320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
    Olgem ausad, nii mõnedki ohtlikud ja ka väravaga lõppenud olukorrad olid väravavahi pallid.. Mida tegi Teleš??
    Pareiko on vist klubita hetkel?
    Seisan üksi mere ääres
    jalas kollased sandaalid
    valged, merevahust sääred
    hüüan: "Elagu skandaalid!"

    Kommentaar


      Algselt postitas chac Vaata postitust
      Pareiko on vist klubita hetkel?
      Eesti liigasse pensionipõlveks maandumise Pareiko välistas: "Päris ausalt: kindel ei. Mitte et mulle ei meeldiks siin mängida, aga lihtsalt see etapp mu karjääris on läbi käidud. Ka ei näe, et siinne tase pakuks piisavalt motivatsiooni."
      ALLIKAS

      Kommentaar


        Eks eile üks kurb vaatepilt vastu vaatas (v.a Damiano superkoll), kus me igas elemendis neli taset maas olime. Aga ka neli taset maas olles on võimalik õige taktika, hea distsipliini ning kaitses kõvaga vastu pidada. Me ei saanud aga reaalselt üldse aru, millist mängu Viktoria vileleb, organiseeritud kaitsetööst oli asi sama kaugel kui tõsiasi, et ma võiks kunagi professionaalse jalgpallilepingu teenida.

        Kahju, et ei saanud head emotsiooni Euroopa liiga play-offiks kaasa võtta, kus kohe kindlasti ei tule nõrgemast puust vastane vastu, aga esmalt tuleb koduliigas taas ree peale saada ning Tammeka kingitud võimalus ära kasutada.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mister Vaata postitust

          Kes teisele ütleb, see ise on.

          edit: Mul ei ole Kalju vastu iseenesest midagi, aga see 2-10 on ikka väga kurb lugu.

          edit2: Kui meeskond ei suuda end kokku võtta ei koduliiga ega euromängudeks, on jama. Aga noh, võib-olla eeldangi liiga palju - kaks ilusat mängu HJK vastu panid arvama, et Kalju ikkagi oskab mängida.
          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

          Kommentaar


            Ma küll nüüd viimast mängu ei näinud, ent kodus 4:0 kaotuses oli mängu Nõmme poolt küll.
            Lihtsalt lasti need standardid sedasi rumalalt ära lahendada.
            Mänguliselt näiteks Levadia mängud olid ikka hulka koledamad, seal lihtsalt peksti hädaga palli eemale oma kastist. Tulemus oli numbriliselt väiksem - aga keda see lõpuks aitab.

            Kommentaar


              Algselt postitas dareth Vaata postitust
              kaks ilusat mängu HJK vastu panid arvama, et Kalju ikkagi oskab mängida.
              ma arvan, et Kalju oskaski mängida, seda siis aga HJK vastu.
              Viimase vastase vastu oskas Kalju mängida vastavalt oma tasemele.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
                Mänguliselt näiteks Levadia mängud olid ikka hulka koledamad, seal lihtsalt peksti hädaga palli eemale oma kastist. Tulemus oli numbriliselt väiksem - aga keda see lõpuks aitab.
                Just, euromängud näitasid, et Kalju on võimelisem ikka palju kvaliteetsemat jalgpalli mängima, kui Levadia. Jah, lõigati näppu, saadi räige pakk, aga vähemalt ei pekstud tuimalt ette nagu seda Levadia tegi.

                Kommentaar


                  Väga hea, et Kalju mängijad silma on jäänud. Viimane lõik, kus mainitakse Kallastet on vast veelgi tähelepanuväärsem.

                  Kommentaar


                    Täna selguv vastane tuleb järgmisest seltskonnast:

                    Udinese (Itaalia)
                    Tottenham (Inglismaa)
                    Partizan (Serbia)
                    Dnipro (Ukraina)
                    Estoril (Portugal)
                    Maccabi Haifa (Iisrael)

                    Kommentaar


                      Sõgedad vastased kõik...

                      Kommentaar


                        Kas esimese mängu peab Kalju kodus või võõrsil? (Mängud peetakse 22. ja 29. augustil)

                        Tottenham tooks vast ka sel juhul suure massi kohale, kui võõrsil esmalt Kalju taaskord mingi suure sauna saab IMO. Udinese peaks samuti nö. tavahuvilisele hästi peale minema.

                        Ei oskagi öelda, et kes neist parim võimalik vastane oleks. Kaks eelpoolmainitud tooks ainult suure rahasumma, kuid ülejäänutega võib ju hullu joppamise korral enam-vähem hakkama saada ja miks mitte ka edasipääsu püüda.

                        e: ah, mis siin ikka spekuleerida. Pärast 14:00-i on pilt juba väheke selgem.

                        Kommentaar


                          No ma ei näe siin küll ühegi neist vastu võimalust.

                          Kommentaar


                            Kui kaitse lõpuks korda saadakse, siis miks ka mitte? Loota ju võib.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                              No ma ei näe siin küll ühegi neist vastu võimalust.
                              Kui vahepealse perioodiga meeskondlikult kaitsma õpitakse, siis Partizani vastu näeks küll varianti. Serbia jalgpall ei ela hetkel parimaid aegu ja sellist vahvat seltsimeest, nagu Djemba-Djembat oleks vahva Tallinnas näha. Haifa ja Dnipro peaks enam-vähem olema Plzeni tase, Estorilist infot ei oma, aga ega Portugali möödunud hooaja 5. kehvem sats ole. Udinese ja Spursi kvaliteeti teab igaüks.

                              Kommentaar


                                Tottenham võiks tulla, jackpot!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X