320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kuidas on võimalik mängida sellise ilmaga soojenduseta naturaalmurul? Puhas kunstmuru ilm.

    Kommentaar


      Algselt postitas levkoi Vaata postitust
      kuidas on võimalik mängida sellise ilmaga soojenduseta naturaalmurul? Puhas kunstmuru ilm.
      Pole olemas sitta ilm, on sitt varustus. 3 cm korkidega putsad!
      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

      Kommentaar


        Tänases Linnalehes: Nad armastavad Nõmme Kaljut - http://www.linnaleht.ee/3992 (paberis tagaküljel)
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          eesti koondise legend kristen viikmäe lõpetan siis laupäev profikarjääri. kurb ning ajalooline moment eesti jalgpalli lühikeses ajaloos. viikmäe vist jätkab tööd nõmme kaljus. edu talle edasiseks!

          Kommentaar


            Algselt postitas Chelsea Lion Vaata postitust
            eesti koondise legend kristen viikmäe lõpetan siis laupäev profikarjääri. kurb ning ajalooline moment eesti jalgpalli lühikeses ajaloos. viikmäe vist jätkab tööd nõmme kaljus. edu talle edasiseks!
            Täpselt nii! Temast saab Nõmme Kalju noortetööjuht!

            professionaalne jalgpalliklubi Eestis, jalgpalli trennid ja laste jalgpall
            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

            Kommentaar


              Keegi teab, mis Damianost saab?

              Kommentaar


                Algselt postitas noorfänn Vaata postitust
                Keegi teab, mis Damianost saab?
                Seeniortööjuht!

                Kommentaar


                  Algselt postitas noorfänn Vaata postitust
                  Keegi teab, mis Damianost saab?
                  Mängib veel 2 aastat Kalju eest.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    Tänases Linnalehes: Nad armastavad Nõmme Kaljut - http://www.linnaleht.ee/3992 (paberis tagaküljel)
                    404- Not Found
                    ROHE-VALGE SURMANI

                    Kommentaar


                      Siit saab kah, keri viimasele lehele

                      Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Diftong Vaata postitust
                        404- Not Found
                        Mul töötab kenasti.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Kui natuke nokkida, siis veits koomilise mulje jättis ühe suure fänni jutt artiklis: "Enda puhul ei suuda ma muidugi ära imestada, kuidas ma alles aasta tagasi pidasin jalgpalli täiesti mõtetuks mänguks, kus poolteist tundi joostakse ringi ja seis on enamasti 0:0, aga nüüdseks on mul pidev hääl-ära-seisund ning 0:0 mäng on mulle enamasti põnevamgi kui 17:0."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                            Kui natuke nokkida, siis veits koomilise mulje jättis ühe suure fänni jutt artiklis: "Enda puhul ei suuda ma muidugi ära imestada, kuidas ma alles aasta tagasi pidasin jalgpalli täiesti mõtetuks mänguks, kus poolteist tundi joostakse ringi ja seis on enamasti 0:0, aga nüüdseks on mul pidev hääl-ära-seisund ning 0:0 mäng on mulle enamasti põnevamgi kui 17:0."
                            Kas tõesti on mingi variant, mille järgi 17:0 on põnevam, kui 0:0 mäng?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                              Kui natuke nokkida, siis veits koomilise mulje jättis ühe suure fänni jutt artiklis /.../
                              Kuidas sa julged... Vapper mees. Lõvikoopas sellist juttu rääkida... Võimas.

                              Kommentaar


                                Kas keegi oskab midagi öelda Kadrioru muru valmiduse kohta homseks mänguks? Lumi läks, aga kuratlikult pehme ja mudane see mäng ilmselt tuleb, ei? Kalju jaoks parem, eeldatavalt parema füüsisega mängijad... Tammekal ei saa kerge olema oma miinimuprogrammi ehk viigi järel minek...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X