320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    http://www.ohtuleht.ee/526988 siin uudis aga ei midagi täpsemalt.

    Kommentaar


      Mis jama see Õhtuleht kirjutab? Minu teada Melts teeb praegu duublis trenni kui mu allikad ei valeta.Kui väga tahate teada miks Melts kinga sai sis põhjus on lihtne see kes julgeb avaldada arvamust sellel pikka pidu Kaljus ei ole.Minu mäletamist mööda juhtus see viimane mäng kalevi vastu kui ta alla enda võimete mängis ja näha oli,et Prins polnud Meltsi tegevusega rahul.Siis mingi suurem sõnavahetus olevat olnud vist riietusruumis kuuldavasti olevat kalju särgi lausa MAHA visanud see oli väga solvanud Kalju mainet.Muidu sümpaatne vana tahaks teda veel PLis mängimas näha.

      Kommentaar


        Melts liitub koondisega!

        Kommentaar


          Algselt postitas üks liiter Vaata postitust
          Mis jama see Õhtuleht kirjutab? Minu teada Melts teeb praegu duublis trenni kui mu allikad ei valeta.Kui väga tahate teada miks Melts kinga sai sis põhjus on lihtne see kes julgeb avaldada arvamust sellel pikka pidu Kaljus ei ole.Minu mäletamist mööda juhtus see viimane mäng kalevi vastu kui ta alla enda võimete mängis ja näha oli,et Prins polnud Meltsi tegevusega rahul.Siis mingi suurem sõnavahetus olevat olnud vist riietusruumis kuuldavasti olevat kalju särgi lausa MAHA visanud see oli väga solvanud Kalju mainet.Muidu sümpaatne vana tahaks teda veel PLis mängimas näha.
          Mismoodi saab riietusruumis maha visatud higine särk solvata Kalju mainet? Kelle ees?

          Kommentaar


            Arvata võib,et mingi kalju juhtkond passis riietusruumis

            Kommentaar


              Kas Prinsil on aeg tagasi astuda või saab kinga? Oleks vast aeg juba, väljaku ääres jubeduste karjumine teps mitte ei aita oma meeskonda.

              Roosade Pantrite fännilehelt ka midagi:
              Kalju.jpg

              Kommentaar


                Eelmise hooaja IV liigas mänginud noormees ning 30-aastane pallur, kes olude sunnil Jõhvist kaasatud, terroriseerivad Eesti koondislasi. Halenaljakalt ideetu, ilma igasuguse loovuseta tampimine vastu laudaseina. Kuni lõpusurve alguseni ei olnud me ühtegi mõistlikku lööki isegi raami saanud.

                Tundub, et pink on kah täiesti olematu, kui ründetegevuse suurendamiseks on vaja sisse tuua Šisov ning Kallaste tõstetakse äärepoolkaitsesse, millal ta viimati seal mängis, üle-eelmine aasta või varemgi?. Voskoboinikov oli nii tahtejõuetu isegi pärast seda kui Kalevi vastu pingile jäeti, nii et sinna ta jääda võikski. Tegelikult oli juba sama kusine mäng nii Infoneti kui ka Kalevi vastu, aga siis kuidagi raiuti ära. Õppust meie taktikaspetsialist loomulikult ei ole võtnud. Ei mäletagi, millal viimati nii frustreerivat esitust nägin. Ja olgu tänatud, et täna Narva sõita polnud võimalik.

                Allan oli ainuke tubli mängija!

                Kommentaar


                  Asjaolu, et pink on olematu tõestab juba see, et Terehhov veel regulaarselt mängima peab. Komplekteerimine on kohutav. Bosnia vend nühib pinki, teine jaapanlane (kui ta üldse on veel klubis taidleb duubli eest). Millal Ceesay terveks saab?

                  Kommentaar


                    Mario, ma võin lohutuseks nentida, et Flora fännina on päris kusine tunne Transi võitu loota, et oma meeskond kuidagimoodi kolmikus püsiks, kuni see mõõn läbi saab. Kui saab.

                    Suht sarnane sitt on õhus nii Floras kui Kaljus praegu. Kalju oli Transi vastu täna täpselt sama pask kui Flora reedel Leva vastu, isegi mängu kulg ja stsenaarium olid sarnased.

                    Leva aga läheb samal ajal oma teed...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                      Mario, ma võin lohutuseks nentida, et Flora fännina on päris kusine tunne Transi võitu loota, et oma meeskond kuidagimoodi kolmikus püsiks, kuni see mõõn läbi saab.
                      Ma nii diplomaatiline ja lohutav pole. Minujaoks on iga Kalju kaotus nagu pidupäev. Natuke tasandas kohe seda eilsest kaotusest tekkinud ängi.

                      Ja Transi poolt olin ma sel lihtsal põhjusel, et nende vastaseks oli Kalju. Tabeliseisust hoolimata.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                        Ma nii diplomaatiline ja lohutav pole. Minujaoks on iga Kalju kaotus nagu pidupäev. Natuke tasandas kohe seda eilsest kaotusest tekkinud ängi.

                        Ja Transi poolt olin ma sel lihtsal põhjusel, et nende vastaseks oli Kalju. Tabeliseisust hoolimata.
                        Diplomaatiast on asi kaugel, kallis sõber. Lihtsalt ON jampslik loota Transi võitu, sest oma meeskond ei suuda rõõmustada...

                        Kommentaar


                          Ma usun, et Transi võit meeldis kindlsti Levadiale ja Florale. Eriti Levadiale, kes võib hetkel väga rahul olla. kuigi jopanud on ikka kõvasti ja igavesti õnn tavaliselt ei saada.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            Bosnia vend nühib pinki
                            Täiesti arusaamatu miks see vend pinki nühib? Ega selline pidu kaua ei kesta. Mis mõttega selline vend üldse võeti pinki nühkima? Aga nagu Prinsi puhul ikka - vahetusi tuleb teha kas 89.minutil või üldse mitte..

                            Kommentaar


                              Ei saa üldse Kalju loogikast aru.Tegid mitme noorega lepingud mänguaeg 0min ainult madistavad duublis... Kirss duubel,Bosnia duubel,Aland duubel,Kosuke ei mahu isegi duubli pingile.Aa hoiavad neid euromängudeks v?

                              Kommentaar


                                Ainuke positiivne element tänasest tõesti Allan, tore näha, et mees läheb iga mänguga järjest paremaks.
                                Muutusi ON vaja, raisk!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X