320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
    Mina ennustan, et Tihha läheb Narva..
    Mina arvan et ta jääb.

    Kommentaar


      Algselt postitas Felipe Vaata postitust
      Mina arvan et ta jääb.
      Narval pole raha. Kahtlen et Šišov läheb sinna 500 EUR eest mängima. Kuigi tõesti pole see variant välistatud jään arvamuse juurde, et 2015a ta veel mängib Kaljus ja siis vaikselt lõpetab.....

      Kommentaar


        Algselt postitas Felipe Vaata postitust
        Mina arvan et ta jääb.
        Saadetakse minema, Mööl ja Pürg olemas, ning Šišov siirdub Paide, loogiline.

        Kommentaar


          Quintieri teatas oma FB lehel, et ei jätka Kaljus.

          Kommentaar


            Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
            Narval pole raha. Kahtlen et Šišov läheb sinna 500 EUR eest mängima. Kuigi tõesti pole see variant välistatud jään arvamuse juurde, et 2015a ta veel mängib Kaljus ja siis vaikselt lõpetab.....
            Kui tõesti kuhugi läheb siis Maardu Starbunkerisse.

            Kommentaar


              Algselt postitas Felipe Vaata postitust
              Kui tõesti kuhugi läheb siis Maardu Starbunkerisse.
              Kiviõli Zaiibis ntx

              Kommentaar


                vaatamata oma ebapopulaarsusele oli Reintami ja Sisovi paar efektiivsem. Nendega lasi Kalju 18 vooruga 6 väravat. Kooslusega Rodrigues ja Mööl/Pürg lasti hooaja teises pooles 12. Ehk siis täpselt 2x rohkem.

                Kommentaar


                  Kuigi üle-eelmisel ning ka möödunud hooajal olid mõned helged hetked ka mängupildis, siis paljugi tulid väravad just nö sumpamise pealt, kus otsene loogika puudus ning enamjaolt oli nendes osaline Toshi. Mis on aga muutunud võrreldes selle ajaga kui meistriks tuldi? Pole traditsioonilist ääremängijat, kelle esmane eesmärk oleks pall äärelt kasti viia ning otsida seal resideeruvaid ründajaid. Just selles rollis olid kõige kasulikumad Melts ja Konsa. On, kuidas nendega iganes oli, aga Kalju mängupildis mängisid nad väga olulist rolli. Praegu kasutatakse Neemelot rünnaku ehitamisel 30m kaugusel väravast, kus ta võib küll suuta palli mõned sekundid hoida, kuid kokkuvõttes jõutakse rünnakule ikkagi liiga väheste mängijatega, et seal saaks mingitki ülekaalu tekitada.

                  See hooaeg kasutati äärel Quintierit, Allanit, kes põhimõtteliselt tsenderdust kasti ei otsigi. Toometit, kes on kohati päris terav ning saab ka läbi, aga kelle tsenderduse kvaliteet on lihtsalt kohutav ning Mööli, Kirssi ja Purit, kes pigem lükkavad lühikese keskele või tagasi.

                  Ehk Kaljul on järgmiseks hooajaks kaks varianti, kas tuuakse liikuvad ja kiired ründavad või panustatakse Neemelo tüüpi ründajatele ning tuuakse Beckhami tüüpi ääremängijad, mitte järjekordsed väga vaesemehe Robbenid. Kus nad küll tuuakse, on omaette küsimus.

                  Kommentaar


                    mu arust kalju sellega ongi kaks viimast hooeaga puusse pannud, et tuuakse sisse terve kari keskpoolikuid ja mitte üht äärt. ka kaitses on terve pinu keskkaitsjaid aga äärekaitses peavad mängima kas noored keskkaitsjad või keskpoolikud. 2012 juhtus kogemata paras kooslus, koos mitmete korralike äärtega. ei teagi miks prins ei taha komplekteerimisel seda vaadata, et kedagi äärtele ka panna oleks. ega need keskpoolikud ikka äärtel hästi ei tööta. mu arust oli seda näiteks norraga mängus näha. antonov jäi ikka äärel selgelt aeglaseks. tema head omadused avalduvad ikka keskel. aga noh sama kehtib ju ka puri mööli fabio jms puhul

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Amadeus Vaata postitust
                      mu arust kalju sellega ongi kaks viimast hooeaga puusse pannud, et tuuakse sisse terve kari keskpoolikuid ja mitte üht äärt.
                      Päris null neid nüüd ei olnud, kui tähti närida, legomehed Kimbaloula ja Quinteri ning Toomet olemas ju.

                      Kommentaar


                        Üks asi, millele loodetavasti järgmist hooaega silmas pidades tähelepanu pööratakse, on taustajõud. Kasvõi Floraga võrreldes oleme selles vallas ikka täiesti lapsekingades.

                        Kommentaar


                          Taustajõudude poole pealt jääb õhku küsimus, et mis Getuliost saab? Kas ta suudab veel Kaljule midagi anda või ei. Facebooki järgi on ta hetkel Tais oma vana klubi juures, aga see ei tähenda antud kontekstis küll vast midagi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                            Taustajõudude poole pealt jääb õhku küsimus, et mis Getuliost saab? Kas ta suudab veel Kaljule midagi anda või ei. Facebooki järgi on ta hetkel Tais oma vana klubi juures, aga see ei tähenda antud kontekstis küll vast midagi.
                            Getulio pole juba aastaid suutnud kaljule midagi anda.
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              Järgmine Kaljust lahkuja on Mihkel Ainsalu, kas sihtpunktiks taas Flora?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                                Getulio pole juba aastaid suutnud kaljule midagi anda.
                                Oraakel on rääkinud. Sama loll ja idiootne küsimus oleks, et mida annab Järvalt, Kõvermägi, Põhjala FC Florale (random nimed Flora kodulehelt)? Aga ma ei küsi seda. Kes oled sina ütlema ja hindama mida Getulio Kaljule annab? Olgem ausad, mitte keegi.

                                Getulio on Tais ligemale kuu, korraldab kohalikele treeneritele koolitusi oma endises klubis. Usun, et jõuludeks on Eestis tagasi.
                                Last edited by Silver; 14.11.14, 14:01.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X