320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Silver Vaata postitust
    Mind see kaotus ei häirinud, aga kurat kuidas oleks tahtnud vaatemängulist liidrite duelli jälgida. Jube raske on seda teha, kui mängu astub kohtunik, kes otsustab juba esimese poolaja keskel mängu saatuse. ...
    ma ei oska öelda kas kohtunik tegi õige otsuste kaarte andes või ei.
    aga see on küll selge et kohtunik päris kindlasti EI OTSUSTANUD mängu saatust.

    otsustasid ju mängija löödud väravad mitte mingid kahtlased penaltid vms.
    ja 10-kesi 11 vastu mängida... ajalugu täis juhtumeid kus 10kesi mänginud võistkond on lausa kaotusseisut välja tulnud ja mängu võitnud.
    Seisan üksi mere ääres
    jalas kollased sandaalid
    valged, merevahust sääred
    hüüan: "Elagu skandaalid!"

    Kommentaar


      Algselt postitas Silver Vaata postitust
      Mind see kaotus ei häirinud, aga kurat kuidas oleks tahtnud vaatemängulist liidrite duelli jälgida. Jube raske on seda teha, kui mängu astub kohtunik, kes otsustab juba esimese poolaja keskel mängu saatuse. ...
      Olen lugenud et Kalju treener arvas esimese kollase kohta et liiga kergelt antud. Isegi kui Kalju treeneriga nõustuda siis kes käskis Meltsil teise kollase võtta? Seal olukorras oli viga 100% ja kollane 100%. Või on mingi selline reegel et kohtunik ei tohi anda kaarte liidrite duellis isegi kui on viga? Nagu siin enne kirjutati et ""jube raske on liidrite duelli jälgida kui mängu astub Melts""
      http://ufa-gruztaxi.ru/16154

      Kommentaar


        Ok, las ta jääda - lennake peale! https://www.facebook.com/events/246227878846556/

        Kommentaar


          Pras24.ee tervitab siis Myrgel TV-d, et nende peatoimetaja/operaator Urmas "Myrgel" Padane on ühe eesti ajakirjanduse tippportaali pras24.ee peatoimetaja PraSi kommenteerimis võimaluse Roosa Pantrite FB-lehel ära keelanud. Elagu tsensuur!!!

          Sau Ummi!

          Kommentaar


            See tavakodanik ei teadnud, et Eestis üldse liigajalgpalli mängitaksegi. Ei tasu seda aega nüüd üle tähtsustada. Jalgpalliüldsus jagunes jah kaheks, aga see oli ka kõik. Tavakodanikel polnud sellest suuremat aimu ja ega neid ei huvitanudki. Mitte et nüüdne Flora - Kalju igas Eesti kodus jututeemaks oleks, aga puhtalt oma tutvusringkonna varal võin öelda, et see jõuab ka inimesteni, kes muidu on täiesti jalgpallikauged. Suurem ja laiahaardelisem meediakajastus teeb oma töö.
            Selle meediakajastusega jne olen nõus aga publikuhuvi Flora-Levadia mängude vastu oli siis ju suurem, rekordmängus vist lausa ligi 4000 vaatajat või mis see arv oligi? Sellise numbri juures pidi suur osa neist olema nö tavakodanikud, mitte veendunud jalkafännid.

            Mis aga Kaljusse puutub, siis Järvela artikliga olen suures osas nõus. Vingumise ja süüdistamise asemel võiks tõepoolest pigem omaenda logiseva mängu parandamisele keskenduda. Mõelda näiteks sellele, miks vägeva taustaga sisseostetud staarid pingil istuvad ja Wakui üksi väravaid toksib.

            Kommentaar


              Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
              Selle meediakajastusega jne olen nõus aga publikuhuvi Flora-Levadia mängude vastu oli siis ju suurem, rekordmängus vist lausa ligi 4000 vaatajat või mis see arv oligi?
              See 4000 oli erandlik olukord. Viimases voorus tabeli tipud vastamisi ja üks punkt vahet. Ega hooaja jooksul seda rahvast rohkem polnud kui tänastel Flora-Kalju mängudel. Miskipärast eesti-vene vastandumine massidele siiski peale ei läinud. Vähemalt mitte nii palju kui kossus Tallinn-Tartu. Selles suhtes ootasin juba aastaid (siukse popi ja noortepärase) Kalju tõusmist Flora pearivaaliks ja sellega kaasnevat üldsuse huvi tärkamist. Nüüd tundub, et vaikselt selles suunas asjad ka liiguvad. Tõuseks nüüd veel ka Tammeka...

              Kommentaar


                levadia ei olnud Pohlakule ohtlik aga kalju on selleks muutumas siin kodukamarasel maastikul.Nii lihtne see asi ongi.

                Kommentaar


                  Kui Eino mängiks praegu Levadias räägiksid sa midagi muud...

                  Kommentaar


                    saa vooster ei saanud kahjuks aru mida ma silmas pidasin

                    Kommentaar


                      ära võta seda saaaaad solvanguna.

                      Kommentaar


                        Räägi juttu, mis on jutt ja situ sitta, mis on sitt, Raul.

                        Sa käid ja pasandad ringi, mingid kuradi salapärased vihjed, teadmamehe tähendusrikkad noogutused ja iroonilised suunurgad. Su poeg mängib Kaljus, teine koondises; on ju teada kes sa oled ja samuti on kõigile teada sinu vankumatult kriitilised seisukohad liidu, Flora ja Pohlaku aadressil. Misasi see sul takistab rääkida asjadest nii nagu nad sinu teada on ja mis sunnib sind rääkima ainult lühilausete vormis mõistukõnet?

                        Mina ei ole Pohlaku pimesi austaja, sest on palju asju, mis on pehmelt öeldes küsitavad tema asjaajamiste stiilis. Aga sinu puu tagant prääksuva õiguseingli stiil on ka jabur ja iga korraga, kui jälle mingi teadjamehe repliigi viskad, aina jaburam, seda enam, et sul puudub nii võime kui tahtmine eristada klubi mängijaid poliitikast.

                        Ei vabanda, et liiga otsekohene sai. Oligi nii mõeldud.

                        Kommentaar


                          Et sa üldse viitsid veel ööö märkuste peale erutuda. Ma olen neid ignoreerima hakanud või võtan seda kui head huumorit.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                            Et sa üldse viitsid veel ööö märkuste peale erutuda. Ma olen neid ignoreerima hakanud või võtan seda kui head huumorit.
                            Ei ole plaaniski erutuda, lihtsalt kopp on ees neist Õhtulehe fassongis toobalkutseri stiilis kommentaaridest. Kiun tõuseb reeglina siis, kui Kaljul endal mingi pask parajasti õhus on; samas, kui kohtades, kus kaaluka sõnaga arvamusliider võiks Kalju enda skandaalide osas kurgu puhtaks köhida või minupärast kasvõi jaburustega tegelevat hüperaktiivset esifänni korrale kutsuda, kohiseb vaikus nagu rukkipõllu kohal, kuhu kuldifarm sisse on pääsenud...

                            Kommentaar


                              Vaata Markofkin kõik teised meistriliiga klubid on ühe mehe nabanõõriga ühendatud(kellel puudub naiskond,kelle lohel on tuhat pead mida igaasta maharaiutakse,kellel puudub rahakott ,keda liidetakse ja lahutatakse nagu keegi tahab jne.)Kalju on oma 5a.kasvanud sõnakuulmatuks klubiks,kellel on õnneks kohalikust jalgpallist oma nägemus.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ööö Vaata postitust
                                Vaata Markofkin kõik teised meistriliiga klubid on ühe mehe nabanõõriga ühendatud(kellel puudub naiskond,kelle lohel on tuhat pead mida igaasta maharaiutakse,kellel puudub rahakott ,keda liidetakse ja lahutatakse nagu keegi tahab jne.)Kalju on oma 5a.kasvanud sõnakuulmatuks klubiks,kellel on õnneks kohalikust jalgpallist oma nägemus.
                                Palun selgita, kuidas Levadia oli sellise nabanööriga ühendatud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X