320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rait muidugi nägin arvuti tagant, et pall läks üle otsajoone!

    Kommentaar


      Vaatamata sellele, et meie tulemused ei olnud poolehoidjatele kõige meeldivamad, siis nagu meie soome sõbrad mainisid, on tasemevahe sellel turniiril minimaalne ning rohkema õnne korral oleks me võinud mängida ka finaalis, fännklubi nimel tahaks eelkõige kiita Toometit, kelle suhtumine ja võitluslikkus oli imetlusväärne, loodetavasti ka juhtkond mõistab, et talle on vaja pakkuda lepingut ning ka väike vihje treenerile, et Toometi tase tuleb väjla eelkõige äärel ja ÄÄREL mängides. Kalju fännid on positiivselt meelestatud!

      Kommentaar


        On neljas päev.. Pantrid on veidi väsinud, aga kestavad vapralt. Tervitusi kõikidele turiniiri väisanud mängijatele ja fännidele!

        Kommentaar


          Kui hull asi Neemelomaisteriga on?

          Kommentaar


            Ikka lonkas korralikult. Eks lähiajal selgub. Sisetunne ütleb, et asi nägi hullem välja kui tegelikult oli ja Karu on järgmiseks lahinguks konditsioonis.

            Muuseas, Nems on totaalse muutumise läbi teinud. Me ei tundnud teda esmapilgul äragi. Sale nagu piits. Uus huvitav sonks kah.

            Kommentaar


              sass siiski mujal sõbrad

              Kommentaar


                Lükkasime taaskord fänniblogi käima!

                Kommentaar


                  Algselt postitas ööö Vaata postitust
                  sass siiski mujal sõbrad
                  kus siis? sillamäel või narvas?

                  Kommentaar


                    Ma olin aru saanud, et asi seisab ikka veel suuresti Ceesay taga? Juhul kui Hiinast mehe eest enamvähem korralik summa saadakse, siis tehakse S. Purile korralik lepingupakkumine.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tom K Vaata postitust
                      Ma olin aru saanud, et asi seisab ikka veel suuresti Ceesay taga? Juhul kui Hiinast mehe eest enamvähem korralik summa saadakse, siis tehakse S. Purile korralik lepingupakkumine.
                      Ja mul oli jäänud just mulje, et kui Sander tuleb, siis Ceesay läheb.

                      Kommentaar


                        Pakuks hooaja suurfavoriidiks hoopis Levadiat. Eks näis, palju mööda panen, aga järgneksid Flora/Kalju/Sillamäe. Viies Paide, edasi vast Trans, kes võidab suht napilt ülejäänud seltskonda T.Kalev/Info/Kure/Tammeka. Päris viimast ei riski pakkuda, idee järgi ehk Kure või Tammeka, aga mine tea, võib ka teistmoodi minna.

                        Kommentaar


                          Janar Toomet liitus Nõmme Kaljuga

                          Väga positiivne!

                          Kommentaar


                            professionaalne jalgpalliklubi Eestis, jalgpalli trennid ja laste jalgpall

                            Toomet liitus Kaljuga!
                            Super uudis tänasesse päeva. Kalju teeb ikka väga võimast tööd ning on kokkusaanud väga võimsa löögirusika, kes peaks nii mitugi hooaega olema Eesti liiga üks juhtivaid tiime.
                            Kõikidele kriitikutele, kes 5 aastat tagasi Nõmme Kalju kohta ütlesid, et kukuvad kolinal tagasi Esiliigasse ja kaovad on sunnitud oma sõnu sööma. Meistritiitli loorbitele pole jäädud puhkama vaid tehakse tööd edasi.

                            Kommentaar


                              Aasta oli 2008, kui Valga Warriori vasaku ääre vallutasid Meelis Peitre ja Janar Toomet. Juba sel ajal jätsid nad mulle nii sümpaatse mulje, et oleks soovinud neid Kaljusse. Nüüd aastaid hiljem on Toomet kohal. Jeee!

                              Kommentaar


                                Varsti on juba kahe meeskonna jagu mehi koos. Ja mitte niisama tonte, vaid mängijaid, kes midagi platsil ka luua oskavad. Iseenesest on see ju jalgpallimaailmas täiesti normaalne nähtus. Ma siiralt loodan, et Prins enda kiidetud uusi täiendusi ka eeloleval hooajal piisavalt mängitab. Eelmine aasta kippus see mängu laskmine veidi liialt konservatiivne olema. Jalgpallurid on nagu sportautod - kui võistelda ei lase, siis lähevad rooste..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X