320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    100% nõus-ericbanaga

    Kommentaar


      RoMaRIO-teeme nüüd väikse korjanduse homme.Kalju läheb meile kõigile korda.

      Kommentaar


        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
        Minu meelest mitte. Tegelikult nii ju asi käima peakski. Mujal maailmas ei saa ajakirjanik kuskil nii kiiresti intervjuud pärast mängu kui Eestis. Minu meelest loogiline ja elementaarne. Paraku pole aga mitmetes kohtades selline asi võimalik, et pärast mängu saaks laua taga kommentaare jagada.
        Teoreetiliselt ei vaidle vastu, aga... Soccerneti jaoks pressikonverentsi korraldada on ka nüüd enam kui naeruväärne.. kujutan ette, kuidas näiteks Tamme statal istuvad siis laua taga rõõmsalt Prins, Bärengrub (või kes iganes), Erkenbrecher ja näiteks Tiirik ning siis teisel pool lauda, küsijate sektoris, vaene väike mina, kes peab siis kuidagi pressikonverentsi meeleolu tekitama..
        jah, muu meedia on kohal, kui kohtuvad Kalju-Flora või Kalju-Levadia, ent paraku on need kohtumised vaid 2/9 hooajast..

        Kommentaar


          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          Mujal maailmas ei saa ajakirjanik kuskil nii kiiresti intervjuud pärast mängu kui Eestis.
          Korduvalt tõestatud, et Eesti liigat muu maailmaga võrrelda on veidi kentsakas. Nagu ka pilsneris ütles, ei korralda keegi iga kohtumise järel eraldi pressikonverentsi ning pea ainus viis kommentaaride saamiseks ongi pärast mängu mikker nina ette lükata enne kui kogu rahvas kotib pakib ja minema sõidab. Öelda, et nüüd räägime vaid pressikonverentsil, on mugav viis end meediast sulgeda. Kes sellest võidab? Igatahes mitte fännid ja muud jalgpallihuvilised, kellele asjalikud ja mõnikord mahlakad kommentaarid korda lähevad. Nõrk, Prins, väga nõrk.

          Kalju vist taob meelega oma reputatsiooni aina sügavamale muda alla, kas teile ei tundu? Või on asi vaid minus.

          Kommentaar


            Nõrk, Prins, väga nõrk.
            No nii hull asi ka pole, eks ta karistuse pärast solvunud on ja jonni ajab aga see on tema õigus. Erinevatel aladel, liigades ja sarjades on need asjad erinevalt korraldatud ja kui reglement ei kohusta kohe peale mängu kommentaari andma, pole vaielda midagi.
            Liit võiks ju iseenesest teha punkti, et kasvõi telemängudel on keegi kohustatud kohe peale vilet väikese kommentaari andma, miks mitte.

            Kommentaar


              Algselt postitas keemiainsener Vaata postitust
              Korduvalt tõestatud, et Eesti liigat muu maailmaga võrrelda on veidi kentsakas. Nagu ka pilsneris ütles, ei korralda keegi iga kohtumise järel eraldi pressikonverentsi ning pea ainus viis kommentaaride saamiseks ongi pärast mängu mikker nina ette lükata enne kui kogu rahvas kotib pakib ja minema sõidab. Öelda, et nüüd räägime vaid pressikonverentsil, on mugav viis end meediast sulgeda. Kes sellest võidab? Igatahes mitte fännid ja muud jalgpallihuvilised, kellele asjalikud ja mõnikord mahlakad kommentaarid korda lähevad. Nõrk, Prins, väga nõrk.

              Kalju vist taob meelega oma reputatsiooni aina sügavamale muda alla, kas teile ei tundu? Või on asi vaid minus.
              Teed üht moodi, on halb, teed teist viisi, on jälle halb. Võta kokku ennast, see on Kalju otsus, kuidas pärast mängu edastada omapoolseid muljeid reporteritele. Isegi SOOVITUSLIK EJL'i poolt korraldada konverentse.
              Eks vaatame kuidas asi toimuma hakkab, aga ise usun, et tegu on täitsa hea lahendusega.

              Kommentaar


                Jah, muidugi. Solvumine ja jonn. Nõrk mees, noh. Tere mõistus.

                See on ju täiesti ilmselgelt vaid samm selle suunas, et edaspidi ei juhtuks niisuguseid emotsioonipurske pealt tulnud asju ei mängijate ega ka treeneri puhul. Sest milleks klubile jälle seda trahvi ja karistust vaja. Kuigi eks saaks ka ju lihtsalt enesedistsipliiniga asju ajada, aga ikka lihtsam, kui mingi reegel paigas. Ma nüüd muidugi ei saa aru, kas see tähendab, et ka näiteks TV6 otse-eetri kaamera ette enam ei tulda, aga küll see paistab. Eks seal saab liit kohustuse ka vajadusel peale panna.

                Üldiselt - mõnelt jalgpallurilt või treenerilt, klubi presidendilt jne mingit kommentaari saada on tänasel päeval Eesti spordiajakirjaniku jaoks suht ülekaalukalt üks lihtsamaid asju, kui võrrelda nii mõnegi muu alaga. Ükskõik kas me räägime siis mängujärgsest või suvalisest mängudevahelisest ajast. Ausalt öeldes äkki vahel isegi liiga lihtne, kui nüüd hakata mängija aspektist mõtlema. Samas mitte ükski neist ei nurise, vaid saab aru, et see käib asja juurde. Pressikate korraldamine muudab asja vaid organiseeritumaks, raskemaks küll mitte.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  Ma nüüd muidugi ei saa aru, kas see tähendab, et ka näiteks TV6 otse-eetri kaamera ette enam ei tulda, aga küll see paistab. Eks seal saab liit kohustuse ka vajadusel peale panna.
                  Päris nii hästi Prinsil ei lähe: 63.8 Treeneril või mängijal on telemängu järgselt telestuudios intervjuu andmine
                  kohustuslik. juhendist siis

                  Kommentaar


                    Sel juhul ei ole üldse probleemi ju.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas pilsneris Vaata postitust
                      63.8 Treeneril või mängijal on telemängu järgselt telestuudios intervjuu andmine
                      kohustuslik

                      nojah, formaalselt on ka tund peale mängu toimuv
                      pressikonverents 'mängujärgne intervjuu telestuudios'

                      Algselt postitas pilsneris Vaata postitust
                      mis on telestuudio Eesti liiga ülekandes
                      kogunemine kaamera ees mõne postamendi ümber,
                      improviseeritud stuudioks pole Eestis tõesti palju vaja
                      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                      (Seinfeld, The Pitch)

                      Kommentaar


                        Lugupeetud vaikiv mees, kui Sa just statale ei lähe, siis vaata täna kell 14.00 TV6-st Flora-Levadia mängu, saad aimu, mis on telestuudio Eesti liiga ülekandes .

                        Kommentaar


                          Ka kahe torniga on võimalik mängida ilusat kreatiivset jalgpalli, eks Narva ole hetkel ikka paganama nõrk kah, aga väga hea sooritus kõikidelt kuttidelt. Nii jätkata!

                          Kommentaar


                            Transi peatreener Valeri Bondarenko: "Esimese poolajaga olen täiesti rahul, kuid lasime esimese värava liiga lihtsalt ära lüüa. Pärast seda proovisime mängida oma jalgpalli. Olin sellega rahul, et kaitse oli väga organiseeritud.

                            Bondarenko vist on soliidse auru all. Mina nii viletsat Narvat läbi aastate ei mäletagi, organiseeritud kaitsetegevusest oli asi ikka väga kaugel, ainuke küsimus juba avavilest saati oli, et kui mitu välja korjatakse. Peab Bondarenko vist kordusspikerdamisele saatma.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                              Transi peatreener Valeri Bondarenko: "Esimese poolajaga olen täiesti rahul, kuid lasime esimese värava liiga lihtsalt ära lüüa. Pärast seda proovisime mängida oma jalgpalli. Olin sellega rahul, et kaitse oli väga organiseeritud.

                              Bondarenko vist on soliidse auru all. Mina nii viletsat Narvat läbi aastate ei mäletagi, organiseeritud kaitsetegevusest oli asi ikka väga kaugel, ainuke küsimus juba avavilest saati oli, et kui mitu välja korjatakse. Peab Bondarenko vist kordusspikerdamisele saatma.
                              Endal oli täpselt sama reageering! See vend ikka eriti korralikud seened omale eelmine aasta Muugalt korjanud...
                              Narva on ja jääb naljaks, südamest loodan, et juhtuks mingi ime ja tõesti langevad Double Bock liigasse (Esiliiga) kunagi...

                              Kommentaar


                                Kutid, ma ei tea mis mängu te vaatasite või mis on teie jalgpalli alane haridus AGA see, et Kalju suutis Narva kaitse lahti arutada on pigem normaalne, nii peakski olema Kalju tasemel satsil, et ükskõik kes Eestis vastas aga Kalju suudab ikka ohtlikult rünnata.
                                Narva meeskonna rünnakud olid tihti peale loogilisemalt ülesehitatud, kokkumäng lihtsalt väga puudulik neil. Kalju kaitseliin hakkab ka tasapisi kindlamaks muutuma võrreldes esimeste mängudega.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X