320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    hahahahhaha. Liiga hea. Aivar andmas moraaliõppetunde.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Ilmselt on palka küsima tulnud Kams ja Co leidnud Aivari töötava arvuti ja nüüd teevad naljameile.
      liiga hea
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Tuleb vist minna popkorni ostma. Kisub põnevaks.

        Kommentaar


          SÕDA - esimene eesti ja teine eesti!
          Parem georg otsas kui Paul keres.

          Kommentaar


            lõpetasin just eile joomahullu päevaraamatu ma ei tea mitmenda lugemise...igatahes tundub, et siinne huumor on kordi parem

            Kommentaar


              Kommentaar


                mingi jalgpalli ajaloo klassika loomise nädal vist käsil, zlatani imevärav, nüüd see....
                Seisan üksi mere ääres
                jalas kollased sandaalid
                valged, merevahust sääred
                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                Kommentaar


                  Aga kuidas ajakirjandus nendele käpa peale sai? Vahetavad nad meile omavahel ja cc on mingi hunnik ajakirjanikke?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zelee Vaata postitust
                    Aga kuidas ajakirjandus nendele käpa peale sai? Vahetavad nad meile omavahel ja cc on mingi hunnik ajakirjanikke?
                    Tõenäoliselt oli selleks üks osapool. 3 korda võite arvata, kumb osapool.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Tundub, et Aivaril vest põleb.. Varad on arestitud, palgad maksmata ning nüüd kees natukene enne nädalavahetust veel lisaks üle. Ehk läheb nädalavahetusel Privesse ja teeb väikese rahupiibu?

                      Ega ei olle lihtne Transi päästa, Tammekat upitada ja selle juures veel oma süsteemi ülal hoida. Samas rahaline pool peaks olema ju ilus. Alates 2004 aastast on milkusid UEFA Hattricki raha kõrvale kanditud, ilma et Lilleküla staadioni üldpilt paremuse poole muutuks. Karma.

                      Aga hommik on olnud ikkagi päris muhe. Päris korralik nädal Eesti jalgpallis. Kes ütles, et intriige pole, on ja veel.
                      Last edited by Silver; 16.11.12, 11:18.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Tõenäoliselt oli selleks üks osapool. 3 korda võite arvata, kumb osapool.
                        WikiLeaks !!!
                        Ega ometi Kuno privaatvestlust ajakirjanikega jaga...?
                        Aga Aivarilt hea ja õige vastus !

                        Kommentaar


                          "Ütlesin Sulle ka, et olen hoidunud teatavatest kommentaaridest Kalju aadressil, paraku olen nüüd juhul, kui minult neid seoses käesoleva avaldusega küsitakse, sunnitud kommentaare andma."

                          Kahjuks on suhteliselt vettpidavaid tõendeid, et eelpoolmainitud jutt ei vasta tõele.. Kui Kunol on ilmselt arusaadavatel põhjustel emotsioonid see nädal üle pea käinud ja seetõttu on tehtud nii mõnigi mitte just PR sõbralik avaldus, siis jalgpalliliidu presidendilt ootaks adekvaatsemat reaktsiooni, kui kuluaarides katteta kuulujuttude levitamine.

                          Kui ma kahtlesin eelnevalt Pohlaku võimes Eesti jalgpalli arendada, siis peale hiljutisi sündmusi on minu usk temasse ümmargune 0. Spordiliidu president peaks sellistes olukordades üles näitama ülimat diplomaatilisust ning aitama kaasa ideedele mis üritavad olukorda parandada, mitte parastama ning näpuga näitama. Isiklikult arvan, et tal tekkis kerge paanika terminist "aus sport" ja sellest milliste teemadeni antud töörühm võiks jõuda.. Eks näis mis nüüd juhtuma hakkab, kui juba mõnda aega käärinud vastasseis avalikuse ette on kistud. Teades Vesti meetodeid, siis ei imestaks kui Tammeka saaks Meistriliigasse isegi Tarva homse 2:0 võidu puhul.. On teistele mässajatele koht kätte näidatud, näidatakse ka Kunole ja sellega ka Kaljule.

                          P.S. See mitmes vahekorras noor mees on, võiks ikka ta enda asi olla.. Terjalt juba ootaks teatavat eeskuju

                          Kommentaar


                            Kuno võttis teema paariks tunniks kokku.

                            Kuno Tehva: ma ei tahaks sellises pasaloopimises osaleda!
                            Nõmme Kalju jalgpalliklubi president Kuno Tehva ütles jalgpalliliidu presidendi Aivar Pohlaku karme väljaütlemisi kommenteerides, et ei tahaks sellises pasaloopimises osaleda. "Praegu rebitakse kontekstist üksikuid lauseid välja," märkis ta.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Tõttasin natuke ajas ette:

                              Lugupeetud Kuno Tehva,

                              Eesti Jalgpalli Liit hindab kõrgelt Nõmme JK Kalju panust meie klubijalgpalli arengusse, eriti just tähelepanu juhtimist klubi oma näo kujundamise vajadusele ja koha leidmisele ühiskonnas.

                              Samuti on tõsi, et just Meistriliiga klubid tunnevad suurt muret kõnealuste, aga ka teiste probleemide üle ja on pöördunud nendega seoses korduvalt Eesti Jalgpalli Liidu poole. Olen püüdnud nendest avalikku rääkimist seni vältida, paraku ei jäta JK Kalju saadetud selge PR tähendusega avalik kiri mulle palju muid võimalusi.

                              Klubide poolt tehtud mõned olulisemad tähelepanekud on järgmised:

                              - klubi Privé on muutunud erinevate jalgpalliklubide jalgpallurite seas populaarseks kogunemiskohaks, kusjuures see mõjutab sportlaste vaimset ja füüsilist valmidust mängudeks:
                              - hooaja viimasel mängul Kalju VIP külaliste hulgas viibinud isikud – mitte ainult need, kellele on tähelepanu juhitud – tekitavad küsimusi Nõmme JK Kalju rahastamise allikate kohta;
                              - JK Kaljust laenul olevate mängijate käitumine mängudes Kalju vastu, kusjuures lisan klubide tähelepanekule, et vähemalt ühele sellisele mängule on JK Kalju hingekirjas olevad jalgpallurid teinud ka panuseid.

                              Lisan Eesti Jalgpalli Liidu poolt Tauno Laasme üliaktiivse pürgimise kohtunikuks – mehe enda väitel on ta aastaid vilistanud Helsinki Cup´il, mis minu jaoks ehmatamapanev fakt, ja kuuluks hoobilt Meistriliiga tippvilemeeste hulka –, veel kümmekond päeva tagasi ähvardas ta Eesti Jalgpalli Liidu kohtunike osakonda, kes teda kohtunikukursustele ei võtnud, kohtu ja ajakirjandusega ja see dialoog on kestnud juba ligi kaks aastat.

                              Rõhutan, et nimetatud asjaolud ei ole siia toodud mitte süüdistuse, vaid mure vormis.

                              Lähtudes ülaltoodust kordan meie üleeilses telefonivestluses toodud põhiteesi – Nõmme JK Kalju peab vaatama sügavale iseendasse ja võtma seisukoha, kas olukorras, kus vähemalt klubi ümber tegutsevate inimeste väärtused ja elupõhimõtted ei vasta vähimalgi määral sellele, mis hea ja oluline, on mõtet laiendada noortetööd, sest see võib viia arenguteni, mida ei soovi mitte ükski normaalselt mõtlev inimene.

                              Kihlveopettused jätan sellest vastusest välja – UEFA ja FIFA tasandil on korduvalt rõhutatud, et Eesti Jalgpalli Liit on nende võitluste esirinnas.

                              Parimate soovidega,

                              Aivar Pohlak
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Arvan ka mina, et EJL president ei peaks olema säärane, kes üks päev kohtub härra Michel Platiniga ajades mesijuttu ning süües kalamarja räägivad kui fantast ikka kõik on ja järgmine päev saadab Eesti meisterklubi presidendi perse sellepärast, et võibolla tegi ta kiireid ja rutakaid otsuseid töörühma loomiseks. Idee iseenesest pole üldse halb aga see aeg lihtsalt selle ideega väljatulemiseks on nati kehva.

                                Kedagi välimuse põhjal halvustada on üks suurimaid lollusi ja nende solaariumipäevitustega härrade taga on arvatavasti üpris palju normaalsemaid persoone kui seda on härra vest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X