320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Felipe Vaata postitust
    Oleks ballackil till oleks ta mees...
    See ei olnud mina kellel sa otsast ära hammustasid. Pead üles otsima õige isiku.

    Kommentaar


      Sõbrad, meeldetuletuseks - tänasest mängust ka otseülekanne otse.err.ee/jalgpall (olemas ka vhat) ja sport.err.ee

      Kommentaar


        Kas Tanel Meltsi Ipodist leiab samuti Justin Bieberit ja Selena Gomezit?
        AILTON

        Kommentaar


          Pilti ka: http://www.ohtuleht.ee/galerii/6524
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Melts on geenius.

            Kommentaar


              Kalju-Tammeka mäng ka täispikkuses üleval


              Ja väravad ka parema kvaliteediga olemas

              Kommentaar


                Intervjuu Wakuiga. SÜmpaatne vana. http://www.jalgpall.ee/news.php?st=s...s&news_id=4875

                Kommentaar


                  Algselt postitas zelee Vaata postitust
                  Intervjuu Wakuiga. SÜmpaatne vana. http://www.jalgpall.ee/news.php?st=s...s&news_id=4875
                  Tahaks vahepeal lisaks sümpaatsetele inimestele lugeda ka intervjuusid, kus intervjueeritav julgeks oma arvamuse välja öelda kõige kohta. Mingis mõttes oleks tore lugeda ka seda, kui puuduks austus vastase vastu ja öeldaks konkreetselt välja, et meie tuleme sõidame üle kõigist ja võidame. Attitude vunki juurde keerata.

                  Ja nüüd kui teemasse minna siis, Toshi on üks kuradima kõva kutt.

                  Kommentaar


                    No vaata natuke kultuuritausta ka, jaapanlaselt eriti teistsuguseid vastuseid ei ootakski.

                    Otsekoheseid väljaütlemisi saad Puuma meestelt ja PL peatreeneritelt.
                    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dareth Vaata postitust
                      No vaata natuke kultuuritausta ka, jaapanlaselt eriti teistsuguseid vastuseid ei ootakski.

                      Otsekoheseid väljaütlemisi saad Puuma meestelt ja PL peatreeneritelt.
                      Seda ma Toshi kohta ei öelnud, et oleksin temalt tahtnud lugeda seda vaid rohkem üldiselt.

                      Puuma peatreeneri väljaütlemised milles seisnes, et Rakvere poisid kiusavad neid väljakul oli päris peene huumor.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                        Seda ma Toshi kohta ei öelnud, et oleksin temalt tahtnud lugeda seda vaid rohkem üldiselt.
                        Alles üks Gambia poiss ütles hooaja alguses päis bravuurikalt, mida vastasest arvatakse. Teadagi, kuidas see mäng lõppes.

                        Kommentaar


                          Mida toredat siis toimus ka?
                          Algselt postitas roosad pantrid
                          Ma olen Tallinn ja sina oled Tartu..
                          Ma olen Nõmme ja sina oled Tamme..

                          Üks nädal - kaks linna!
                          Vähem kui kuu aega Kalju-Tammeka supernädalani!

                          Mis plaanid kahel fännigrupil nelja päevase vahega toimuvate mängude ajal, eel ja järgselt on - sellest anname mõne aja pärast märku.. Püsige lainel!

                          Kommentaar


                            Tundub, et Pantrite reis oli kihvt ja kordaläinud ning eilne mäng oli väga mõnusa meluga. Kergitan kaabut nii staadionil kui linnas mürgeldanud Kalju fännide suunas! Loodan, et öösel lõpuks oma ajutisse staapi taganenud Kalju väed jõudsid Rüütli tänavalt ja Illegaardi kandist Tammele väheste kadudega

                            Kommentaar


                              Kui piletit ei taha osta: https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Lihtsad eksimused ning kaks kolmest karikast on läinud enne kui hooaeg õieti alatagi on saanud. Ega väga midagi kommenteerida polegi, karika võitis parem meeskond, olgu need kohtunike otsused millised tahes. Meie poolelt Bärengrubilt väga kaunis värav, selliseid sooritusi otsatribüünilt on eriti vahva jälgida. Aga põhiline oli siiski see, et inimesi oli mõnusalt ja staadionil oli väga vahva atmosfäär. Küll aega neid karikaid täismaja ees veel tõsta küll ja küll. Flora fännidele kah suur aplaus!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X