320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Järgmine Kaljust lahkuja on Mihkel Ainsalu, kas sihtpunktiks taas Flora?

    Kommentaar


      Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
      Getulio pole juba aastaid suutnud kaljule midagi anda.
      Oraakel on rääkinud. Sama loll ja idiootne küsimus oleks, et mida annab Järvalt, Kõvermägi, Põhjala FC Florale (random nimed Flora kodulehelt)? Aga ma ei küsi seda. Kes oled sina ütlema ja hindama mida Getulio Kaljule annab? Olgem ausad, mitte keegi.

      Getulio on Tais ligemale kuu, korraldab kohalikele treeneritele koolitusi oma endises klubis. Usun, et jõuludeks on Eestis tagasi.
      Last edited by Silver; 14.11.14, 14:01.

      Kommentaar


        Algselt postitas Silver Vaata postitust
        Oraakel on rääkinud. Sama loll ja idiootne küsimus oleks, et mida annab Järvalt, Kõvermägi, Põhjala FC Florale (random nimed Flora kodulehelt)? Aga ma ei küsi seda. Kes oled sina ütlema ja hindama mida Getulio Kaljule annab? Olgem ausad, mitte keegi.

        Getulio on Tais ligemale kuu, korraldab kohalikele treeneritele koolitusi oma endises klubis. Usun, et jõuludeks on Eestis tagasi.
        Järvalt on kontori poole peal ja Põhjala noortetöö juht nii palju kui minna Kalju fännidega suhelnud olen on samuti arvamusel oldud, et see vennike ammu ennast ammendanud.
        FC Flora

        Kommentaar


          Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
          Järvalt on kontori poole peal ja Põhjala noortetöö juht nii palju kui minna Kalju fännidega suhelnud olen on samuti arvamusel oldud, et see vennike ammu ennast ammendanud.
          Okei, ma ei viitsi sinuga vaielda. Olen teisel arvamusel..

          Kommentaar


            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            Järgmine Kaljust lahkuja on Mihkel Ainsalu, kas sihtpunktiks taas Flora?
            Ainsalu lahkumine on küll üllatav, oleks kindlasti Kalju noorenduskuuri silmas pidades olnud üks järgmise hooaja tegijaid.
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              Ainsalu on ju Kalju üks paremaid noori. Tundub, et see noortele rohkem panustamine tähendabki seda lõpuks, et Viikmäe tuleb veel tagasi, sest tema on igavesti noor tulevikulootus.

              Kommentaar


                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                Ainsalu on ju Kalju üks paremaid noori. Tundub, et see noortele rohkem panustamine tähendabki seda lõpuks, et Viikmäe tuleb veel tagasi, sest tema on igavesti noor tulevikulootus.
                Ainsalu ja Pürg on suure potentsiaaliga küll jah. Ega Ainsalu ripakile jää, küllap kas Flora või Levadia ta üles ka korjab, oleks nagu rumalus jätta selline võimalus emmal-kummal kasutamata.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Ainsalu on minu hinnangul ikka väga perspektiivikas mängija, kellel on asjade sobival kokkulangemisel võimalik jõuda ka täiesti tippliigadesse. Loodetavasti saab temast kuskil mujal meie oma Yaya Toure. Kahju, aga mis sa teed, iseloomustab suhteliselt hästi Kalju selle hooaja tegemisi.

                  Kommentaar


                    Kisub päris huvitavaks, Aland läinud, Ainsalu järgi. Loodame et tulemuseks ei ole foorumis halamine, kui veebruaris märtsis kõik kurdavad, et miks ometi need poisid ära läksid. Kui Pürg ka ära läheb siis....

                    Kommentaar


                      Kiiremas korras on vaja treeneritepingil ja taustajõududes asjad korda saada ning mingi visoon genereerida. Hetkel küll olukord väga masendav ja peale lahkumisuudiste sisuliselt midagi ei tulegi. Lasta 7 aastat Kaljus pallinud noor mees just siis minema, kui ta oleks valmis põhitegijaks sirguma on ikka väga paha. Tegelikuses oli Ainsalu juba selle hooaja alguses täitsa mängumees ja oleks võinud vabalt esinduses mängida. Minu silmis üks parimaid noori ja väga kahju tema lahkumisest. Kui ta sellise otsuse tegi, siis järelikult on tal juba uus kosilane olemas. Murettekitav on ka mängijate suust kõlavad signaalid arengu puudumise üle..

                      Kommentaar


                        kas Ainsalul leping ka oli? ja kas keegi teab ka tausta, millest selline otsus kui pole veel selgegi, kes 2015 peatreener on

                        Kommentaar


                          Kuno küll ütles, et rutates ühtegi otsust ei tehta, aga peaks ka silmas pidama, et liiga kaua pole ka aega mõtelda.
                          Aastad on näidanud, et eduka hooaja eesmärgil peaks koosseis paigas olema juba jaanuaris, rääkimata siis treeneripingist.

                          Ainsalu lahkumine muidugi äärmiselt kurb uudis. Kuri pilk klubi poole.

                          Kommentaar


                            Kaua sellel legol kimbaloulal veel lepingut on?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                              Kaua sellel legol kimbaloulal veel lepingut on?

                              Kimbaloula sõlmis Kaljuga 2014. aasta lõpuni kestva lepingu, mida on võimalik klubil veel kahe aasta võrra pikendada.

                              Kommentaar


                                Ainsalu liitus Floraga

                                Kommentaar

                                Working...
                                X