320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas akal Vaata postitust
    Postimees teeb teksti-ülekannet. Seal praegu selline väide:
    täiesti idiootne näpukas, mille eest on sobilik siinkohal Pantrite ees vabandada.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Sügavad kummardused nii meeskonna kui ka kaasvõitlejate ees! Kui keegi oleks pakkunud enne mängu 0:0 lõppskoori, siis oleks selle avasüli vastu võtnud, aga hetkel jääb tõesti kripeldama...

      Teisipäevani!

      Kommentaar


        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
        Sügavad kummardused nii meeskonna kui ka kaasvõitlejate ees! Kui keegi oleks pakkunud enne mängu 0:0 lõppskoori, siis oleks selle avasüli vastu võtnud, aga hetkel jääb tõesti kripeldama...

        Teisipäevani!
        Laupäevani ikka. Aga meeleolu oli võimas staadionil, panime HJK fännidel suud kinni.

        Kommentaar


          Käisin mängu vaatamas ja Kalju mängis väga kõva mängu. Kripeldama jäävad mõned väga heade võimaluste mitte realiseerimine. 1:0 või 2:0 oleks olnud õiglane tulemus Kaljule.
          Vosko oli ees võimas ja MOM oli Quinteri! HJK hoidis küll palli aga võimalusi lõi Kalju. Lõpuks HJK publik vilistas tiimi välja ka. 0:0 Tallinnas. Võimalused on aga ei tohi võõrsil väravat lasta. Sama organiseeritult edasi!
          Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
          I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

          Kommentaar


            selle hooaja euromängude esimene meeldiv üllatus.

            Kommentaar


              Algselt postitas Leivo-Tigu Vimb Vaata postitust
              selle hooaja euromängude esimene meeldiv üllatus.
              Levadia 0:0 viik Rumeenia hõbedaga polnud meeldiv ega üllatus?

              Kommentaar


                eelmine aasta tegi ka kalju võõrsil viiki ja kodus kaotas aseritele vist.
                aga see on lihtsalt fakt.
                tell your mother, we are hooligans!

                Kommentaar


                  Algselt postitas mg Vaata postitust
                  eelmine aasta tegi ka kalju võõrsil viiki ja kodus kaotas aseritele vist.
                  aga see on lihtsalt fakt.
                  üle-eelmine aasta tegi ka Kalju võõrsil Soomes viigi, siis kaotas kodus 0:2.
                  Mitte, et ma ei loodaks, et nad tänavu üllatavad. Tublid poisid igal juhul.

                  Kommentaar


                    Njaa, kõva tulemus Kaljult, pole midagi öelda. Ma oleks enne mängu võinud pea panti panna, et soomlased teevad roosadel korralikult kodus selja prügiseks.
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Olen minagi herr Nahkpeaga ühes parteis. Paide mängu põhjal poleks midagi sellist uskunud. Ma tean üht meeskonda veel, kellele selline häälestatus marjaks ära kuluks. Õnneks toobki toosama meeskond Kalju varsti kodureaalsusesse tagasi, hehehe.

                      Kommentaar


                        Kui Kalju peaks HJK alistama, siis 3 eelringis tulevad võimalikud vastased järgnevatest paaridest, pluss Austria Viin. Loosimine algab tunni aja pärast.

                        Group 2: Seeded
                        FC BATE Borisov (BLR)/FC Shakhter Karagandy (KAZ), Celtic FC (SCO)/ Cliftonville FC (NIR), FC Viktoria Plzeň (CZE)/FK Željezničar (BIH) , CS Fola Esch (LUX)/GNK Dinamo Zagreb (CRO), FK Austria Wien (AUT)
                        Wij komen terug met de cup in de hands

                        Kommentaar


                          Parimad variandid oleksid vast FC BATE Borisov (BLR)/FC Shakhter Karagandy (KAZ) (eelmine mäng 0:1) ja FC Viktoria Plzeň (CZE)/FK Željezničar (BIH) (eelmine mäng 4:3), kuna mõlemas paaris on teise mängu eel underdogil väga hea võimalus edasi pääseda. Ülejäänud variandid on ikka väga hirmsad.

                          Kommentaar


                            Ei taha küll ette rutata, kuid edasipääsu korral võiks Celticu saada
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                              Ei taha küll ette rutata, kuid edasipääsu korral võiks Celticu saada
                              Olen ise ka seda meelt. Mitte ainult seepärast, et Euroopa ilmselt suurima fännide armee tulek turgutaks Tallinna pubisid-kohvikuid-ööklubisid, kuid just mänguliselt pole tegelikult senistes pre season mängudes mitte ühtegi mängu võidetud. Too Cliftonville alistamine ei ole just objektiivne näidik, kuna Põhja-Iiri meisterklubi on poolprofessionaalne.

                              Celtic on kaotanud nt üsna suurelt mitmetele 2 Bundesliga satsidele-Greuther Fürthile 2:6 ja Union Berlinile 0:3. Lisaks kaotati veel Cluj-le ja Sevastopolile (kes alles tõusis see hooaeg Ukraina kõrgliigasse). Samas ka möödunud aastal olid neil pre season mängud ikka väga masendavad, nt mäletan Ajax võitis neid pooleldi noortega mängides 4:0, aga ametlikes mängudes olid nad nagu ümber sündinud. Ometi ma siiski kahtlen kas nad suudavad teist hooaega järjest sellise seeria teha. Kvaliteeti meeskonnas on siiski napivõitu, et nõnda kaugele rühkida. Kuid mine tea.

                              EDIT: Hoopis Plzen või Zeljeznicar tuleks kui edasi pääseks.
                              Wij komen terug met de cup in de hands

                              Kommentaar


                                Väga hea - FC Viktoria Plzeň (CZE)/FK Željezničar (BIH). Esimene mäng Tšehhis lõppes 4:3, niiet piisavalt positiivseid jooni tulevikuks, kui teisipäeval peaks hästi minema.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X