320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Seda ajalehte ilmus mingi paar-kolm numbrit ja kõik. Projekt on ammu surnud.

    Kommentaar


      Kalju on muutumas tõeliseks Tallinna meeskonnaks. Vastuvõtud Edgari juures ja puha. See on tore uudis, meeskonnale ehk kukub midagi ja loodetavasti hääletate valimistel ka Keski poolt. Siis võib toetus äkki veelgi suureneda.

      Kommentaar


        Enne peab enamus meeskonnast parteisse astuma.

        Kommentaar


          No Mutli on ju siis parteivend,see juba sitta ei raiu! No ja unustage Romariod ja svensoiverid ,keskidel on tõelised ultrad-kuzzer,pooletoobal ,miilits kalle,sults......räme värk! Kardan juba soiveri pärast!
          Invest In Africa

          Kommentaar


            Kui FC Flora ja FC Levadia kohtusid täna Soome medaliklubidega, siis Nõmme Kaljul oli kokkusaamine Tallinna linnapea Edgar Savisaarega.


            Lisaks siis viite ka libedatest sellidest.

            Kommentaar


              'Kui FC Flora ja FC Levadia kohtusid täna Soome medaliklubidega, siis Nõmme Kaljul oli kokkusaamine Tallinna linnapea Edgar Savisaarega.'

              Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
              Premium Liiga Clubs News
              Facebook
              Twitter

              Kommentaar


                Mis teha kui keskerakondlaseid palgal on. Kasutavad kõike ära, et tulevikus parteid toita mingil moel. Ei imesta kui ühel mängul saviets või keegi teine tuntud korruptant kohale ronib ja sellest pilt tehakse ja valimistel linna raha eest "kaljule" reklaami tehakse...reklaam muidugi selline kus antud tegelane suurelt pildil on ja öeldakse...pole vaja öeldagi mida öeldakse...vaadake Tallinna Linnavolikogus arupärimistele tulnud vastuseid ja saate teada mida oodata võib. Eks järgmistel KOV valimistel näeme mis pask välja on mõeldud. Kuradile pole mõtet näppu anda kuna annab (rõhutame...VÕIB-OLLA annab) natuke midagi...võtab terve käe (kui mitte rohkem) mitte ainult sõrme.

                Kommentaar


                  Mul suht suva,kes jalgpallile raha annab.Peaasi,et annab.Mõni suur isamaalane laksutab ainult lõugu ja põrkab ühest fännisektorist teise nagu jumal juhatab.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ööö Vaata postitust
                    Mul suht suva,kes jalgpallile raha annab.Peaasi,et annab.Mõni suur isamaalane laksutab ainult lõugu ja põrkab ühest fännisektorist teise nagu jumal juhatab.
                    Word!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ööö Vaata postitust
                      Mul suht suva,kes jalgpallile raha annab.Peaasi,et annab.Mõni suur isamaalane laksutab ainult lõugu ja põrkab ühest fännisektorist teise nagu jumal juhatab.
                      Savisaarel ka pohhui, kus kohast see raha tuleb, peaasi et tuleks! Olgu selleks kasvõi Putler isiklikult.. Word!

                      Kommentaar


                        Asemik maapeal kinkis Kalju meeskonnale Tallinna värvides fännitrummi .......


                        Kalju uus täiendus, kollkiiper Savisaar


                        Suur taktik Kim Il S. juhtnööre andmas

                        Kommentaar


                          Kesk andis trummi(Savisaar), IRL lõi trummi(Kojamees), Ref andis jõudu ja nõu (Pevkur), ma tõsiselt loodan, et sotsid Kaljuga kokku ei puutu kunagi...

                          Kommentaar


                            Huvitav, mida savikas seal viimaselpildil rääkis kõik kuulavad ilusti, eesotsas Neemeloga
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                              Kesk andis trummi(Savisaar), IRL lõi trummi(Kojamees), Ref andis jõudu ja nõu (Pevkur), ma tõsiselt loodan, et sotsid Kaljuga kokku ei puutu kunagi...
                              Aga see, kes keskist minema löödi, nimi ei meenu, see on vist sots.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X