320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Toshilt oleks vaid kvaliteetsemat panust oodanud. Koosseisu valiku üle ma ka ei viriseks, leian, et oli pigem mõistlik minna kahe kontrollivama poolkaitsjaga, kes minu hinnangul said mõlemad ka selle rolliga väga hästi hakkama. Eriti olukorras, kus enne mängu juhtis liigatabelit Kalju. Positsioonirünnak ei ole ega peagi olema Kalju trump, küll aga oleks pidanud suutma kiirrünnakuid efektiivsemalt ära kasutada.
    Suht selgelt oli mõlemal poolel see plaan, et kõigepealt keskelt lukku ja siis vaatame edasi. Mullegi jätsid Reginald ja Vunk väga hea mulje ja mõlemad otsisid tegelikult suht korralikult ettepoole ka söötu, Vunk ju ühe väga hea püstsöödu lasigi avapoolajal. Pigem oli probleem selles, et polnud sinna ette eriti anda kellelegi. Muidugi Quintieri vormi või selle osas, et Mets ta nüüd ühes olukorras ära jooksis, siis paluks meelde tuletada, millest mees tagasi on tulnud ja mitmes mäng see tal tänavu oli mängida. Loomulikult ei ole veel päris seda teravust, aga ühe korra ju sähvatas ka. Pigem oli Kimbaloula kerge pettumus.

    Üldiselt siiski ründes probleeme on ja käike napib, viimased kaks mängu on seda päris hästi näidanud. Anieri tulekule ma ei panustaks eriti, mingi välismaa variant tekib tal niikuinii ja viimati temaga rääkides tundus küll, et Eesti on tema jaoks suhteliselt viimane võimalus, mida üldse kaaluda.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Pole küll päris õiges teemas, aga mis nendest Saksamaal testimistest Anieril siis sai? Oli mingi huvi või mitte?
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
        Pole küll päris õiges teemas, aga mis nendest Saksamaal testimistest Anieril siis sai? Oli mingi huvi või mitte?
        erinevad saksa portaalid mainisid, et anieriga hoitakse ka edaspidi kontakti. teiste samal ajal testimisel olnud meeste liitumine välistati. ehk siis huvi nagu oleks

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          Suht selgelt oli mõlemal poolel see plaan, et kõigepealt keskelt lukku ja siis vaatame edasi. Mullegi jätsid Reginald ja Vunk väga hea mulje ja mõlemad otsisid tegelikult suht korralikult ettepoole ka söötu, Vunk ju ühe väga hea püstsöödu lasigi avapoolajal. Pigem oli probleem selles, et polnud sinna ette eriti anda kellelegi. Muidugi Quintieri vormi või selle osas, et Mets ta nüüd ühes olukorras ära jooksis, siis paluks meelde tuletada, millest mees tagasi on tulnud ja mitmes mäng see tal tänavu oli mängida. Loomulikult ei ole veel päris seda teravust, aga ühe korra ju sähvatas ka. Pigem oli Kimbaloula kerge pettumus.
          Vunk ja Reginald mängisid korralikult aga Fabio söödud on kuidagi ikka teravamaid olukordi toonud eelnevates mängudes. Ning probleem oli juba näha Levadia vastu, kus jäädi rünnakute tekitamisega hätta.
          Kalju meeskonna nimekiri on võimsam kui teistel ehk tuleb minna siiski võitma ja domineerima mängu.
          Pingil on Jevdokimov, kes Eesti liigas peaks korralikult lammutama. Mööl, kelle selle hooaja esitused on ikka väga head olnud. Neemelo, kes Rähni ja Metsale peaks suutma korraliku tööpäeva anda.
          Vangerdamis ruumi oleks ka Wakui kohaga platsil.
          Kalju on kaotanud need mängud, sest Kristal ja Hurt on läinud oma vahetustega riski peale ning muutnud mängu ja kasu lõiganud.

          Kommentaar


            Algselt postitas HABE Vaata postitust
            Kalju meeskonna nimekiri on võimsam kui teistel ehk tuleb minna siiski võitma ja domineerima mängu.
            Ma ei tea, kas see väide nii tõene ongi. Mille poolest puhtkoosseisuliselt on Kalju üle näiteks Levadiast, Florast või isegi Sillamäe Kalevist? Sillamäe suurim puudus on lühike või isegi pea olematu pink, aga põhikoosseis on neil kindlasti samaväärne ükskõik, kelle teisega me seda siin võrdleme.

            Mina küll ei näe, et Kalju koosseisuliselt siin kedagi ületab ja mänge domineerima peaks. Eelmine hooaeg võis öelda, et "kui Kalju meistriks ei tule, oleks see üllatus", aga sel hooajal on see küll oma kehtivuse kaotanud. Mis ei tähenda, et ta meistriks tulla ei võiks, loomulikult võib ja poleks seda tehnilist kaotust avavoorust, siis oleks ju endiselt liidrikohal.
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
              Ma ei tea, kas see väide nii tõene ongi. Mille poolest puhtkoosseisuliselt on Kalju üle näiteks Levadiast, Florast või isegi Sillamäe Kalevist? Sillamäe suurim puudus on lühike või isegi pea olematu pink, aga põhikoosseis on neil kindlasti samaväärne ükskõik, kelle teisega me seda siin võrdleme.

              Mina küll ei näe, et Kalju koosseisuliselt siin kedagi ületab ja mänge domineerima peaks. Eelmine hooaeg võis öelda, et "kui Kalju meistriks ei tule, oleks see üllatus", aga sel hooajal on see küll oma kehtivuse kaotanud. Mis ei tähenda, et ta meistriks tulla ei võiks, loomulikult võib ja poleks seda tehnilist kaotust avavoorust, siis oleks ju endiselt liidrikohal.

              Ma ütleks et Kaljul ka pink väga suur pole. Pmst nagu Sillamäe Kalevi oma. Noori ka eriti ei ole.

              Kommentaar


                Algselt postitas HABE Vaata postitust
                Kalju on kaotanud need mängud, sest Kristal ja Hurt on läinud oma vahetustega riski peale ning muutnud mängu ja kasu lõiganud.
                Alles nüüd saame teada, et vahetamine on seotud suure riskiga. Eriti Hurt ja ka Kristal on seda siiani kogu aeg teinud.

                Kommentaar


                  Kui võrrelda Kalju ning Flora algkoosseise, siis ma annaks Kaljule kerge eelise äärekaitsjate ning väravavahi kohapealt, ülejäänud liine hindaks küllaltki võrdselt.

                  Kommentaar


                    Sama ilus kui oli teisipäeval vaadata meeldivalt täitunud tribüüne ja vinget atmosfääri fännikatel - on näha soccernetis konstruktiivset jalgpalliarutelu! Ten points!

                    Kommentaar


                      Kalju kodulehe kohaselt on piletiinfo all FB konto viit fb.com/jkkalju, mis ei tööta. Ilmselt üsna mitu kuud juba.
                      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dareth Vaata postitust
                        Kalju kodulehe kohaselt on piletiinfo all FB konto viit fb.com/jkkalju, mis ei tööta. Ilmselt üsna mitu kuud juba.
                        Hea, et teada andsid, nüüd Kalju teab õigeks muuta, juhul kui keegi sinna sattub, mida seni pole juhtunud.

                        Kommentaar


                          Keegi oskab öelda, et kes see härra oli, kes tänasel Kalju-Paide mängul sellise autoga käis:

                          Kommentaar


                            Dunno! Ma arvasin, et mingi promovärk oli. Auto turvamiseks oli mingi oma turva, kes kõik liiga lähedale tulnud inimesed eemale peletas.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                              Dunno! Ma arvasin, et mingi promovärk oli. Auto turvamiseks oli mingi oma turva, kes kõik liiga lähedale tulnud inimesed eemale peletas.
                              Ma imestasin, kas see toodi treileriga kohale või võttis vana tõesti vaevaks tutimagnetiga tänavaid kolistada.
                              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                              Kommentaar


                                Nägin, kui see masin mööda Tallinna tänavaid sõitis. Trammiteid ületas ikka väga väga ettevaatlikult. Järgi sõitis tal mingi hõbedane E46, vist turvamehed.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X