320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei teadnudki, et Leht, Petersoo, Levada, Hohlov-Simson on jalgpalliliidus mingitel kohtadel. Kas on?

    Kommentaar


      Ps.Markofkin ma olen aru saanud ,et sa oled kalamees.Jahimehena vaidlen sulle vastu,et kui kuldikari on rukkis siis on seal päris suur matsutamine ja kisa .Aga proosaline on see,et kuldikarja rukkis näha on sisuliselt võimatu,sest vana kult käib rukkis üksinda.Põrsaid koos emisega jah neid jätkub kõikjale

      Kommentaar


        Tähendab, et Kalju on ainus sõltumatu klubi ja see annab talle siis õigustuse arutuks käitumiseks.

        Pärast meistriks tulekut on kalju teinud ühe rumaluse teise järel ja süüdlasi pole vaja mujalt, kui kaljust otsida.

        Rumalused: konsa järgne kampaania, võitlus reglemendi vastu, arutult pikad lepingud uute varumängijatega, kohtunike süüdistamine, et need julgevad neile penaltisid määrata, Levadia mängijate vastane kampaania, kohtuniku süüdistamine kollase kaardi andmises. Küllap veel midagi.

        Kommentaar


          teeks nii palju vahet, et mõned asjad ei käi Kalju, kui klubi kohta, vaid on olnud peaasjalikult siiski siin foorumis toimetava fänni või fännkonna ettevõtmised: reglemendi vastu klubi ise eriti ei võidelnud, samuti ei pusserdanud klubi totakat videot kokku pallipoisi õnnetusest. mis klubi kui selline, ikka teha saab, kui mõni mees tahab hirmasti soperdada ja pusserdada... aga osa asju jah suudetakse ka ise poriks keerata.

          Kommentaar


            kogu see kohalik jalgpall vindub ja vindub.Fänni ühendused tulevad ja kaovad.Aga miks ei võiks jalkafännid teha oma kogukonna ja panna seljad kokku ning rääkida kaasa kohalikus jalgpalli elus.Eeesti on nii väike ,et siin näib see võimalik olevat.

            Kommentaar


              Algselt postitas kala Vaata postitust
              Ei teadnudki, et Leht, Petersoo, Levada, Hohlov-Simson on jalgpalliliidus mingitel kohtadel. Kas on?
              Ma just mõtlesin täpselt sama asja. Aga väike parandus nimekirjas: H-S enam ei ole levadias

              Kommentaar


                ballack.jalkaliidus on ka sitaks igasuguseid komisjone,mida me kurat teame millega nad tegelevad.Ballack sa oskad mulle öelda või oled aru saanud näiteks millega tegeleb V Vaher jalgpalliliidus,kõik need aastad.Teen õlle kui tead.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ööö Vaata postitust
                  Aga miks ei võiks jalkafännid teha oma kogukonna ja panna seljad kokku
                  Klubi või koondise fännid?

                  Kommentaar


                    pidasin silmas klubi fänne,sest koondist kaifib iga normaalne eestlane niigi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ööö Vaata postitust
                      kogu see kohalik jalgpall vindub ja vindub.Fänni ühendused tulevad ja kaovad.Aga miks ei võiks jalkafännid teha oma kogukonna ja panna seljad kokku ning rääkida kaasa kohalikus jalgpalli elus.Eeesti on nii väike ,et siin näib see võimalik olevat.
                      Millised fänniühendused on kadunud? Tõsi, juurde on tulnud.
                      Flora fännidel on oma kogukond ja sel aastal juba 2 korda seljad kokku pandud nii presidendi, peatreeneri, peadirektori, tegevjuhi kui ka mängijatega. Meie oleme rahul. See et kaljukad ainult vinguvad ei ole meie ega eesti jalgpalli probleem.
                      Vaapo Vaher - avalikud suhted ja meedia.

                      Kommentaar


                        Sen,teid oli seal 6.inimest mida sa prõksud

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ööö Vaata postitust
                          Sen,teid oli seal 6.inimest mida sa prõksud
                          Selge, enam ei prõksu.

                          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                          Et sa üldse viitsid veel ööö märkuste peale erutuda. Ma olen neid ignoreerima hakanud või võtan seda kui head huumorit.
                          Heast huumorist on asi kaugel, edaspidi ignoreerin
                          Sealt tuleb ainult katkine plaat.

                          Kommentaar


                            Kas ööö asus myrgeli asemel tegutsema

                            Kommentaar


                              sen,kui sa ei taha ,et ma hakkan Forselli särkidest rääkima siis ma arvan,et me võime seda kohaliku jalgpalli rahulikult edasi vaadata.

                              Kommentaar


                                ..lahe... kipub teravaks jälle
                                RummaBastards!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X