320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
    Novo, mängis ainult ühte mängu ja, minu arvates, mitte nii paha (15 minutit Infoneti vastu, ja üks võimalus) - tuleb rohkem küsida Prinsi käest miks ei kasutanud rohkem. Soccernet pani teda 'flop'i nimekirjas, aga ühe mänguga, tule taevas appi! Kuidas hindatakse mängija tase kui mängib ainult 15 minutit hooajal ja siis saadetud minema?? Poiss mängib nüüd oma maa top-flight'is, palju õnne...
    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Kui leegionär saab esindusmeeskonna eest poole hooajaga 15 minutit, siis ei saagi teda muudmoodi hinnata kui üleminekuks, mis ebaõnnestus, sest duublisse teda ju ometi ei toodud. Ja Papaz oli väga vilets isegi duubli eest. Minu teada ei siirdunud ta ka Bosnia kõrgliigasse, vaid tugevuselt teise liigasse.
    Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
    Ma ei ütle et koht garanteeritud kui on välismaallane, aga vähemalt anna aeg 2 mängu oma oskusi näidata, mitte ainult 15 minuti. 180' siis Raul võib küll kirjutada et tegu oli floppiga.
    Romario vastas juba päris hästi ära, aga ma lihtsalt ütlen, et flop inglisekeeles tähenduses ei ole päris sama, mis eestikeelses ebaõnnestunud üleminek.

    Aga jah. Kui tuuakse välismaalane, kellele makstakse palka, ta teeb 15 minutit ja saadetakse minema, siis see on ebaõnnestunud üleminek.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      Algselt postitas Kasper Vaata postitust
      Romario vastas juba päris hästi ära, aga ma lihtsalt ütlen, et flop inglisekeeles tähenduses ei ole päris sama, mis eestikeelses ebaõnnestunud üleminek.
      Mis iganes tähendus, ma arvan et me oleme aru saanud mis me siin räägime, pole vaja et keele-komission siin seletab, ära pahanda nüüd.


      Aga jah. Kui tuuakse välismaalane, kellele makstakse palka, ta teeb 15 minutit ja saadetakse minema, siis see on ebaõnnestunud üleminek.
      Minu jaoks, 15 minutit, on ikka vähe aeg ühte mängijat hindada eriliselt kui, minu arvates, nii paha polnud.
      Duublis me ei peaks räägima, sest tegu on 'ebaõnnestunud üleminek' Premium Liigas, mitte Esiliigas. Kui näiteks lubati siia tulla esirivistusse mängimiseks ja äkki leiati ennast Esiliigas mängida, kuidas see mõjutab tunne? Elu on natukene raskem ja peame natukene ette kujutama mõnikord. Sama asi toimub nüüd Saksamaal Hannes Anier näiteks ja olen kindel et meil on kõik võimalik empaatia Hannesi vastu selle hetkle kui avastati et tegelt, oi, peaks duublis mängima.
      Siis 'ebbaõnnestunud üleminek', kes süüdi on?

      Minu jaoks 'ebbaõnnestunud üleminek' on selline: mängijale antti palju võimalust (vähemalt 10 mängu) ja oli enamus korda pettumus.
      15 minutit mänguaeg saanud mängija on mida me kutsusime 'UFO'.
      Sama ütleksin Micha kohta. Pool mäng ainult. Mäng kus mees proovis palli valdama ja Sillamäe lihtsalt edasi peksas (võiksin eksida, aga arvan et tuli enne kui Frantsev tööd sai).

      Jah, FK Leotar on BIH's esiliigas, by the way.

      Rohkem treeneri kohta, välja näeb et Pantrid on oma lähendust juba leitud

      (hea photoshop, 5+!)
      Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
      Premium Liiga Clubs News
      Facebook
      Twitter

      Kommentaar


        Annan näite 'ebaõnnestunud üleminek': Kassim Aidara, Sillamäe'lt 17 väravatega, ainult 5 selle hooajal ja mitte nii palju hea esitust. Ei aidanud Infonet nagu ootanud. See ongi, 35 mängu mängitud ja välja kutsun kes arvab et tal oli hea spell Infonetis.
        Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
        Premium Liiga Clubs News
        Facebook
        Twitter

        Kommentaar


          Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
          Annan näite 'ebaõnnestunud üleminek': Kassim Aidara, Sillamäe'lt 17 väravatega, ainult 5 selle hooajal ja mitte nii palju hea esitust. Ei aidanud Infonet nagu ootanud.
          Sillamäel mängides oli Aiadaral teine ülesanne, kui mängudes Infoneti eest. Ei saa vaadata üleminekuid ainult numbrites.

          Kommentaar


            Kalju kaotab Levadiale vaid 6 punktiga, neist kolme kaotamises Prins süüdi polnudki. Samas mängupilt on jah kurb, seega pole ilusat mängu ega tulemust, aga Prinsi leping Kaljuga kestab vist lausa 2015. aasta lõpuni või veelgi kauem.

            Kommentaar


              Algselt postitas rallikas Vaata postitust
              Sillamäel mängides oli Aiadaral teine ülesanne, kui mängudes Infoneti eest. Ei saa vaadata üleminekuid ainult numbrites.
              Ma olen nõus sellega, ma tean et ülesande oli teine (ja ta päris pole adapteerinud). Aga mida siin räägitakse, on ainult numbrit. 15 minutit, ja lõpp. Teised asjad keegi pole kaalunud. Ma ei ütle et Novo oli hea üleminek, aga samal ajal meil pole nii palju elemendi (Premium Liigas) hindamiseks. Läheb 'S.V.', ilma reitinguta. Siis päris nõus midagi muud arvestama. Selles mõttes, Aidara oleks nagu 5/10 hind üleminekuna. Väike flop.
              Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
              Premium Liiga Clubs News
              Facebook
              Twitter

              Kommentaar


                Angelo, ma ei saa aru mida sa oma "15 minuti" jutuga ajada üritad..
                Võtame siis asju veidi internatsionaalsemalt: Sul on valida ründaja kohale kas Zlatan Ibrahimovic, Sergio Agüero, Diego Costa või Emile Heskey. Valid Heskey? Edu.ee
                Just umbes nii suur tasemevahe oli Novo Papazi ja ülejäänud Kalju ääremängijate vahel.. Mees oli ka duubli eest jube kusi.
                Antud üleminekut võib igal juhul ebaõnnestumiseks lugeda. Oli suhteliselt põrsa kotis "ostmine" ka kuna kui õigesti mäletan, siis Papaz sai vaevu vist mõne päeva (kui mitte ainult ühe päeva) üldse meeskonnaga treenida enne akna sulgemist ja klubi juhtkond mõtles et pohyolo regame mehe ära, äkki joppab.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mister Vaata postitust
                  Angelo, ma ei saa aru mida sa oma "15 minuti" jutuga ajada üritad..
                  Võtame siis asju veidi internatsionaalsemalt: Sul on valida ründaja kohale kas Zlatan Ibrahimovic, Sergio Agüero, Diego Costa või Emile Heskey. Valid Heskey? Edu.ee
                  Just umbes nii suur tasemevahe oli Novo Papazi ja ülejäänud Kalju ääremängijate vahel.. Mees oli ka duubli eest jube kusi.
                  Antud üleminekut võib igal juhul ebaõnnestumiseks lugeda. Oli suhteliselt põrsa kotis "ostmine" ka kuna kui õigesti mäletan, siis Papaz sai vaevu vist mõne päeva (kui mitte ainult ühe päeva) üldse meeskonnaga treenida enne akna sulgemist ja klubi juhtkond mõtles et pohyolo regame mehe ära, äkki joppab.
                  Kuidas selle vahe hinnatakse kui mängis ainult 15 minutit? - ajan veel...
                  Mida sa võitsid näitena, on tegemist tuntudega nimidega. Papaz küll mitte midagi me ei teadnud ja ei tea. Ma lihtsalt ütlen et, isiklikult, mul pole piisavad elemendid kes mind aitavad ütlema et ta oli hea või halb mängija.
                  Ja minu jaoks, EL mängud ei loeks kui tegu oli mängija kes tuli (lubati?) esindusmeeskonnal mängima (võtsin Hannes Anier näite Saksamaal) ja hinnatakse ainutl PL teguga.
                  Ütleksin sama kui oleks teine mängija (näiteks Micha Sillamäel, sama asi) siin pole midagi et võtan Novo nii südamelt.
                  Aga pole tahtis, ma ei pea mitte keegi veenma. Nagu Itaalia sõber ütleb: arvamused on nagu aluspesud, igal ühel jääb omaks ja väga kõvasti pandud
                  Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                  Premium Liiga Clubs News
                  Facebook
                  Twitter

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                    Kuidas selle vahe hinnatakse kui mängis ainult 15 minutit? - ajan veel...
                    võtame asja nii- sina ja teised pealtvaatajad nägid vaid 15 minutit, Kalju treenerid ilmselt väga-väga palju rohkem. kui ei õigustanud end, siis minema. lihtne.

                    Kommentaar


                      Ma nii üldiselt ei saa aru pikemat perspektiivi silmas pidades:
                      a) kas Rumori ei saa jalgpallist sisuliselt tihti lihtsalt aru (pluss tähelepanu puudulikus, mis väljendub sageli faktide eksimises - seda varsemalt välja toodud rohkem kui ühel käel sõrmi)
                      b) või on ta tõesti teistsugune tüüp, kes tõesti näeb asju palju palju teisitmoodi, kui siinsed igapäeva jalka vaatlejad?
                      c) või on ta tõesti põhimõtteliselt siinsete igapäeva vaatlejatega opositsioonis

                      Kommentaar


                        Angelo! Ta mängis esiliigas duubli eest ja oli seal ka täielik pask! Saad aru, pask! Tekkis olukord, kus ta ei saanud isegi põhisse, sest oma noored olid temast paremad. Kui raske on mõista? Käib mingi vähemuse kaitsmine, aitab küll.

                        Mis puudutab Kalju ebaedu, siis selgelt oli puudu normaalsest ründajast, kes oleks Neemelole konkurentsi pakkunud. Eelmine hooaeg oli selleks Vosko, kes tuli ja tulistas. Sellel aastal pandi panused Ahjupera peale, aga mees ei saanud ennast korda. Alternatiive polnud ja nii on. See on karm reaalsus, sest normaalset nr 9 meil peale Neemelo polnud ja pika palli tagumise osas tulemusi ei andnud.

                        Kirss ei suutnud ennast ka 100% õigustada. Igal teisel top-tiimil on väravate löömine jaotunud kordades paremini. Endised Kaljukad tegid tegusid Infonetis (Manucho), Teever Levadias. Just sellist tüüpi ründajatest oli meil puudus, kes suudaks mänge otsustada ja mingisugust murrangut tuua.

                        Võta väravalööjate top. Levadia: Subbotin, Ivanov, Teever. Flora: Prosa, Alliku, Logua. Sillamäe: Kabajev, Kvassov, Murihhin, Ratnikov.

                        Kaljul on vastu panna: Wakui, Neemelo, Nunes mööndustega Kirss. Neemelo on suur ja kohmakas, kindla stiiliga mängija. Wakui kohta päris ründaja ei ütleks ja Nunese vorm oli väga kõikuv. Otsustavas Levadia mängus oli ta suhteliselt nõrk kui mitte öelda lausa kohutav. Kalju pääses mitmel korral üle noatera ja samas saadi mitmes lõpus väga valusalt taha - Paide, jne. mängudes, rääkimata Infoneti 3p kohe alguses.

                        Ehk siis pikk jutt lühidalt: meeskond oli minu silmis tasakaalust väljas ja tagantjärgi tarkusena valesti komplekteeritud. Vigastused, mitmed lõpuminutite kaotused maksid kätte. Ebaõnne rohkem kui õnnestumiseid. Viimane ere hetk oli HJK kottimine, ülejäänud hooaeg oli selline püsikiirushoidjaga ilusti 90 kulgemine 110 alas.

                        Oleks minu otsustada, siis kedagi niisama maha kandma ei hakkaks. Võtaks rahulikult ja planeeriks nimekirja vähe teistmoodi. Mõned hooajad tagasi kanti Teever Kaljus ka põlvevigastusega maha (üks "profet" ütles toona ka, et selle mehe lõpp on kohe käes), pidavat "parim enne juba möödas olema". Nüüd nägime seda parim-enne-möödas meest niimoodi Florat ja Kaljut kottimas, et valus hakkas, koondisekutse samal ajal tagataskus.

                        Kogemusi on satsi vaja, aga neid tuleb hoolikalt valida. Eesti mõistes võib vabalt mängida 35-36 eluaastani. Isegi siin see Sillamäe endine kapten, kes ligi neljakümpini mängis oli oma vanuse kohta ikkagi suhteliselt hea. Nii, et ei ole mõtet siin 30 alguses mehi kohe minema visata.. tavaliselt tuleb luuavarrest ka veel pauku!

                        Kalju "puhtad" ründajad nimekirjas:

                        Jarmo "Terve-hooaeg-vigane" Ahjupera
                        Andre "-3p-Infonetile-üks-mäng" Järva
                        Jüri "Mitmendat-hooaega-vigane-või-pingil-lootustandev-täht" Jevdokimov
                        Allan-Axel "Tänava-moe-modell-rohkem-kui-supertehnikaga-jalgpallur" Kimbaloula
                        Robert "Vahel-panen-kübara-vahel-ei-saa-platsile" Kirss
                        Tarmo "Karu-Target-Man" Neemelo

                        Arvestatava panuse andsid sellel hooajal 6 mehest ainult 1 - TARMO NEEMELO! Respekt ja kummardus. Kuigi ka tema nr. oli tavapärasest kehvemad. Ülejäänud meeste olemasolu või mitte olemasolu keegi ei märganud. Ok, Kirss võib-olla ka või Kimbaloula kui ta oleks terve püsinud. Mees läheb juba 3 hooaega AS Romasse.. aga ei saa ennast kokku kuidagi. Kahju - talenti on, tulemust pole - tervis lihtsalt ei luba.
                        Last edited by Silver; 04.11.14, 13:07.

                        Kommentaar


                          Silver, hinne 5, istu. 5+ jäi puudu ainult ära nimetamine osade meeste sitt esitus, ilmselt motti puudumise tõttu.
                          Papaz võeti, sest Quinteri sai vigastada ning Allani kohta puudus täis kindlus, et jääb. Kutt oli põrsas kotis ning probleemne.

                          Kommentaar


                            Tegelikult on väga märkimisväärne ka fakt, et esineliku satsidele ei löönud isegi Neemelo ühtegi väravat. Ehk ründajatelt nendes mängudes ümmargune arv väravaid.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                              Tegelikult on väga märkimisväärne ka fakt, et esineliku satsidele ei löönud isegi Neemelo ühtegi väravat. Ehk ründajatelt nendes mängudes ümmargune arv väravaid.
                              Minu pikk essee oleks võinud 3x lühem olla. Näed, jälle targem. Hea tähelepanek, Romario!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                                Ma nii üldiselt ei saa aru pikemat perspektiivi silmas pidades:
                                a) kas Rumori ei saa jalgpallist sisuliselt tihti lihtsalt aru (pluss tähelepanu puudulikus, mis väljendub sageli faktide eksimises - seda varsemalt välja toodud rohkem kui ühel käel sõrmi)
                                b) või on ta tõesti teistsugune tüüp, kes tõesti näeb asju palju palju teisitmoodi, kui siinsed igapäeva jalka vaatlejad?
                                c) või on ta tõesti põhimõtteliselt siinsete igapäeva vaatlejatega opositsioonis
                                Lugupeetud Steiv Silm,

                                Ühke et ärkasid üles siin oma tahtis arvamus jagama

                                a) Jalgpalli aru saamiseks peaks olema ka mingi jalgpall, ja see pole, kahjuks, alati niimoodi.
                                b) Võibolla. Tulen teisest kuulturist, täitsa võimalik.
                                c) Igapäeva opositsioonis? See kõlab nagu nälja lihtsalt, ma jätan järgi. Pole ming opositsioon, see on tavaline ja demokraatiline arutelu
                                Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                                Premium Liiga Clubs News
                                Facebook
                                Twitter

                                Kommentaar

                                Working...
                                X