320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kalju FB leht teatab, et Mööl on lähedal lepingu sõlmimisele! Lisaks on teeb Raudmees-Kallaste juba palliga trenni ja võimalik, et võtab järgmisest sõpakast juba osa. Samuti on vigastusest taastunud Jevdokimov.

    Kommentaar


      Kuidas fännid suhtuvad JK ümbernimetamisse FC-ks? Pole mõelnud ühist pahameelekirja? Või ollakse "arenguga" rahul?

      Kommentaar


        Algselt postitas MNa Vaata postitust
        Kuidas fännid suhtuvad JK ümbernimetamisse FC-ks? Pole mõelnud ühist pahameelekirja? Või ollakse "arenguga" rahul?
        Oleme viimased paar nädalat ainult patja nutnud ja mõtteid mõlgutanud, et peaks Infoneti fänniks üle minema. Pahameel on nii suur, et muudaks Sinu nime ka ära MNast DNAks.

        PS! Kaljul uus särgisponsor - Optibet! http://www.jkkalju.ee/nomme-kalju-so...urima-lepingu/ - way to go! Ok, tulge nüüd rääkima, et hasartmängud on paha-paha ja peaks Hiiule piketeerimina minema..
        Last edited by Silver; 14.02.14, 06:58.

        Kommentaar


          Väga kõva diil!

          Kommentaar


            Algselt postitas Silver Vaata postitust
            Ok, tulge nüüd rääkima, et hasartmängud on paha-paha ja peaks Hiiule piketeerimina minema..
            Puue?

            Kommentaar


              Algselt postitas Poorter Vaata postitust
              Puue?
              Ei, lihtsalt eestlaslik vingumine ja tondi nägemine kohas, kus seda näha ei ole vaja on probleemiks. Kalju sai kõva uue sponni, eestlasele omaselt ei rõõmustata selle üle vaid hakatakse kohe vinguma asjade kallal, mis seda ei vääri. Täpselt sama olukord nagu nimevahetusega. Mingit vahet ei ole kas on jk või fc.

              Kommentaar


                Väga kõva diil tõesti! Meeldiv selliseid uudiseid näha

                Kommentaar


                  Algselt postitas Silver Vaata postitust
                  Ei, lihtsalt eestlaslik vingumine ja tondi nägemine kohas, kus seda näha ei ole vaja on probleemiks. Kalju sai kõva uue sponni, eestlasele omaselt ei rõõmustata selle üle vaid hakatakse kohe vinguma asjade kallal, mis seda ei vääri. Täpselt sama olukord nagu nimevahetusega. Mingit vahet ei ole kas on jk või fc.
                  Kui nüüd väga ausalt ära rääkida, siis on küll põhjust vingumiseks aga ma pole seda teinud ja ei tee seda ka praegu aga kui sa selle juba ise teemaks tõid.. nimelt olen alati halva pilguga vaadanud ja mõelnud kui kahju on, et raha liigub seal mis elusid hävitab. Täpselt sama lugu on hasartmängude ja jalgpalli sponsoreerimisega. Lihtsalt kahju.. ja midagi pole teha ka. Lihtne oleks ju öelda, et ise on lollid kes sõltuvusse jäävad, kuid asja üpris lähedalt näinuna paistab täiesti uskumatu kui kergelt mõni inimene sõltlaseks muutub ja seejärel lihtsalt selle lõa otsast lahti ei saa.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Ma olen nõus, et hasartmängurlus on halb, suitsetamine on halb, alkohol on halb, vales kohas punasega üle tee minema on samuti halb, ilm on Eestis ka raisk halb, jne, jne.

                    Ma ei poolda hasartmängurlust, aga sellest ei saa üle ega ümber - OlyBet lükkab oma reklaame söögi alla ja söögi peale. Senikaua kuni osa rahast tuleb tagasi ja otseselt hasartmängurlust ei keelata, tuleb sellega leppida ning maksimum võtta. Sõltuvusel on piirid ja iga inimene valib oma tee ise. Kui vastupanule vastu ei saa, siis oled lihtsalt nõrk inimene ja nii on - tuleb leppida või abi otsida.

                    Pigem olen õnnelik selle üle, et raha tuleb sporti, mitte ei lähe kuhugi kolmandasse kohta, mille kasutegur ühiskonnale on palju väiksem. Ma usun, et Armin Karul öösel magamisega probleeme pole - see, et lihtsurelikud vabatahtlikult talle kohvritega raha veavad on ju tema jaoks puhas rõõm.

                    Tsensuuridohtrid - hallo, meie meistriliiga nimi on Premium liiga, rahvusstaadioni nimi "A. Le Coq Arena", Rocca al Mares on "Saku Suurhall", EJL sponsoriteks on lisaks Triobet, Levadial ilutseb särgil Tonybet, Eesti Loto teenib miljoneid kasumit, jne, jne. Elu ei ole nii must-valge. Me võime kõik süüa paleotoitu, elada metsas, juua allikavett ja mõelda, et maailm on üks imeilus koht, aga reaalsus on teine. Selleks, et ellu jääda tuleb teha valikuid.

                    Kommentaar


                      Jah, sellest ma räägingi, kahju on sellest kõigest.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Üks suurim vinguja Silver hakkab juba vingumist välja kutsuma.

                        Kommentaar


                          Antud sponsorluse puhul on kõige õigem see, et on välja toodud sponsorsumma - näitab selgelt ära, milline võiks olla särgisponsori hind koduses jalgpallis. Eelmine hooaeg mängiti Help.ee logoga, mis on ka minu meelest väärt tunnustus heategevusele..

                          Reklaamvideo on ka päris sweet! http://www.youtube.com/watch?v=YkIDYzz8WAc

                          Making of annab natukene aimu, kuidas tehti.. http://www.youtube.com/watch?v=2n88UVxjEP4#t=75
                          Last edited by Silver; 14.02.14, 12:19.

                          Kommentaar


                            Ühe põhimõttelise muudatuse võiks teha ka domeeni nimes: fckalju.ee Kuidagi imelik mõelda, et internetis aadress on eestipärane aga kodulehel ilutseb võõras keeles lühend..

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Ramm Vaata postitust
                              Ühe põhimõttelise muudatuse võiks teha ka domeeni nimes: fckalju.ee Kuidagi imelik mõelda, et internetis aadress on eestipärane aga kodulehel ilutseb võõras keeles lühend..
                              kaljufc.ee iseenesest töötab.
                              Newton Heath 1878

                              Kommentaar


                                Uue kodulehega on lõviosa uuematest ja vanematest uudistest jalutama läinud. Või uuele kodulehele said vaid valitud uudised vanalt kodulehelt?
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X