta kaaluda Eesti koondisesse tulemist.

            Kommentaar


              #51
              Vastus teemale \'Meistriliiga kodukad.\'

              Postitan enne \"koondise eest mängimine peaks olema auasi, mitte, kes hea pakkumise teeb blabla\" armeed. Tegelikult kuulun ise samasse armeesse ehk postitan samaaegselt.

              Kommentaar


                #52
                Vastus teemale \'Meistriliiga kodukad.\'

                Algselt postitas Jyrka


                Postitan enne \"koondise eest mängimine peaks olema auasi, mitte, kes hea pakkumise teeb blabla\" armeed. Tegelikult kuulun ise samasse armeesse ehk postitan samaaegselt.
                Olen siin keskkonnas suht uus ja ei saanud mõttest aru.

                Kommentaar


                  #53
                  Vastus teemale \'Meistriliiga kodukad.\'

                  See pole kuidagi seotud selle keskonnaga. Lihtsalt kui keegi tahab mõne riigi koondise eest mängida, las ajab oma paberid korda ja äkki saab mängida, mitte, et ootab head pakkumist. Häid pakkumisi võib ta klubidelt oodata.

                  Kommentaar


                    #54
                    Vastus teemale \'Meistriliiga kodukad.\'

                    Algselt postitas Jyrka


                    See pole kuidagi seotud selle keskonnaga. Lihtsalt kui keegi tahab mõne riigi koondise eest mängida, las ajab oma paberid korda ja äkki saab mängida, mitte, et ootab head pakkumist. Häid pakkumisi võib ta klubidelt oodata.
                    Vot, õige suhtumine. Nikital on veel kasvuruumi.

                    Kommentaar


                      #55
                      Vastus teemale \'Meistriliiga kodukad.\'

                      Algselt postitas Amadeus


                      Algselt postitas mart44


                      Algselt postitas jorss


                      ma luutikule

                      ajax nüüd selline http://www.fcajax.ee/

                      milleks seda http://www.zone.ee/fcv/ üleval hoitakse pole ma veel aru saanud
                      Ajaxil jumala mõtetu leht. VENEKEELNE!!!! Isegi seda kohta ei ole kust saaks eestikeelseks panna. Ma näiteks ei oska vene keelt mida ma teen selle lehega kui sittagi aru ei saa. Samad sõnad teiste venekeelsete lehteda kohta. Kui klubi mängib Eestis ja riigi keel on teatavasti Eesti keel siis leht peaks olema ikkagi eesti keeles. Ja siis võib-olla võiks olla mingi oht kust lehekülje saaks venekeelseks ümber muuta. See küll ei loe kas fännid on eestlased või venelased. Kurat, kui Eestis elavad siis õppigu ka Eesti keel. Minu jaoks ongi see venalaste ja eesti keele teema juba nii ärritav. Üldse mulle ei meeldi venelased kes elavad eestis ja ei oska riigikeelt.
                      Eesti keeleseaduses ei ole mingit kohustust oma kodulehte eestikeelsena hoida. Kui kõik liikmed on venekeelsed ja ka fännid vähemasti oskavad seda keelt , ei näe ma mingit põhjust miks nad PEAKSID seda ka eestikeelsena tegema. Kellel huvi on see saab oma info kätte. Pealegi ei saa oma võhiklikkust keelte vallas teiste süüks ajada. Eestis on ligi 1/3 venekeelset elanikkonda, seega oleks igal eestlasel ka kasulik osata mingil algtasemel vene keelt. Soomes on näiteks vaid ca 5% rootslasi aga teise keelena valdab seda keelt iga soomlane vähemalt mingilgi tasemel.
                      ok aga ikkagi võiks seal olla ka eesti keele võimalus.

                      Kommentaar


                        #56
                        Vastus teemale \'Meistriliiga kodukad.\'

                        Algselt postitas Jyrka
                        Postitan enne \"koondise eest mängimine peaks olema auasi, mitte, kes hea pakkumise teeb blabla\" armeed. Tegelikult kuulun ise samasse armeesse ehk postitan samaaegselt.
                        Nõus Jyrkaga, kuid selline kysimus, et kas Andrejevil on keskkool juba lõpetatud? Kusagilt on midagi kõrva jäänud, et koos lõpueksamitega võib teha ka mingid vajalikud eksamid kodakondsuse saamiseks. Ehk siis--v-o on tüübil võimalik omandada kodakondsus vastavalt kehtivatele seadustele mitte mingil sahker-mahker teel (e. siis \"eriliste teenete eest\").

                        Kommentaar


                          #57
                          Vastus teemale \'Meistriliiga kodukad.\'

                          krt Vene keelt tahetakse Eestis teiseks riigi keeleks sokutada. See oleks kyll täitsa jama ju.

                          Kommentaar


                            #58
                            Vastus teemale \'Meistriliiga kodukad.\'

                            Algselt postitas mart44
                            krt Vene keelt tahetakse Eestis teiseks riigi keeleks sokutada. See oleks kyll täitsa jama ju.
                            See on täielik bs. Mingid mõttetud vennad kusagil karup...s panevad oma mingi haiglase unenäo paberile ja siis Eesti press jaurab selle ümber.
                            EL-s on piisavalt riike keda ei huvita vene keele saamine EL-i ametlikuks keeleks.

                            Kommentaar


                              #59
                              Vastus teemale \'Meistriliiga kodukad.\'

                              Algselt postitas priity


                              Algselt postitas mart44
                              krt Vene keelt tahetakse Eestis teiseks riigi keeleks sokutada. See oleks kyll täitsa jama ju.
                              See on täielik bs. Mingid mõttetud vennad kusagil karup...s panevad oma mingi haiglase unenäo paberile ja siis Eesti press jaurab selle ümber.
                              EL-s on piisavalt riike keda ei huvita vene keele saamine EL-i ametlikuks keeleks.
                              Lihtsalt uudishimust, milline keel on praegu EL-i \"ametlik keel\"?
                              Algselt postitas tank
                              Õige! Eesti meistrikate vähene publikuhuvi on ilmselgelt tingitud sellest, et siin ei mängi piisavalt habemega naisi, siiami kaksikuid ja kahe näoga mehi.

                              Kommentaar


                                #60
                                Vastus teemale \'Meistriliiga kodukad.\'

                                Algselt postitas Oll
                                Lihtsalt uudishimust, milline keel on praegu EL-i \"ametlik keel\"?
                                Kusagilt on kõrva jäänud, et kõikide liikmesriikide riigikeeled (s.h. eesti k.).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X