320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mister Vaata postitust
    Hahaha, please..
    Ole nüüd. Arvad, et Kalju lõpetab Sillamäe Kalevist eespool?
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
      Ole nüüd. Arvad, et Kalju lõpetab Sillamäe Kalevist eespool?
      Olen selles suhteliselt kindel.
      Kui keegi toob nüüd argumendiks Sillamäe ilusa söödumängu EJL turniiril vmt, siis ma tahaks tõesti näha, kuidas nad seda vaese mehe tika-takat suvel oma kodusel kartulipõllul harrastavad.
      Sügisel oleme kõik targemad, aga mina Sillamäed meistrina veel kindlasti ei näe.

      Kommentaar


        Kõlakad käivad, kaevanduslinnast tahavad veel nii mõnedki mehed ära saada. Mis seis praegu klubil rahaliselt on - ei tea, aga ma oleks maru ettevaatlik ennem hooaega kuldade kaela riputamisega..

        Kommentaar


          Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
          Kõlakad käivad, kaevanduslinnast tahavad veel nii mõnedki mehed ära saada.
          Kui see peaks tõele vastama, siis oleks see küll üllatav. Ei tahaks uskuda, et asi rahades on, ju seal siis midagi muud käärib. Juhul muidugi kui need kõlakad üldse vett peavad.
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            Algselt postitas Mister Vaata postitust
            Sügisel oleme kõik targemad, aga mina Sillamäed meistrina veel kindlasti ei näe.
            Selleks ei pea ka meistriks tulema, et Kaljust eespool olla

            Kommentaar


              Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
              Selleks ei pea ka meistriks tulema, et Kaljust eespool olla
              Väga hea!
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Kaevanduslinn ju pole Sillamäe. Kohalt-Järve ikka äärmisel juhul Jõhvi kus asub kaevanduste peakontor

                Kommentaar


                  Kas keegi tahab teha diili kasti õlle peale? Olen vabalt nõus vahele panema, et Kalju lõpetab Sillamäest ees pool. Budu, sinu võimalus.

                  Kommentaar


                    Sillamäel pole ju midagi muud teha kui trenni. Kuid nagu Eesti 1000 eurose palgaga profijalgpallurile kohane tahetakse ikka pidu ja põnevamat elu.. Pole ime, et Sillamäe pole jalgpalluri unistuste koht.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Silver Vaata postitust
                      Kas keegi tahab teha diili kasti õlle peale? Olen vabalt nõus vahele panema, et Kalju lõpetab Sillamäest ees pool. Budu, sinu võimalus.
                      Diil! aga kas võitja ise valib õlle?
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Algselt postitas budu Vaata postitust
                        Diil! aga kas võitja ise valib õlle?
                        A. Le Coq Specialit tahan mina. Mis on sinu valik? Kui on veel keegi, kes tahab panna, siis 2 kasti on veel saadaval. Teeks kohe 3 inimesega korraga. Noh, Sillamäe fännid, andke tuld!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Silver Vaata postitust
                          A. Le Coq Specialit tahan mina. Mis on sinu valik? Kui on veel keegi, kes tahab panna, siis 2 kasti on veel saadaval. Teeks kohe 3 inimesega korraga. Noh, Sillamäe fännid, andke tuld!
                          Kast siis kas Bocki või Sarvikut! Saan siis sellega kohalikele parmudele maksta,et puid ja muidu töid tuleks talu juurde tegema
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Registreerige oma kihlvedu siin ka ära. Ehk leiate kedagi veel

                            Kommentaar


                              Nõmme Kalju sõlmis lepingu Karl Mööliga

                              Kommentaar


                                Karl Mööl #8 - check

                                Nõmme Kalju FC sõlmis lepingu Eesti U-21 noortekoondise poolkaitsja Karl Mööliga, kelle leping klubiga kestab 2016. hooaja lõpuni. "Mul on väga hea meel liituda suurte eesmärkide ja hea sisekliimaga Nõmme Kaljuga, kus on mul võimalik kõrgel tasemel mänguaega saada," kiitis ülikoolis õppiv Mööl, lisades: "Uuel hooajal on eesmärk just mänguaega saada, Kaljuga esikohta püüda ning samuti on eesmärgiks Eesti U-21 ning A-koondis." "Karl on mängija, kes meile silma on jäänud ning kindlasti väga hea täiendus meie keskväljale. Loodetavasti leiab ta oma rütmi ja on meile suureks abiks," lisas Kalju peatreener Igor Prins. Mulluse Premium liiga hooaja esimese poole veetis ründav poolkaitsja FC Floras, teise poole aga FC Kuressaares. Eesti U-21 koondises tegi ta kaasa eelmisel aastal kaheksa kohtumist. Samuti on Möölil kirjas debüüt Eesti A-koondises Omaani vastu. Tegu on Kalju viienda täiendusega, olles eelnevalt sõlminud lepingu Mikk Reintami, Reginald Mbu Alidori, Hidetoshi Wakui ja Martin Vunkiga. Hooaega alustatakse 1. märtsil, kui algusega kell 13.00 võõrustatakse Hiiu staadionil FC Infoneti.
                                Lisatud failid
                                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X