320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas shefield
    Kui peaks juhtuma kogemata staadioni väravasse ...
    Usun et, võtaks keeletuks nii mõnegi inimese. Ja samas tekib küsimus. Miks ma pean nii palju jebima et, mingit piletit saada?
    Piletilevi appiga nutikas telefonis on asi sootuks lihtne. Tõsi, otsa keevitatakse väike vahendustasu ja QR-koodi lugeja ei suutnud viimati mu telefoni ekraanilt koodi lugeda.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Algselt postitas shefield
      Kui peaks juhtuma kogemata staadioni väravasse ...
      Usun et, võtaks keeletuks nii mõnegi inimese. Ja samas tekib küsimus. Miks ma pean nii palju jebima et, mingit piletit saada?

      Ei pea ju jebima. Alati on võimalus osta väravast 10 eurine pilet, kui odavamad võimalused liiga rasked tunduvad.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Flora kvaliteet oli küll küllaltki nigel, aga sellegipoolest hea esitus Kaljult. Neemelo on pärast vigastust üle ootuste hea. Nii edasi ja ei jäägi tiitel vaid unistuseks.

        Kommentaar


          Jorge Rodrigues - mees, kes mängib fännidele.

          Fantast esitus, hooaja üks parimaid mänge Kaljult ilmselt.

          Kommentaar


            Mulle meeldis kõige rohkem see, kuidas Kalju tantsutüdrukud olid kellegi punase plekiga lina reelingu külge riputanud ja siis tantsisid selle kohal tuttide plaksudes. Oli kaunis.

            Kommentaar


              Kes see geenius Kalju fännidest selle peale tuli, et püro kõige kõrgemasse ritta katuse alla tegema minna? IQ vist kõige kõrgem olla ei saa.

              Kommentaar


                Flora võib rõõmustada ainult selle üle, et kaotus napp oli. Pole ka ime, sest meeskonda pole tugevdatud, erinevalt konkurentidest. Duhh hakkab otsa saama lihtsalt. Debütant kaskkaitses ka veel.

                Kommentaar


                  Algselt postitas optiums Vaata postitust
                  Flora võib rõõmustada ainult selle üle, et kaotus napp oli. Pole ka ime, sest meeskonda pole tugevdatud, erinevalt konkurentidest. Duhh hakkab otsa saama lihtsalt. Debütant kaskkaitses ka veel.
                  Ühe kaotuse põhjal hakata tegema järeldusi, et duhh on otsa saamas, on nagu natuke imelik. Pole keegi laitmatult seda hooaega mänginud.
                  "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                  Kommentaar


                    Mäng oli põnev, aga mitte sellest ei taha ma täna rääkida. Räägin parem taustast.
                    Saabusime mängule 5 minutit, enne mängu algust. Külastasime peatribüüni juures asuvat "kioskit", küsisime õlut. Öeldi, et ei ole. Tellisime siis vett ja snäkke.
                    Peale mängu lahkudes avastasime, et sama "kioski" laual müüdi veini. Tekkis küsimus, et kui veini müüakse,kas siis õlut on liiga raske müüa? Esitasin viisakalt sama küsimuse noortele kioskitöötajatele. Nad haukusid midagi umbmäärast vastu. Ju neil olis siis sitt tuju. Palve Kunole- saada need teenindajad kuskile koolitusele. Selline käitumine häiris mind, Mingi elementaarne viisakus võiks inimestel ikkagi olla.

                    Tean, et see postitus kukkus välja nagu kesa oma, aga loodan, et tulevikus ei pea enam sellist kogemust saama.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Huvitav, mis nipiga veini müüdi. Tartusse seda ei tooda, sest prossa on seaduse jaoks liiga kõrge.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Flora sektoris sai kõike. Selles osas kiitus. Aga ehk Kuno jõuab muude tegemiste l kõrvalt ka tavapublikuga tegeleda
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Mäng oli põnev, aga mitte sellest ei taha ma täna rääkida. Räägin parem taustast.
                          Saabusime mängule 5 minutit, enne mängu algust. Külastasime peatribüüni juures asuvat "kioskit", küsisime õlut. Öeldi, et ei ole. Tellisime siis vett ja snäkke.
                          Peale mängu lahkudes avastasime, et sama "kioski" laual müüdi veini. Tekkis küsimus, et kui veini müüakse,kas siis õlut on liiga raske müüa? Esitasin viisakalt sama küsimuse noortele kioskitöötajatele. Nad haukusid midagi umbmäärast vastu. Ju neil olis siis sitt tuju. Palve Kunole- saada need teenindajad kuskile koolitusele. Selline käitumine häiris mind, Mingi elementaarne viisakus võiks inimestel ikkagi olla.

                          Tean, et see postitus kukkus välja nagu kesa oma, aga loodan, et tulevikus ei pea enam sellist kogemust saama.
                          Mina nägin küll, kuidas seal nii avapoolaja jooksul kui ka vaheajal õlut sai.
                          Newton Heath 1878

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rauulo Vaata postitust
                            Mina nägin küll, kuidas seal nii avapoolaja jooksul kui ka vaheajal õlut sai.
                            Ju siis Rein oli kahtlase näoga või kuskil mustas nimekirjas, et talle ei müüdud

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rauulo Vaata postitust
                              Mina nägin küll, kuidas seal nii avapoolaja jooksul kui ka vaheajal õlut sai.
                              Nohh, igatahes 5 minutit enne mängu seda seal polnud. Kui su jutt vastab tõele, siis paneb imestama, miks tüdrukud ei öelnud- tule hiljem, siis on. Aga nagu mainisin oli neil juba siis sitt tuju. Seda pani isegi tähele mu jaapanlasest sõber, kes meiega koos oli. Eesti keelt ta ei oska, aga küsis hiljem- mis neil tüdrukutel viga oli? Võite ise arvata milline see teenindus oli, kui isegi keelt mitte oskav inimene saab aru, et kellegil on sitt tuju.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Hahahha. Karma is a BITCH!, Nõmme Kalju. Wakui loivamine maksis täna võidu teile. Tulnuks kiiremini platsilt, siis poleks selle karistuslöögini jõutudki. Hehe. Tervitaks ka Martin "väiksed Premium Liigas suurtelt punkte väga ei võta" Vunki!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X