320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tulge homme stereosse ma näitan kui raskeks XCup läinud on
    www.jkkalju.ee
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      nõmme pakkus täna hokit

      Kommentaar


        Kalju 5:5 TVMK II

        Kommentaar


          Täna mängiti Hiiul siis hokit. Kahju, et algselt kaitses siis sellised eksimused. Neli esimest lööki, mis raami läksid olid sees ka. Kalju ründas, vineer lõi väravaid. 4:1 seisult oli küll tunne, et nii kehva mängu nägin viimati hooaja alguses, aga noh Arsti suurepärane koll andis ka teisele poolajale hea enesetunde. Trifonovs oli eriti junn ning lõpus ta imeski ära seisuks 5:5.

          Igatahes härra Taavi Tüvist, ma tean et sa loed seda. Mul on ainult hea meel, et on teiesuguseid aktiivseid jalgpallihuvilisi, kes on otsustanud hakata vilistama. Aga ehk oleks teile endale parem, kui jääksite siiski IIInda - IVnda liiga juurde. Kui 1. juulil Tartus vilistasite Kalju - Välgu mängu, siis mõtlesin, et vahest ehk ikka juhtub. Kui öelda viisakalt, ei olnud just parim vile. Paar väravat oli mõne meetrisest suluseisust ning kollasekaardilisi vigu sa vahepeal ära ei vilista, aga muidu vinksvonks.

          Jah, ma tean. Ma olen Kalju toetaja ning iga otsus oma lemmiku vastu on fänni arust vale, aga see vile ei olnud hea.

          Kommentaar


            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            Igatahes härra Taavi Tüvist ... paar väravat oli mõne meetrisest suluseisust ...
            See on minu arust täiesti õige suhtumine!

            Peakohtunik PEAB liikuma ka äärel ja suluseise ise fikseerima. Isegi siis, kui äärekohtunik, kelle ülesanne see tegelikult on ja kes on peakohtunikust ja publikust kordi paremal positsioonil, seda ei tee. Peakohtunik ikka peaks ju kõiki jookse ja sööte millisekundi pealt nägema.

            Näiteks Romario küll näeks, kui ta esiliiga kohtunikuks pürgiks. Kahju, et ei pürgi. EJL saaks ka raha kokku hoida, sest ei peaks Romario mängudele äärekohtunikke üldse saatma.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Okei, see oli liialt üldistav. Siiski, kui abikohtunik on nii möku ning ei julge lippu tõsta, siis ju võiks olla peakohtunik natukene julgem mees ning asja selgeks teha. Tolles olukorras said kõik pealtvaatajad aru, kohtunikud, kõik Kalju mängijad ning ma usun ka et TVMK mängijad. Abikohtunik jäi lipu tõstmisega lihtsalt hiljaks ning ei julgenud oma vigu tunnistada, selle asemel et öelda peakohtunikule, jah, ma eksisin, oli sulg. Selleasemel brigaad ainult muigas.

              Kommentaar


                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                Okei, see oli liialt üldistav. Siiski, kui abikohtunik on nii möku ning ei julge lippu tõsta, siis ju võiks olla peakohtunik natukene julgem mees ning asja selgeks teha. Tolles olukorras said kõik pealtvaatajad aru, kohtunikud, kõik Kalju mängijad ning ma usun ka et TVMK mängijad. Abikohtunik jäi lipu tõstmisega lihtsalt hiljaks ning ei julgenud oma vigu tunnistada, selle asemel et öelda peakohtunikule, jah, ma eksisin, oli sulg. Selleasemel brigaad ainult muigas.
                Eks Taavil olid enda mängust veel silmad grillis, äkki veel äärekohtunik satub tema enda (Rapla Atli) mängu vilistama. Kodumeeskonna kahjuks ikka sedasi ei tohiks vilistada.

                Kommentaar


                  Külalismeeskonna kahjuks siis võib?

                  Kommentaar


                    ei vea ikka Kaljul kohe üldse, iga mäng on neil halb kohtunik

                    koguge 100 allkirja ja viiga Nõmme linnosa valitsusse. kui see ei aita, siis piketeerige Stereo ees
                    minge Kingissepa praami peale

                    Kommentaar


                      need 2 mustanahalist brasiillast on udud ju

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marabella666 Vaata postitust
                        ei vea ikka Kaljul kohe üldse, iga mäng on neil halb kohtunik

                        koguge 100 allkirja ja viiga Nõmme linnosa valitsusse. kui see ei aita, siis piketeerige Stereo ees
                        Kas neli korda on palju?

                        Välk, Flora II, MT ja TVMK II. Esiliigas ei ole just paljudel klubidel toetajaskonda, kes avaldaks oma arvamust.

                        Kommentaar


                          Ma kiidan teid taevani, ajage oma asja
                          minge Kingissepa praami peale

                          Kommentaar


                            Mõnus hoki Nõmme mändide all pühapäeva õhtuks.Kahju,et kaljul võiduväravat ei õnnestunud seppistada.põnev mäng oli!
                            "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                            www.facebook.com/jkkalju

                            Kommentaar


                              mida see nõmme linnaosa valitsus siin teha saab ? asi on EJL kes neid ültse lubab kohtunikeks hakata

                              Kommentaar


                                Algselt postitas YuWo Vaata postitust
                                mida see nõmme linnaosa valitsus siin teha saab ? asi on EJL kes neid ültse lubab kohtunikeks hakata
                                tänks et sündisid
                                LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

                                Kommentaar

                                Working...
                                X