320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Balti liiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Cornwall- ära nüüd solvu, kuid sinu põhjendus on ausalt öeldes minu arvates natukene lapsik- muidu hakkavad teised ka tahtma. Kui meie tahame, et asi läheks paremaks, miks siis ei või teised seda tahta...? Ja et see nüüd halb on... mina sellest aru ei saa. Ja põhjendus, et NIIKUINII EI LUBATA. kas see keelab tahtmist või?
    keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

    Kommentaar


      #17
      Cornwall- ära nüüd solvu, kuid sinu põhjendus on ausalt öeldes minu arvates natukene lapsik- muidu hakkavad teised ka tahtma. Kui meie tahame, et asi läheks paremaks, miks siis ei või teised seda tahta...? Ja et see nüüd halb on... mina sellest aru ei saa. Ja põhjendus, et NIIKUINII EI LUBATA. kas see keelab tahtmist või?
      Einoh, mis temas lapsikut on? Nii ta ju ON!

      Kas ta ikka läheks paremaks? Või arvad seda Sina,et ta läheb paremaks?

      Tahtmist see muidugi ei keela, kuid võttes asja FIFA vaatest siis on sellele läbiminek väga ebatõenäoline. Mõtle nüüd ette veidi, mida muud ta tekitada võiks, kui et teiste samalaadsed tahted.

      Üks Indrek Kanniku lause siinkohal veel juurde :
      " vaevalt Trans-Kaunas mäng Kreenholmi staadionile rohkem vaatajaid tooks kui Trans-Lootus ".

      Kommentaar


        #18
        [quote]Orginally posted by cornwall

        Blablabla....

        Siis soovivad koosliigat Wales,Iiri ja Põhja-Iiri.

        Blablabla....


        [quote]


        Ha-ha-haa.

        Loe see lause läbi ning mõtle uuesti (ja ma ei pea silmas sõna "koosliigat" )
        Not a single booking!
        Koondis: 80 mängu, 48 väravat

        Kommentaar


          #19
          Cornwall
          meie kahe erinevus ongi selles, et mina tunnistan, et oman OMA arvamust, sina omad vaid FIFA arvamust...
          mõttetu mees...
          keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

          Kommentaar


            #20
            kumb meist nüüd lapsik on,vibu?

            Mis mõte on oma arvamuse väljaütlemisel (ÄRA loe oma arvamuse OMAMISEL), kui see läbi ei lähe.

            Mina mõtlen ette, Sina mõtled... ?

            mõttetu mees...

            Kommentaar


              #21
              Cornwall kullake...
              seda ma püüangi sulle seletada. Kui mina arvan, et keegi teeb midagi valesti, siis ma ütlen talle seda, et minu arvates teeb ta valesti. Sina ei ütle ja jätad sellega mulje, et oled rahul. Lihtsalt sellepärast, et arvad, et niikuinii midagi ei muutu. Seda, et sa oled mõttetu mees- sorry selle pärast
              PÕHImõtteta mees.
              ja pealegi ei küsinud meie arvamust asjast FIFA, kelle kohta sa ütled, et niikuinii midagi ei muutu. Ise tunnistad, et omad oma arvamust, KUID KUNA FIFA omab teist, siis väljendad vastuseisu. Jään oma juurde.
              PÕHImõtteta mees.
              keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

              Kommentaar


                #22
                Aga miks peab olema mingi liiga?Võib juu olla ka mingi karikas.Näiteks Balti Cup.Võiks võtta eeskujuks NEBL,mis toimub ka koduse liiga kõrval ja keegi ei kobise.Samasuguse võiks teha ka jalkas.
                C’mon Man United!!!

                Kommentaar


                  #23
                  vibu...

                  Kui Sa tähele ei pannud suunasin ma oma esimese sõnumi laiale ringile mitte üksikult Sinule. Põhimõtteliselt kaldud Sa teemast kõrvale.

                  Ma ei näe mõtet sellel, kui tuuakse aina väiteid kui kasulik see Eesti klubidele oleks ning ei mõelda sellele, mida see klubidega laiemas ringis teeks. See on mõttetu tulevikuta üritus.

                  Ma ei mõista, mida Sa hakkasid taga ajama,vibu? kas püüad end maksma panna või tahad öelda,et FIFA asja läbi ei lase pole üldse tähtis? et põhimõte seisneb selles,et MEIE (mitte mina) tulime selle peale kõige esimesena?
                  Mille eest Sa,kallis võitled?
                  Jään kindlaks, Mõttetu mees...

                  Balti karikast: see on parem idee, kui liiga. Kuid kui Eesti koondis ei võta Balti koondiste mõõduvõttu tõsiselt, mis mõte sellel siis oleks?

                  Kui absoluutselt KÕIK klubid antud võimaliku uue turniiriga nõus on, siis vaataks edasi... seniks, mina lõpetan.

                  Kommentaar


                    #24
                    Mind lausa huvitab... kes saab aru mille eest ma võitlen? Mina ise küll saan.
                    Võitlen selle eest, et kui inimene omab oma arvamust, siis julgeks ta seda ka välja ütelda, isegi kui ta teab, et see niikuinii midagi ei muuda. Siiani epole sa põhjendanud (kui see FIFA jutt välja jätta) miks sa oled vastu?
                    1940ndal anti Eesti ära. Ilma ühegi pauguta. Sest kõik teadsid, et võtavad niikuinii. Ja minul isiklikult on häbi, et MITTE KEEGI ei teinud isegi moepärast ühtegi lasku. Isegi teades, et võtavad niikuinii. kui sa nüüd hakkad seletama, et miks ma neid kahte asja kõrvutan,siis...
                    Ma ei püüa sulle seletada, et balti liiga oleks tore. Sa oled oma FIFA asjas niikuinii niivõrd kinni. Ma püüan sulle seletada, et oma arvamus tuleb välja öelda, isegi kui see midagi ei muuda....
                    mina lõpetan. Kui sa ka nüüd sellest aru ei saa, siis järgnev on juba ajaraiskamine...
                    keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                    Kommentaar


                      #25
                      mina arvan, et sellest ei saa asja. ilmselt UEfa-d ja FIFA-d ei luba. lisaks muidugi kulukad sõidud ning publik pole sellisele tasemele ka garanteeritud. muidu olen optimist, aga selles teemas pessimist

                      Kommentaar

                      Working...
                      X