320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Küll see elu Eestis on ikka raske, täiskasvanud mees peab mitu korda almust paluma, seekord siis budukas kerjuse rollis.

    Kommentaar


      netist on ülekannet loota?
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
        Kui ma nüüd ennast osalejaks panin,kas siis saan sooduspiletiga sisse?
        Mis see sooduspilet veel on?

        Kommentaar


          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
          Kui ma nüüd ennast osalejaks panin,kas siis saan sooduspiletiga sisse?
          Nii palju kui aru olen saanud, siis FB "osalen" staatusega saab stata väravast viiekaga.

          Kommentaar


            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
            telepilti tuleb delfist?
            Maksa 2€ ja naudi
            Adiós amigos

            Kommentaar


              Algselt postitas Bart Vaata postitust
              Maksa 2€ ja naudi
              Link?

              Kommentaar


                Algselt postitas Ramm Vaata postitust
                Link?
                TÄNA ÕHTUL: Osta veebipilet ja vaata Nõmme Kalju euromängu otseülekannet! - DELFI

                Tahaks loota siis, et pilt jookseb normaalselt.

                Kommentaar


                  Algselt postitas optiums Vaata postitust
                  Küll see elu Eestis on ikka raske, täiskasvanud mees peab mitu korda almust paluma, seekord siis budukas kerjuse rollis.
                  No mis sa teed kui olen juba selline,et ei ole nõus kunagi ühtki asja üle turuhinna ostma! See 15 euri on ikka suht karm ja suht ülemaksmine!
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Andres. Vaata postitust
                    Ma kahtlustan, et pärast on ikkagi hakkiv pilt ja sada vabandust, et huvi nii suur ja bändvitt ei pidanud vastu jne. Oleks aega, läheks pigem kohale.

                    Kommentaar


                      Ürituse FB lehelt:

                      NB! Kalju fännidele: Vajutades siin ürituse lehel nuppu "attending" ehk osalen, lisatakse sinu nimi automaatselt staadioni väravasse, kus on spetsiaalne Facebooki sissepääs hinnaga 5 €

                      Kommentaar


                        Debiilusus 2€ maksta tegelt ka? Igatahes siin on ka kalju ja hjk mäng üleval http://www.sportcategory.com/c-1.html

                        Kommentaar


                          Delfi varem ka kvaliteetseid ülekandeid teinud. Kui juba raha küsitakse siis eeldan, et ka võrgundus on läbi mõeldud kuigi eestlaslik skeptitsism karjub vastupidist!

                          Kommentaar


                            Kuidas ükski telekanal ei kanna CL-i kodumängu üle. Mitte tallinlane ei pruugi tööpäeval 18:30ks sinna jõuda, kuid mängu sooviks ju ikka näha. Õnneks on telekanalite tegematajätmised enda kanda võtnud delfi. Suht suurem osa Eestiga seotud kossu ja jalka mänge juba seal.
                            Et mitte ainult offtopicut toota, siis EDU Kalju!!!

                            Kommentaar


                              How can I pay the 2€ to Delfi? Does it even work in Finland?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Karter Vaata postitust
                                Delfi varem ka kvaliteetseid ülekandeid teinud. Kui juba raha küsitakse siis eeldan, et ka võrgundus on läbi mõeldud kuigi eestlaslik skeptitsism karjub vastupidist!
                                Seekord on MIND MEDIA see, kes toodab ülekannet. Delfis lihtsalt turustatakse nagu mina aru saan. Aga MIND on ka paari üritust teinud ja seal kus raha küsitud on pilt igati OK olnud. Viimati tehti Taipoksi Fight Showst LIVE ja ei küsitud pappi, siis hakkas hakkima. Aga kui on tasuline siis üldjuhul kuidagi see hulk, kes pääsevad ülekannet vaatama piiratakse ära miskit moodi, vähemalt nii, et hakkima ei hakkaks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X