320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui leegionär saab esindusmeeskonna eest poole hooajaga 15 minutit, siis ei saagi teda muudmoodi hinnata kui üleminekuks, mis ebaõnnestus, sest duublisse teda ju ometi ei toodud. Ja Papaz oli väga vilets isegi duubli eest. Minu teada ei siirdunud ta ka Bosnia kõrgliigasse, vaid tugevuselt teise liigasse.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
      Ma ei saa aru selle legionääri mõnitamine mõnitamineks. Reginald, oli hea. Fabio, oli hea. Novo, mängis ainult ühte mängu ja, minu arvates, mitte nii paha (15 minutit Infoneti vastu, ja üks võimalus) - tuleb rohkem küsida Prinsi käest miks ei kasutanud rohkem. Soccernet pani teda 'flop'i nimekirjas, aga ühe mänguga, tule taevas appi! Kuidas hindatakse mängija tase kui mängib ainult 15 minutit hooajal ja siis saadetud minema?? Poiss mängib nüüd oma maa top-flight'is, palju õnne...
      Nojah, Galpin'iga pole aru saanud kui oli kasulik või kahjulik, aga samal ajal: mängis vähe. Vana legionäär, Nunes, jah, pole palju juurde toonud nagu ootanud, aga ta tuli tagasi jalgpallisse nullist. Rodrigues oli parim kaitsja.
      Noor nooreks ei tähenda kohe tulemus (Levadia võitis tiitli 4 aastat pärast, ja ma arvan sama aeg ootab Flora, ehk järgmine aasta või ülejärgmine peaks olema, sõltub ka konkurentsist). Kui Kalju otsustab noori keskenduma, siis tuleb fännidelt palju ja palju kannatust ja sama toetust näidanud siiamani kui meeskond on võitlenud aastade järiest tiitli eest.
      Vaata, keegi neid ei mõnita - ma spetsiaalselt lugesin kõik eelmised kokkuvõtted läbi ja võin sulle öelda, et oli ka Amarale, Nasimente, Alimente, Mbo Pmbosid ja nii edasi kes mai tea kuidas olid Eestisse sattunud ja kust üldse klubid neid üles leidnud.
      Galpini kohta Sa küsid et ei ole sul hästi arusaadav kas ta oli hea või halb kuna ta mängis vähe - no oli siis halb, sest ei saanud endale mänguaega, see et Galpine on leegionär ei tähenda et talle automaatselt koht koosseisus garanteeritud. Lisaks sellele Kalju oma inimeste arvates Galpini vorm jättis kõvasti soovida, seega flop ta ongi. Papaz no sorry Reginald, Fabio jah olid tasemel (mis tasemel ei oska öelda, aga olgu siis tasemel). Kuidas hinntakse? Lihtsalt - selliseid nagu Papaz ja muud Veraäd tuuakse et need oleksid reaalsed tugevdamised tiimile. Aga kuna sageli agendid valetavad siis kauba kvaliteet jätab kõvasti soovida.........
      See nagu Smisko/Kabajev on parimad - Smiskol on 24 nulli mängu neist 22 on alumiste vastu, kus nagu eile tal tööd ei olnud - üldse mitte - mitte ühtegi pealelööki ega tsenderdust ja mängudes ntx Kalju või Flora vastu Spartast rääkimata Smiško on lihtlabane sõel. Kabajev samuti 35 väravast 33 siis 5-10.kohtade tiimidele. No on ikka tase - ja meie kodukoodutd spetsialistid orgasmeerivad et vaata kui head mängijad need on - aga noh see on nagu nende probleem. Ikka ma tohin oma häält siin tõsta - sel aastal olen käinud ca 60% mängudest isegi Paides ja Tartus korra
      Seega need kõik nagu reitingud on puhas jama - reaalselt keegi seda nagu jalgpalli ei vaata ja kui vaatab siis ei süvene - mai räägi nagu nendest kes tõesti midagi võtavad ette, vaid üleüldse. Aga need leegionärid kui neid tuuakse nagu Kimbaloula tõi või Jakovlev või kuulutuse pealt vms - see paraku näitab vaid 1 asja - kui nõrk on meie klubide skauting........ Need leegid kes siis pallimas olid või on - sisuliselt peale Johanssoni (suurte aga'dega Ražanauskas) kusagil teises riigis läbi ei löönud..... Seega siit 1 suur järeldus - leegionäride kvaliteet on samuti väga ja väga nõrk.

      Mario: Bosnia kõrgliiga ikka Eesti omast palju tugevam Esiliiga aga seal selline et tasub vaadata kuhu täpsemalt ta siirdus kas molsemi-horvaatide EL'sse või sebrlaste juurde

      Kommentaar


        Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
        Vaata, keegi neid ei mõnita - ma spetsiaalselt lugesin kõik eelmised kokkuvõtted läbi ja võin sulle öelda, et oli ka Amarale, Nasimente, Alimente, Mbo Pmbosid ja nii edasi kes mai tea kuidas olid Eestisse sattunud ja kust üldse klubid neid üles leidnud.
        Galpini kohta Sa küsid et ei ole sul hästi arusaadav kas ta oli hea või halb kuna ta mängis vähe - no oli siis halb, sest ei saanud endale mänguaega, see et Galpine on leegionär ei tähenda et talle automaatselt koht koosseisus garanteeritud. Lisaks sellele Kalju oma inimeste arvates Galpini vorm jättis kõvasti soovida, seega flop ta ongi. Papaz no sorry Reginald, Fabio jah olid tasemel (mis tasemel ei oska öelda, aga olgu siis tasemel). Kuidas hinntakse? Lihtsalt - selliseid nagu Papaz ja muud Veraäd tuuakse et need oleksid reaalsed tugevdamised tiimile. Aga kuna sageli agendid valetavad siis kauba kvaliteet jätab kõvasti soovida.........
        See nagu Smisko/Kabajev on parimad - Smiskol on 24 nulli mängu neist 22 on alumiste vastu, kus nagu eile tal tööd ei olnud - üldse mitte - mitte ühtegi pealelööki ega tsenderdust ja mängudes ntx Kalju või Flora vastu Spartast rääkimata Smiško on lihtlabane sõel. Kabajev samuti 35 väravast 33 siis 5-10.kohtade tiimidele. No on ikka tase - ja meie kodukoodutd spetsialistid orgasmeerivad et vaata kui head mängijad need on - aga noh see on nagu nende probleem. Ikka ma tohin oma häält siin tõsta - sel aastal olen käinud ca 60% mängudest isegi Paides ja Tartus korra
        Seega need kõik nagu reitingud on puhas jama - reaalselt keegi seda nagu jalgpalli ei vaata ja kui vaatab siis ei süvene - mai räägi nagu nendest kes tõesti midagi võtavad ette, vaid üleüldse. Aga need leegionärid kui neid tuuakse nagu Kimbaloula tõi või Jakovlev või kuulutuse pealt vms - see paraku näitab vaid 1 asja - kui nõrk on meie klubide skauting........ Need leegid kes siis pallimas olid või on - sisuliselt peale Johanssoni (suurte aga'dega Ražanauskas) kusagil teises riigis läbi ei löönud..... Seega siit 1 suur järeldus - leegionäride kvaliteet on samuti väga ja väga nõrk.

        Mario: Bosnia kõrgliiga ikka Eesti omast palju tugevam Esiliiga aga seal selline et tasub vaadata kuhu täpsemalt ta siirdus kas molsemi-horvaatide EL'sse või sebrlaste juurde
        Ma ei ütle et koht garanteeritud kui on välismaallane, aga vähemalt anna aeg 2 mängu oma oskusi näidata, mitte ainult 15 minuti. 180' siis Raul võib küll kirjutada et tegu oli floppiga.
        Ei usu et ainult trennis võid aru saada mis tase ta on, imo.
        Tase räägitakse. Noh ju team mis tase meil siin on, pole vaja palju ette kujutada. Reginald ja Fabio oli tasemel selles mõttes at oli adekvatsed üldiselt.

        Minu teada ei siirdunud ta ka Bosnia kõrgliigasse, vaid tugevuselt teise liigasse.
        Ma isegi otsisin tema kohta, ja tegu on kõrgliiga klubiga, ergo nii kehv ta ei peaks olema.

        Ja päris nõus meie Ratka duubliga siin

        Bosnia kõrgliiga ikka Eesti omast palju tugevam
        Ärge sõlvage, aga Balkani liigad tase on suurem kui Eestis (eelmisel aastal Flora-Kukes 0-0 ja 1-1 viimane näite).

        Legionääride kvaliteet: oleme ausad, kes hindab Eestit nagu võimalus oma karjääri? Ma ei taha Eesti vuti alahindada, aga realsuust me kõik teame.
        Kes siia tuleb näeb võimalus kuskile suuremale minna kui võimalik. Kui see võimalus on reaalne või lihtsalt individuaalne ette-kujutamine, see sõltub.
        Ma sooviksin ikka paar andekatele Itaalia noormängiatele siia tulla ja ennast proovima panna. Vähemalt kasvad suureks ja saad aru palju asjadest.
        Aga samal ajal, enamus tuleb siia ilma teadmata mis ootab ees.

        Smiśkot, räägime legionäär kes on juba kaks aastat järiest tegija, suur respekt. Ma kutsuksin teda Ukraina kondissesse Pyatovi kohta
        Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
        Premium Liiga Clubs News
        Facebook
        Twitter

        Kommentaar


          Selleks, et mänguaega saada, on vaja ennast heast küljest näidata. Järelikult ta treeningutel sellega hakkama ei saanud või oma muudelt omadustelt ei sobinud meeskonda. Papaz siirdus jah Leotari, nagu oma lehel ka kirjutasid, kuid tegemist on 1st League tiimiga, mitte Premier Liga meeskonnaga ehk tugevuselt teise liiga meeskond.

          Kommentaar


            Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
            Nesterovski..... aga Nestor keeli ei valda.......
            Ei võetaks teda siis ka Kaljusse kui ta eesti keelt räägiks.

            Kommentaar


              Kisub juba teemast natuke kaugele, aga kui läks siin leegionäride edasise saatuse arutamiseks, siis enne Kalevi ja Kalju mängu uurisin huvi pärast, mis on saanud Tripkovicist ja Šišicist. Esimene toksib kuskil Serbia esiliigas interneti andmetel. Küll aga üllatas teine, kes jätkab sellelgi hooajal Sloveenias Domžales - tabeliliidrid, Šišicil seitsme mänguga kaks väravat, üks muuhulgas tänavu Meistrite liiga põhiturniiril mängiva Maribori vastu. Pole ka just paha samm Tallinna Kalevist teha.

              Kaljust rääkides, siis Reginald on minu isiklikul hinnangul kindlalt selle hooaja parim välismaalane meistriliigas. Oma tööd tegi suurepäraselt ja stabiilsus tõstab järgnevatest kõrgemale.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                ...
                See nagu Smisko/Kabajev on parimad - Smiskol on 24 nulli mängu neist 22 on alumiste vastu, kus nagu eile tal tööd ei olnud - üldse mitte - mitte ühtegi pealelööki ega tsenderdust ja mängudes ntx Kalju või Flora vastu Spartast rääkimata Smiško on lihtlabane sõel. ...
                Ratka rääkis palju....mis pole ju iseenesest paha. Haarasin kinni mõttest, et kui teha väravavahtide ja väravalööjate ja kaardilembede ja "misiganes"asjade statistikat näiteks ainult Top 5 omavaheliste mängude kohta.....kes siis üle linna Vinskid oleks? Ma olen kindel, et see statistika on kellelgi kodus excelis ilusti olemas ....khmm-khmmm-khe-shaaa...

                Kommentaar


                  Manucho:
                  Levadiale: 3
                  Florale: 4
                  Kaljule: 1
                  Sillamäele: 1

                  9/27 = 33% väravatest esineliku vastu.
                  Inter - ausaim klubi Itaalias.

                  Kommentaar


                    Mind on kõige rohkem PL treeneritest sümpantiseerinud viimastel aastatel Meelis Rooba. See kuidas ta sisuliselt teiste tiimide ülejääkidest koosneva meeskonna mängima on pannud on muljetavaldav. Võimaluste piires on ta stabiilselt maksimumi välja pigistanud. Täitsa huvitab milleks ta võimeline oleks, kui talle täisprofitiim kätte anda. Selle suurimaks takistuseks on hetkel muidugi PRO litsentsi puudumine..

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                      Mind on kõige rohkem PL treeneritest sümpantiseerinud viimastel aastatel Meelis Rooba. See kuidas ta sisuliselt teiste tiimide ülejääkidest koosneva meeskonna mängima on pannud on muljetavaldav. Võimaluste piires on ta stabiilselt maksimumi välja pigistanud. Täitsa huvitab milleks ta võimeline oleks, kui talle täisprofitiim kätte anda. Selle suurimaks takistuseks on hetkel muidugi PRO litsentsi puudumine..
                      Kui Terehhov Kaljus jätkab, siis saaks UEFA jaoks paberil panna peatreeneriks Terja, kellel on PRO litsents olemas. Ehk pannakse Terehhov ise üldse pukki.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                        Smiskol on 24 nulli mängu neist 22 on alumiste vastu
                        Ma küll täpselt ei tea, keda sa pead "alumisteks", aga praeguse esiviisiku klubide vastu on Smiško sel hooajal kaheksa korda nulli hoidnud. Kolm korda Kaljuga, kaks korda Sillamäega, kaks korda Infonetiga ja korra Floraga.

                        Järgmine on Teleš kuuega (kaks korda Sillamäe, kaks korda Flora, korra Levadia ja Infonet) ning kolmas Lavrentjev neljaga (kaks korda Infonet, korra Levadia ja Kalju). Esiviisiku vastu on veel taga puhtana suutnud hoida kolmel korral Prins, kaks korda Niinepuu ja Igonen ning korra Lepmets ja Tokaitšuk.

                        Ja Manucho-jutule jätkuks, et vähemalt kaks korda on palli esiviisiku klubide võrku sel hooajal saanud 29 meest. Penaltid eraldi välja toodud, tundus kuidagi ausam.

                        Manucho 9 (kaks pen), Subbotin 7, Kabajev 7, Prosa 6, Ivanov 6 (üks pen), Teever 5, Wakui 5 (kaks pen), Logua 4, Mašitšev 3, Jõgi 3, Ratnikov 3, Beglarišvili 3, Aidara 3, Vunk 3, Hurt 3, Kruglov 3 (üks pen), Nesterovski 3 (kaks pen), Jablokov 2, Alliku 2, Karpov 2, Kvassov 2, Bazjukin 2, Sinilaid 2, Neemelo 2, Belov 2, Plotnikov 2, Gussev 2, Murihhin 2, Tutk 2 (üks pen)

                        Kui Infonet välja jätta ja vaadata ainult esineliku klubidele löödud väravaid, siis väga palju tipus pilt ei muutu, aga veidi siiski. Suurimad "langejad" on Kabajev ja Ivanov, kellel jääb alles vaid kaks väravat.

                        Manucho 9 (kaks pen), Teever 4, Subbotin 4, Wakui 4 (üks pen), Mašitšev 3, Prosa 3, Jõgi 3, Aidara 3, Kruglov 3 (üks pen), Jablokov 2, Ratnikov 2, Alliku 2, Ivanov 2, Karpov 2, Kabajev 2, Kvassov 2, Bazjukin 2, Logua 2, Sinilaid 2, Vunk 2, Hurt 2, Tutk 2 (üks pen), Nesterovski 2 (üks pen)
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                          Mind on kõige rohkem PL treeneritest sümpantiseerinud viimastel aastatel Meelis Rooba. See kuidas ta sisuliselt teiste tiimide ülejääkidest koosneva meeskonna mängima on pannud on muljetavaldav. Võimaluste piires on ta stabiilselt maksimumi välja pigistanud. Täitsa huvitab milleks ta võimeline oleks, kui talle täisprofitiim kätte anda. Selle suurimaks takistuseks on hetkel muidugi PRO litsentsi puudumine..
                          Siiski ei tea kui elujõulised sedatüüpi treenerid päris tipus on? Meenub A Sõber kossust kes suudab igastest hädapätakatest normaalse tiimi teha. Igasugused Veskid ja muud mujalt mahakantud mehed lammutavad kõvasti aga kui nö otsustavaks
                          mänguks läheb siis on ikkagi puuks. Treeneri ettenägelikkusest jääb vajaka.

                          Kommentaar


                            Minu andmetel Rooba Paidest kategooriliselt ei lahku. Paide LM on tema enda sõnul südame asi ja plaanid tal suured.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                              Novo, mängis ainult ühte mängu ja, minu arvates, mitte nii paha (15 minutit Infoneti vastu, ja üks võimalus) - tuleb rohkem küsida Prinsi käest miks ei kasutanud rohkem. Soccernet pani teda 'flop'i nimekirjas, aga ühe mänguga, tule taevas appi! Kuidas hindatakse mängija tase kui mängib ainult 15 minutit hooajal ja siis saadetud minema?? Poiss mängib nüüd oma maa top-flight'is, palju õnne...
                              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                              Kui leegionär saab esindusmeeskonna eest poole hooajaga 15 minutit, siis ei saagi teda muudmoodi hinnata kui üleminekuks, mis ebaõnnestus, sest duublisse teda ju ometi ei toodud. Ja Papaz oli väga vilets isegi duubli eest. Minu teada ei siirdunud ta ka Bosnia kõrgliigasse, vaid tugevuselt teise liigasse.
                              Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                              Ma ei ütle et koht garanteeritud kui on välismaallane, aga vähemalt anna aeg 2 mängu oma oskusi näidata, mitte ainult 15 minuti. 180' siis Raul võib küll kirjutada et tegu oli floppiga.
                              Romario vastas juba päris hästi ära, aga ma lihtsalt ütlen, et flop inglisekeeles tähenduses ei ole päris sama, mis eestikeelses ebaõnnestunud üleminek.

                              Aga jah. Kui tuuakse välismaalane, kellele makstakse palka, ta teeb 15 minutit ja saadetakse minema, siis see on ebaõnnestunud üleminek.
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                                Romario vastas juba päris hästi ära, aga ma lihtsalt ütlen, et flop inglisekeeles tähenduses ei ole päris sama, mis eestikeelses ebaõnnestunud üleminek.
                                Mis iganes tähendus, ma arvan et me oleme aru saanud mis me siin räägime, pole vaja et keele-komission siin seletab, ära pahanda nüüd.


                                Aga jah. Kui tuuakse välismaalane, kellele makstakse palka, ta teeb 15 minutit ja saadetakse minema, siis see on ebaõnnestunud üleminek.
                                Minu jaoks, 15 minutit, on ikka vähe aeg ühte mängijat hindada eriliselt kui, minu arvates, nii paha polnud.
                                Duublis me ei peaks räägima, sest tegu on 'ebaõnnestunud üleminek' Premium Liigas, mitte Esiliigas. Kui näiteks lubati siia tulla esirivistusse mängimiseks ja äkki leiati ennast Esiliigas mängida, kuidas see mõjutab tunne? Elu on natukene raskem ja peame natukene ette kujutama mõnikord. Sama asi toimub nüüd Saksamaal Hannes Anier näiteks ja olen kindel et meil on kõik võimalik empaatia Hannesi vastu selle hetkle kui avastati et tegelt, oi, peaks duublis mängima.
                                Siis 'ebbaõnnestunud üleminek', kes süüdi on?

                                Minu jaoks 'ebbaõnnestunud üleminek' on selline: mängijale antti palju võimalust (vähemalt 10 mängu) ja oli enamus korda pettumus.
                                15 minutit mänguaeg saanud mängija on mida me kutsusime 'UFO'.
                                Sama ütleksin Micha kohta. Pool mäng ainult. Mäng kus mees proovis palli valdama ja Sillamäe lihtsalt edasi peksas (võiksin eksida, aga arvan et tuli enne kui Frantsev tööd sai).

                                Jah, FK Leotar on BIH's esiliigas, by the way.

                                Rohkem treeneri kohta, välja näeb et Pantrid on oma lähendust juba leitud

                                (hea photoshop, 5+!)
                                Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                                Premium Liiga Clubs News
                                Facebook
                                Twitter

                                Kommentaar

                                Working...
                                X