320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lühikese ajaga on nüüd neljal noormängijal lepingud. Õnne Mägi ja Sörka!
    Nõmme Kalju kasvandikud Martin Mägi ja Sören Kaldma sõlmisid Kaljuga kolmeaastased lepingud, mida on võimalik klubil pikendada. Martin Mägi (pildil vasakul) on 18-aastane kaitsja, kes tegi debüüdi 27. juulil 2013, kui ta Infoneti vastu paremkaitsjana algkoosseisu usaldati. Sören Kaldma on samas eas poolkaitsja, kes tänavu tegi esindusmeeskonna eest kaasa kahes karikamängus, kui lõi ka ühe värava. Mõlemal mängijal on selja taga edukas hooaeg Esiliigas. "Mul on väga hea meel sõlmida leping Premium liiga tippklubiga, mis on mind kasvatanud ja olnud minu südames juba pikki aastaid. Tänan Nõmme Kaljut selle võimaluse ja usalduse eest. Soovin siin mängijana areneda ja ennast tõestada ning seeläbi aidata Kaljul oma eesmärke saavutada. Olen väga õnnelik, et saan astuda selle sammu koos teiste Kalju noortega ning ootan juba põnevusega uut hooaega," sõnas lepingu sõlmimise järel Mägi. "Mul on hea meel, et olen sõlminud lepingu klubiga, kus olen pikalt mänginud ja kus mul on võimalus teha järgmine samm oma karjääris. Olen tänulik Nõmme Kalju klubile, et mulle anti selline võimalus. Võtan sellest võimalusest maksimumi ja loodan edukat koostööd Kaljuga," rääkis Kaldma. Kalju spordidirektor Sergei Terehhov lisas: "Väga hea meel, et saame pakkuda oma noortele võimalust end esindusmeeskonnas proovile panna ning Martin ja Sören on kindlasti seda võimalust väärt. Usun, et kui nad jätkavad samamoodi arengut, ootab neid Kaljus ees suur tulevik." Mõlemad mängijad on Eesti U-19 koondislased, kes on Kaljus mänginud seitse aastat. Aastal 2012 tuldi U-17 Eliitliiga võitjaks ning 2013 hooaeg lõpetati Esiliiga B meistrina. Eelmisel nädalal sõlmis Kalju lepingud veel kahe kasvandikuga: Henrik Pürg ja Märten Kuusk. Martin Mägi Sünniaeg: 18.06.1996 (18-aastane) Sünnikoht: Kuressaare, Eesti Pikkus/kaal: 182 cm/76 kg Positsioon: kaitsja 2014 hooaja statistika: *Esiliigas Kalju II eest 20 mängu ja 2 väravat. *Eesti U-19 koondises 7 mängu. Sören Kaldma Sünniaeg: 03.07.1996 (18-aastane) Sünnikoht: Tallinn, Eesti Pikkus/kaal: 185cm/75kg Positsioon: poolkaitsja 2014 hooaja statistika: *Esindusmeeskonnas kaks karikamängu ja üks värav. *Esiliigas Kalju II eest 32 mängu ning kolm väravat. *Eesti U-19 koondises 12 mängu.
    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

    Kommentaar


      Ilmselt kardetakse kaotada oma talendikaid noori konkurentidele nagu juhtus 2 mängijaga ja lisaks vaadatakse tulevikku, kus oma kasvandike olemasolu on väga oluline.

      Kommentaar


        Algselt postitas powerplay Vaata postitust
        Ilmselt kardetakse kaotada oma talendikaid noori konkurentidele nagu juhtus 2 mängijaga ja lisaks vaadatakse tulevikku, kus oma kasvandike olemasolu on väga oluline.
        Alandi puhul polnud tegu ootamatu kaotuse, vaid tavalise ostu-müügi tehinguga.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Kuulates täna raadiost Tehva juttu, kus ta nimetas seda kalameestele omase sõnavaraga röövpüügiks ja hiljem rääkis, et duubli mängijad peavad ostma ise mänguvormid, maksma klubimakse jne, kuni jõuavad alles esindusmeeskonda, siis hakatakse mõtlema, et vabastada maksust jne, siis ma ütleks, et mida muud oligi oodata,kui seda et noormängija lahkub esimesel võimalusel. mille pärast ta peaksksi klubisse jääma, kui tekib tunne, et sind ju kooritakse korralikult. suht oma viga küll, kui nii mängijatest ilma jääd. aga tundub, et vaikselt nüüd parandataksegi seda viga. seegi mõistlik.

          Kommentaar


            Algselt postitas metssiga Vaata postitust
            Kuulates täna raadiost Tehva juttu
            Mis kanal, mis saade?

            Kommentaar


              vikeri sporti kuulasin. kella 20st

              Kommentaar


                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                Mis kanal, mis saade?
                Siin järelkuulatav antud intervjuu.


                E: Täitsa kino on see Kuno jutt ju Head hingeparandamist ja täitsa nõus metssea jutuga.
                FC Flora

                Kommentaar


                  Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                  Kuulates täna raadiost Tehva juttu, kus ta nimetas seda kalameestele omase sõnavaraga röövpüügiks ja hiljem rääkis, et duubli mängijad peavad ostma ise mänguvormid, maksma klubimakse jne, kuni jõuavad alles esindusmeeskonda, siis hakatakse mõtlema, et vabastada maksust jne, siis ma ütleks, et mida muud oligi oodata,kui seda et noormängija lahkub esimesel võimalusel. mille pärast ta peaksksi klubisse jääma, kui tekib tunne, et sind ju kooritakse korralikult. suht oma viga küll, kui nii mängijatest ilma jääd. aga tundub, et vaikselt nüüd parandataksegi seda viga. seegi mõistlik.
                  Mida ta siis valesti ütles ? Nimetas asju ju õigete nimedega. Eestis on klubidest mängijate "varastamine" pigem reegel kui erand. Või sinu arvates klubid peaksidki oma mängijate üleminekutest ajalehest lugema ? Ja nimeta Eestis mõni duubel, kus mängijad on palga peal ja klubi maksab pealaest jalatallani kõik kinni ? Tsiteerides siin ühte foorumi "klassikut" - marsielanikud olete või ?
                  299195

                  Kommentaar


                    Algselt postitas INCE Vaata postitust
                    Mida ta siis valesti ütles ? Nimetas asju ju õigete nimedega. Eestis on klubidest mängijate "varastamine" pigem reegel kui erand. Või sinu arvates klubid peaksidki oma mängijate üleminekutest ajalehest lugema ? Ja nimeta Eestis mõni duubel, kus mängijad on palga peal ja klubi maksab pealaest jalatallani kõik kinni ? Tsiteerides siin ühte foorumi "klassikut" - marsielanikud olete või ?
                    See on väga hea, et vahel mängijaid näpatakse. See annab ka teistele noortele lootust, et leping sõlmitakse. Ilmselt oleks kalju nende neljaga oodanud lepingu sõlmimisega kuni veebruarini. Nüüd peavad aga selleks ajaks juba 2 palka maksma, mängijate kuumaksed aga jäävad laekumata.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas INCE Vaata postitust
                      Mida ta siis valesti ütles ? Nimetas asju ju õigete nimedega. Eestis on klubidest mängijate "varastamine" pigem reegel kui erand. Või sinu arvates klubid peaksidki oma mängijate üleminekutest ajalehest lugema ? Ja nimeta Eestis mõni duubel, kus mängijad on palga peal ja klubi maksab pealaest jalatallani kõik kinni ? Tsiteerides siin ühte foorumi "klassikut" - marsielanikud olete või ?
                      No näiteks Infonetis ei pea mängija vormi, sõitude ega trennide eest maksma ja nii edasi

                      Kommentaar


                        Algselt postitas INCE Vaata postitust
                        Mida ta siis valesti ütles ? Nimetas asju ju õigete nimedega. Eestis on klubidest mängijate "varastamine" pigem reegel kui erand. Või sinu arvates klubid peaksidki oma mängijate üleminekutest ajalehest lugema ? Ja nimeta Eestis mõni duubel, kus mängijad on palga peal ja klubi maksab pealaest jalatallani kõik kinni ? Tsiteerides siin ühte foorumi "klassikut" - marsielanikud olete või ?
                        Duubel, kes mängib sul esiliigas ja kutid koputavad tugevalt esinduse uksele ja Ainsalu sai ka teist hooaega jutti üsna okeilt mänguaega Premium liigas, siis usun et ainus tippklubi Eestis kus esinduse mängija peab ise vormi ostma endale. Täielik nali. Duubel on esinduse kasvulava ja nendest kuttidest peaksid sirguma esinduse mängijad ja sa kohtled neid nagu sitta siis oledki ilma. Ja mis röövpüük? Ainsalul oli leping? Ei. 2 hooaega mängib esinduses ja lepingut pole, maksab peale veel. Sama tsitaat et marsielanikud olete seal Kaljus või?

                        E: Tsitaadiga püstitatud küsimus ei ole suunatud kasutajale INCE, kes pole kaljuga seotudki.
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                          No näiteks Infonetis ei pea mängija vormi, sõitude ega trennide eest maksma ja nii edasi
                          Ja Puštov andis hiljuti Infoneti trenni Levadia dressis. Esindusmeeskonna peatreeneril pole ka normaalset varustust, sa räägid duubelmeeskonna vormidest..

                          E: parandan, ilmad läksid külmaks ja tegemist oli siis Levadia logodega jopega.
                          Last edited by Silver; 26.11.14, 22:47.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                            Duubel, kes mängib sul esiliigas ja kutid koputavad tugevalt esinduse uksele ja Ainsalu sai ka teist hooaega jutti üsna okeilt mänguaega Premium liigas, siis usun et ainus tippklubi Eestis kus esinduse mängija peab ise vormi ostma endale. Täielik nali. Duubel on esinduse kasvulava ja nendest kuttidest peaksid sirguma esinduse mängijad ja sa kohtled neid nagu sitta siis oledki ilma. Ja mis röövpüük? Ainsalul oli leping? Ei. 2 hooaega mängib esinduses ja lepingut pole, maksab peale veel. Sama tsitaat et marsielanikud olete seal Kaljus või?

                            E: Tsitaadiga püstitatud küsimus ei ole suunatud kasutajale INCE, kes pole kaljuga seotudki.
                            Kuule halloo, meil on meistriliigas meeskondi, kes mängivad 1 paari vormidega aastaid (Trans näiteks). Olen oma silmaga näinud, kuidas Flora duublis mehed mängivad erinevate pükste ja kedradega paar hooaega tagasi, kuidas Kuressaarel nappis vorme paar hooaega tagasi, kuidas Tallinna Kalev mängis metrikat teibitud nimedega, kuidas Flora vormidel oli särgisponsori logo kinni teibitud, kuidas see hooaeg Trans mängis ühe mängu üldse Infoneti vestides (kui ma ei eksi?).

                            Seega ma ei näe siin midagi imelikku, et tuleb tasuda hooajamaks või kuumaks, nimeta seda kuidas tahad kui oled duubelmeeskonna mängija ja ei oma lepingut.
                            Last edited by Silver; 26.11.14, 22:46.

                            Kommentaar


                              Eks kogu see saaga taaskord "Ainult Eestis" rubriiki kuulub.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas INCE Vaata postitust
                                Mida ta siis valesti ütles ? Nimetas asju ju õigete nimedega. Eestis on klubidest mängijate "varastamine" pigem reegel kui erand. Või sinu arvates klubid peaksidki oma mängijate üleminekutest ajalehest lugema ? Ja nimeta Eestis mõni duubel, kus mängijad on palga peal ja klubi maksab pealaest jalatallani kõik kinni ? Tsiteerides siin ühte foorumi "klassikut" - marsielanikud olete või ?
                                kujuta nüüd end natuke selle noormängija olukorda, sa maksad kinni trennid, maksad kinni vormi, sa käid juba ka põhisatsis mängimas, sa pole enam päris 15 ka,sa tead,et sinu mängijaõiguste eest saab klubi nii ehk naa raha. teistes klubides samavanad kutid enam ise peale ei maksa ja tuleb keegi ja pakub sulle natukenegi palka, minu arust jumala loogiline, et lähed ja teisalt ma ütleks, et klubi kelle juurest ära lähed ongi su ripakile jätnud. suht oma viga. ja veelkord tundub, et ise on ka õpitud sellest ja teiste sarnaste noormängijatega need lepingud ka sõlmitud.

                                ahjaa hr Tehva tõi ise selle võrdluseks, et see duubli värk olevat nagu kõrgharidus, et seda ei saa tasuta. kogemata tõi õige paralleeli, sest tegelikult saab ja makstakse ka stippigi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X