320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Memento Vaata postitust
    Ainsalu...jõle karvane mulje jääb, et talle lihtsalt räägiti auk pähe või lubati midagi vägevat (suurenev mänguaeg, ei pea maksma, vorme ostma jne). Kui sa teatad enne FB-s, et klubist lahkud (ilusam oleks ju ikka Kaljuga enne rääkida), siis on seal minu arvates midagi mäda.
    Jõle "midagi vägevat" ikka küll su loetelu "(suurenev mänguaeg, ei pea maksma, vorme ostma jne)".
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Terehhovi füüsilist vormi teades, ei imestaks, kui talle hoopis mängija kohta pakuti Paidest või Pärnust. Hull igiliikur on ja jookseb endiselt nooremaid üle.

      Kommentaar


        Algselt postitas HABE Vaata postitust
        Terehhovi füüsilist vormi teades, ei imestaks, kui talle hoopis mängija kohta pakuti Paidest või Pärnust. Hull igiliikur on ja jookseb endiselt nooremaid üle.
        Ma ei kujuta ette mis tema motivaator uuesti mängima hakkamiseks peaks olema.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Tegelikult veits hapu maitsega on see Iksi vallandamine niimodi,et kõik mängumehed puhkusel ja ei saanud oma treenerit tänadagi korralikult.

          Kommentaar


            Kellel põhikoosseisu mängijatest on Kaljuga leping ja kes vabad mehed?
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Kui mindi puhkusele oli kehtiv leping 8.mängjal.

              Kommentaar


                Tegelikult päris huvitavalt kujunes hetkel välja see Prinsi lahkumine Kaljust.Lahkus ju tema tulekuga Leelov meistriliiga treeneri-pingilt.Nüüd lahkub Prins ja Leelov naasemas Pärnu jk.treenerina taas meistriliigasse.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ööö Vaata postitust
                  Tegelikult päris huvitavalt kujunes hetkel välja see Prinsi lahkumine Kaljust.Lahkus ju tema tulekuga Leelov meistriliiga treeneri-pingilt.Nüüd lahkub Prins ja Leelov naasemas Pärnu jk.treenerina taas meistriliigasse.
                  Lelov oli ju Floras ka vahepeal

                  Kommentaar


                    Ega ma seda silmas pidanud.Üks tuleb ja teine läheb.Kurb on ainult,et vangerdused toimuvad ainult teatud käputäie treenerite hulgas.Ja ega Leelov pole Kalju treener kunagi olnud.

                    Kommentaar


                      Stok ega sul on õigus aga tahaks juhtida tähelepanu sellele,et me kehtestame siin igasuguseid noortemängijate reegleid ent samas jõuavad ka väljavalitud inimesed väga kergelt tee pro treenerite ridadesse,kellel aga puudub igasugune töö noortega.Teisalt ka kohtunikud,kes on väga kiirelt teinud lennu suurtele mängudele.Oskad olla lojaalne anna aga tuld.Ma ei usu eales,et meie hetke koondise peatreener ei ole tundnud huvi D.Ratnikovi vastu.Aga kui kuskilt kõrgemalt öeldakse ;ei:siis nii see on kahjuks.

                      Kommentaar


                        Ratnikovil on äkki luukered kapis?

                        Kommentaar


                          A-st 2009 Nõmme JK Kalju spordidirektor ja a-st 2012 Eesti U-17 koondise treener (IV kutsetase, 2013).

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ööö Vaata postitust
                            Stok ega sul on õigus aga tahaks juhtida tähelepanu sellele,et me kehtestame siin igasuguseid noortemängijate reegleid ent samas jõuavad ka väljavalitud inimesed väga kergelt tee pro treenerite ridadesse,kellel aga puudub igasugune töö noortega.Teisalt ka kohtunikud,kes on väga kiirelt teinud lennu suurtele mängudele.Oskad olla lojaalne anna aga tuld.Ma ei usu eales,et meie hetke koondise peatreener ei ole tundnud huvi D.Ratnikovi vastu.Aga kui kuskilt kõrgemalt öeldakse ;ei:siis nii see on kahjuks.
                            kui vana asja meenutada, siis FC Kotkas soovis mõned aastad tagasi oma treeneri PRO koolitusele saata (kulud olid päris suured, aga vahendid olid leitud). EJL treenerit koolitusele ei registreerinud ning klubi päringu peale vastas Pohlak isiklikult, et treener on liiga vana ning EJL ei näe teda tulevikus ML (nüüd siis PL) peatreenerina ega Eesti noortekoondiste treenerina.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas willane Vaata postitust
                              kui vana asja meenutada, siis FC Kotkas soovis mõned aastad tagasi oma treeneri PRO koolitusele saata (kulud olid päris suured, aga vahendid olid leitud). EJL treenerit koolitusele ei registreerinud ning klubi päringu peale vastas Pohlak isiklikult, et treener on liiga vana ning EJL ei näe teda tulevikus ML (nüüd siis PL) peatreenerina ega Eesti noortekoondiste treenerina.
                              Willane, ja mis siis sellest ideest sai? Läks treener PRO koolitusele või mitte? Minu teada mõned treenerid Ida-Virust käivad Lätis neil koolitustel....

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                                Willane, ja mis siis sellest ideest sai? Läks treener PRO koolitusele või mitte? Minu teada mõned treenerid Ida-Virust käivad Lätis neil koolitustel....
                                Yagudin jah tegi Lätis oma Pro litsentsi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X