320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    oi kui õudne jutt ericbana, poole panid juurde jah?
    A4 jutt Myrgelist, öösel ikka magada saad?

    Kommentaar


      Sen, nägin ka olukorda ja ericbana jutt vastab 100% tõele... kahjuks

      Kommentaar


        myrgel on väga sümpaatne

        Kommentaar


          Algselt postitas Sen Vaata postitust
          oi kui õudne jutt ericbana, poole panid juurde jah?
          Pigem jäi palju ebatsensuurset kirjutamata.

          Algselt postitas omanik Vaata postitust
          myrgel on väga sümpaatne
          Sellisel juhul andke talle teinekord vähem alkoholi, sest eilne oli väga piinlik. Kui fännid nii käituvad, siis mingit publiku juurdekasvu eestikatel olla ei saagi.

          Kommentaar


            Paraku ei viibinud eile Kadriorus, vaid hoopis Sportalandil ning konkreetselt eilse juhtumi kohta mida öelda ei oska. Siiski kui aus olla siis ka mulle RP rühmitus ei meeldi. Joovad kogu aeg, agressiivsed ja kreatiivsusega ka häda. Põhimõtteliselt nagu Sillamäe Kalevi fännid - ehk siis üsna marginaalne agressiivne seltskond.

            Mulle meeldivad Flora fännid. Need on imho Eesti parimad. Väga kreatiivsed, kui joovad siis mingit agressiooni nende poolt ei tule..... Kaljuga paraku lood sellised, et käib pidevalt isegi siinsamas foorumis vastaste mõnitamine jne. Selline tunne, et koht Kalju fännidel mitte tribüünil vaid seal Kalju batuudinurgakeses.... Väga vabandan kui kogemata solvasin normaalseid Kalju fänne

            Kommentaar


              Algselt postitas Wironia Vaata postitust
              Mulle meeldivad Flora fännid. Need on imho Eesti parimad. Väga kreatiivsed, kui joovad siis mingit agressiooni nende poolt ei tule.....
              What about a guy shaking the net when Flora was two nil down and shouting offensive stuff to Semakhin and the referee? Maybe you didn't see with the sunglasses on.
              Infonet games are usually quiet and 'turvamehed' are basically jobless. Yesterday the only two guys with the fluo vests had to intervene there to cool the situation off.
              Not pointing a finger here, however I think it's part of the job to tell how things actually go.
              Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
              Premium Liiga Clubs News
              Facebook
              Twitter

              Kommentaar


                Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                What about a guy shaking the net when Flora was two nil down and shouting offensive stuff to Semakhin and the referee? Maybe you didn't see with the sunglasses on.
                Infonet games are usually quiet and 'turvamehed' are basically jobless. Yesterday the only two guys with the fluo vests had to intervene there to cool the situation off.
                Not pointing a finger here, however I think it's part of the job to tell how things actually go.

                Seda peetakse nüüd agressiooniks Ka Infoneti/Transi/Lokomotivi/Sillamäe/Paide/Tammeka etc fännid ja lihtsurelikud pealtvaatajad kogu aeg soovivad kohtunikule või vastastiimi mängijale "kõike kaunist" jne

                Tsitaat: Maybe you didn't see with the sunglasses on. - see pmst näitab et väga Kalju/Sillamäe fännidest te IQ suurem ei ole....... Mu soe soovitus teile - minge sauna

                Kommentaar


                  Algselt postitas Wironia Vaata postitust
                  Seda peetakse nüüd agressiooniks Ka Infoneti/Transi/Lokomotivi/Sillamäe/Paide/Tammeka etc fännid ja lihtsurelikud pealtvaatajad kogu aeg soovivad kohtunikule või vastastiimi mängijale "kõike kaunist" jne

                  Tsitaat: Maybe you didn't see with the sunglasses on. - see pmst näitab et väga Kalju/Sillamäe fännidest te IQ suurem ei ole....... Mu soe soovitus teile - minge sauna
                  It was an aggressive attitude which required 'turvamehed' to intervene. I don't normally see fans here throwing themselves against the net to shout whatever.
                  I'm not a Kalju fan, everyone knows I support Kure.
                  Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                  Premium Liiga Clubs News
                  Facebook
                  Twitter

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                    It was an aggressive attitude which required 'turvamehed' to intervene. I don't normally see fans here throwing themselves against the net to shout whatever.
                    I'm not a Kalju fan, everyone knows I support Kure.
                    no muidugi - härra teab kõike teistest paremini.

                    Seega ma ütlen nii - ma loovutan oma pressikaardi ja ajakirjaniku karjääri koos ausalt teenitud boonustega hr. Palmerile.

                    Kommentaar


                      Palmeri võiks siia oma saidi teha. Tema arust peaksid fännid vaikselt istuma ja tasakesi plaksutama.

                      Kommentaar


                        Not really Jaan, I can be also a hot fan, I can assure you. However I don't think behaving that way helps much a side's cause. Anyway, this guy was the only one I saw behaving like this. As Alex said Flora fans are not aggressive then I was wondering if he noticed that or not.
                        Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                        Premium Liiga Clubs News
                        Facebook
                        Twitter

                        Kommentaar


                          Foorum taas oma tavapärases võlus. Mänguväljakul toimuvast täpselt null postitust. Tublid! Ericbana, järgmine kord kui miski häirib, tule astu läbi ning tutvusta end, ehk saame probleemile lahenduse!

                          Võrdsete mäng, kus münt kukkus eile valele poole, aga see, kuidas kaotusseisus kolmveerand kahevõitlustest kaotati ning ühtegi reaalset väravavõimalust ei loodud, oli veidi tuska tekitav. Liigatabeli seisukohalt on asjad veel hästi ning kui Flora vastu punkt(id) kätte saadakse, siis võib täitsa rahul olla.

                          Kommentaar


                            minu poolt väike märkus: kõige sümpaatsem fänn Kaljul on RoMaRio Väga adekvaatne ja mõtekas noormees

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Wironia Vaata postitust
                              Paraku ei viibinud eile Kadriorus, vaid hoopis Sportalandil ning konkreetselt eilse juhtumi kohta mida öelda ei oska. Siiski kui aus olla siis ka mulle RP rühmitus ei meeldi. Joovad kogu aeg, agressiivsed ja kreatiivsusega ka häda. Põhimõtteliselt nagu Sillamäe Kalevi fännid - ehk siis üsna marginaalne agressiivne seltskond.

                              Mulle meeldivad Flora fännid. Need on imho Eesti parimad. Väga kreatiivsed, kui joovad siis mingit agressiooni nende poolt ei tule..... Kaljuga paraku lood sellised, et käib pidevalt isegi siinsamas foorumis vastaste mõnitamine jne. Selline tunne, et koht Kalju fännidel mitte tribüünil vaid seal Kalju batuudinurgakeses.... Väga vabandan kui kogemata solvasin normaalseid Kalju fänne
                              Ükski ajakirjanikutööd tegev inimene ei saa avalikult valida sümpaatiaid.

                              Selle asemel, et siin spämmida oma uudiseid kordamööda tegelega sisulise tööga ja sheerige seda sitta FB-s.

                              Kommentaar


                                Ahh eile oli üks sitt õhtu! Ei käitunud tõesti kõige adekvaatsemalt ja sorry kui kellegil hinge kriipisin! Õnne Levale, nad tõesti väärisid seda võitu! Nii jõuetut Kaljut pole tükk aega näinud!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X