320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Seni kiidate oma täiendusi ju vaid teie - Kalju fännid. Hooaja eelsed mängud küll liialt palju optimismi pole sisendanud.
    Jah, Kurede, Infonettide ja Tammekate vastu ilmselt hätta ei jääda aga juba homme saab loodetavasti mingi vastuse, mis seisus rohkelt täienenud Meeskond otsese konkurendiga võrreldes on.
    Loodetavasti näidatakse ladusat mängu!

    Kommentaar


      Mina samuti ei näe Toometi üleminekus midagi suurepärast - ilmselgelt toodi ta klubisse koduste mängijate numbri suurendamiseks pingiotsal. Eelmisel hooajal Levadias alustas hooaega küll väga hästi, kuid vajus suve teisel poolel ikka väga pildilt ära. Kaljul oli vaja lihtsalt äärepoolikusse sügavust, et katta see positsioon eestlastega, kuna põhis domineerivad võõrad (Quintieri, Kimbaloula). Põhikoosseisus me Janarit tihti nägema ei hakka.

      Kommentaar


        Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
        Seni kiidate oma täiendusi ju vaid teie - Kalju fännid. Hooaja eelsed mängud küll liialt palju optimismi pole sisendanud.
        Jah, Kurede, Infonettide ja Tammekate vastu ilmselt hätta ei jääda aga juba homme saab loodetavasti mingi vastuse, mis seisus rohkelt täienenud Meeskond otsese konkurendiga võrreldes on.
        Loodetavasti näidatakse ladusat mängu!
        Eks hooaja lõpuks oleme targemad mida uued täiendused meeskonnale andsid. Seni tuleb tegeleda ennustamise tänamatu tööga. Niipalju vaidleks sulle vastu, siis kui vaadata Meistriliiga 2013 toimunud ennustusi, siis ei ole fännid sugugi ainsad kes uude meeskonda usuvad.

        Kalju on suutnud mängima panna oluliseld kehvemas seisus mängijaid, keda mõnda ei ole vana klubi üldse enam enda ridades näinud. Rääkimata siis regulaarse mänguaja võimaldamisest, nagu Toometi puhul rääkida võib. Ma siiski ei alahindaks neid üleminekuid. Kuid nagu ma ütlesin, kõik on Prinsi kätes - kuidas ta suudab uued mehed meeskond intregreerida, kasutades ära nende tugevaid külgi ja lihvides nõrku.

        Mis hooajaeelsetesse kohtumistesse puutub, siis tuleb vaadata mängupilti ja ka vastaseid. Võtame näiteks viimase mängu Soome hõbeda - Turu Interi vastu. Kohalviibinuna võin kinnitada, et tegemist oli võrdsete mänguga. Mis viimastel minutitel kaotusevärava tuli, oli kohtuniku kaheldava väärtusega punased ja noore väravavahi Alandi prohmakas, kus ta sooritas väljalöögi otse vastase ründajale sülle. Ei oleks olnud tegemist sõpruskohtumisega, oleks väravas olnud Teleš ja seda poleks ilmselt juhtunud. Aga kuskil peavad noored mängijad oma ristsed saama ja ei ole paremat kohta, kui kõrgetasemeliste välisvastaste vastu. Ainsa treeningmängu Eesti meeskonna vastu me ju võitsime. Teate küll kelle vastu ;-)

        Aga pall on ümmargune ja mina isiklikult küll Levadiat ei alahindaks. Homme võib mida iganes juhtuda. Ma ei oleks üllatunud kui peaksime isegi kaotuse vastu võtma. Aga Kalju fännina ma loodan, et seda ei juhtu..

        Kommentaar


          Minu meelest on Toomet väga hea täiendus. Millegipärast hakkas Kristal Subbotinit ja Pebret ja Taari, või kes iganes seal äärel oli, eelistama. Ja ma ei ütleks, et sellepärast, et Toomet oleks mänguliselt ära vajunud. Jäi meelde väga solid vennana (ja ma nägin ikka üllatavalt palju Levadia mänge eelmisel hooajal) . Võibolla vahetusmehena mott hakkaski veidi kaduma. Miks muidu Toomet keeldus edasi Levadias mängimast?

          Kommentaar


            Tahtis rohkem raha saada ilmselt?

            Kommentaar


              Njah, ega selliselt mängijalt, kes pole oma kasvandik, ei olegi nagu alust mingit erilist lojaalsust oodata. Isegi kui tema hiline "tähelend" just Levadias algas. Mulle ta isiklikult väga meeldis ja meile sobis ta hästi ja kahju on, et läks. Loodetavasti on asi seda väärt.
              kaks firmatorti, kast pepsit!

              Kommentaar


                Kus need Kalju uued Nanid ja teised staarid on? Rättel mängis kõik võõrad üle!

                Kommentaar


                  Kalju mehed ei viitsinud täna kohe üldse liigutada ja mõtestatud mängu oli ka kuidagi vähe. Oli selgelt näha kumb meeskond võita tahab ja vägisi jäi mulje nagu Meistriliiga meesknd mängiks Esiliiga omaga.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Millal Kalju viimati sellise koslepi sai?

                    Aga mina arvan, et selline tiitlifavoriidi kaotus lisab hooaja algusele veelgi vürtsi ja kõneainet. Hästi!

                    Kalju jääb minu ennustuses siiski tippu.

                    Kommentaar


                      Kalju kaotas viimati Eestis 3 väravaga 20. märtsil 2010, Sportlandil, Levadiale, 0:3

                      Kommentaar


                        Algselt postitas jalgjalgpall Vaata postitust
                        Kalju kaotas viimati Eestis 3 väravaga 20. märtsil 2010, Sportlandil, Levadiale, 0:3
                        Ma pikalt üritasin meenutada, millal meile viimati kolm taha löödi? Tõesti oli periood, mil keskkaitses olid Giovani Albani ning Mikk Haavistu, selle perioodi kohta peaks see duo kõik ütlema. Aga ok, me kaotasime. Me kaotasime lausa häbiväärselt. Meil polnud reaalset võimalustki. Me väärisime suureskoorilist kaotust. Aga siis? Jah, see on kaotaja vabandus, mille taha alati pugeda, ma ei taha toetuda statistikale, aga ma usun meie klubi protsessi. Võimatu on olla tippvormis 9 kuud, tuleb teha valikuid. Jah, ka minu unistus oli kolm karikat see hooaeg võita, aga ma ei mäleta, millal viimati olin ma nii positiivne pärast kaotust. Kui laupäeval Paides on seis, mitte tulemus, vaid mängupilt sama vilets, siis on põhjust muretsemiseks.

                        KALJU SIND SURMANI!

                        Kommentaar


                          Kas Litti diil ikkagi surutakse läbi? Vähemalt Urheilulehti allikad väidavad nii, saab näha.
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            ma ei viitsi oma posti parandada. üks asi jäi varasemalt ütlemata. me ei ole enam suvaline ML sats, me oleme Kalju. Ok, meie ajalugu ei ole nagu Floral ja Levadial, aga Kalju särki peab kandma uhkusega ja sära silmis. Paraku tuleb tõdeda, et nii mõnegi mängija puhul jäi täna sellest särast ja tahtmisest väga puudu. Laupäeval uue hooga ja kõik on andestatud. Ja Janar Toomet on jätkuvalt mu lemmik mängija!

                            Kommentaar


                              Ei tahaks nüüd liialt siin kära tekitada, aga olin üllatunud ja isegi pettunud, et keskjoone kandis istudes oli rohkem kuulda levaadikuid kui pantreid. Seda isegi 0-0 seisul, rääkimata siis 2. poolajast.

                              Loodan, et lisaks mängupildile parandatakse ka seda hooaja alguseks.

                              Kommentaar


                                jalkahooajale tuli Kalju kaotus kasuks- teistele teadmine, et Kaljuga saab võidelda tiitli eest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X