320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Mida Kallaste oleks tegema pidanud, et 9 saada? Või mis skaalas see tabel on? Ma 10 ehk ei paneks 10st, kuid ikka väga-väga hea oli.

    Lindpere 6,5 tundub ka nigel. Platsil teistest klassi võtta parem, kiirused, millega ta on harjunud, on ikka teised.
    Tabel 1-10ni muidugi
    Ma pole üldse kunagi näinud 10 tõsise ajakirjas. Isegi kui mängija tegi hattrick. Ma ei tea millal 10 antakse, aga kui toimub, siis peab olema midagi väga väga eriline. Kui näen elus, siis panen
    7,5 ikka ei pane iga päev!
    Lindpere küll hea mäng, aga arvestame ka Flora mängijate väärt
    Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
    Premium Liiga Clubs News
    Facebook
    Twitter

    Kommentaar


      Algselt postitas willane Vaata postitust
      Kalju teine värav oli Florale üllatus, mida saab taktikatunnis kerida ja kerida. Puhas kuld, kuidas kogemus (Wakui-Lindpere-Bärengrub) maksab. koostöö kiire ja täpne. ja nii on.
      Beglarishvili ka kehv kaitse töö, lasi Lindpere teha mida ta tahtis. Võibolla ei ole Beglarishvili see mees kes peaks seal markeerima nurgalöögi olukordades...
      Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
      Premium Liiga Clubs News
      Facebook
      Twitter

      Kommentaar


        Raske on pärast sellist kohtumist sõnu leida. Võin julgelt väita, et nende aastate jooksul, mis ma Kaljut näinud olen, oli see parim mängupilt läbiaegade. Tänane mängupilt iseloomustas minu arvates täpselt seda, et meeskond mängib sellisel tasemel, nagu vastasmeeskond mängida laseb. Ehk mitte Flora ei olnud otseselt halb, vaid Kalju oli lihtsalt hea. Keskväljal lõhuti, eelkõige Reginaldile toetuses, kes on lihtsalt fantastiline, Flora täielikult ära ning kuna plaan B-d Floral põhimõtteliselt ei eksisteeri, siis oli asi vaid vormistamis. Täna oli selline päev, kus pärast mängu kaasfännidega mõtlesin, et nagu ei oskagi kedagi välja tuua, kes ansamblist välja oleks langenud, sest täna olid kõik oma ülesannete kõrgusel.

        Pikk tee on minna ja Levadia vastu on minu hinnangul Kaljul oluliselt raskem tegutseda kui Flora vastu, kuigi nad on nigelalt alustanud, siis kui kolmveerandki tänasest suudetakse hooajale edasi kanda, siis meistritiitel on meile tulemas. Fantastiline hooaja algus.

        Aitäh, Kalju! Aitäh, Terja!

        Kommentaar


          Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
          Ma pole üldse kunagi näinud 10 tõsise ajakirjas.


          Lewandowski poker vs Real
          Militowank 2010
          Algselt postitas Martin Vaata postitust
          Mida Kallaste oleks tegema pidanud, et 9 saada? Või mis skaalas see tabel on? Ma 10 ehk ei paneks 10st, kuid ikka väga-väga hea oli.

          Lindpere 6,5 tundub ka nigel. Platsil teistest klassi võtta parem, kiirused, millega ta on harjunud, on ikka teised.
          6 on keskmine. alla selle on pask. (enamus hinded jäävadki vahemikku 5-7 ja mood on 5.5-6.5) alla 5 on kohutav. alla 4 on ka omaette saavutus saada, et mitte öelda utoopia. (Muntari sai selle eest nelja) 6.5 on hea. 7/7.5 väga hea/motm. 8 on eriolukord/hat-trick heas mängus. 9 ehk isegi kõige raskem saada. 10 antakse eriolukorrana kiituseks. finaalid ja karjäärilõpetamised. vahelduseks ehk mõni interi toppimine.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Algselt postitas Jasper Vaata postitust


            Lewandowski poker vs Real
            Militowank 2010

            6 on keskmine. alla selle on pask. (enamus hinded jäävadki vahemikku 5-7 ja mood on 5.5-6.5) alla 5 on kohutav. alla 4 on ka omaette saavutus saada, et mitte öelda utoopia. (Muntari sai selle eest nelja) 6.5 on hea. 7/7.5 väga hea/motm. 8 on eriolukord/hat-trick heas mängus. 9 ehk isegi kõige raskem saada. 10 antakse eriolukorrana kiituseks. finaalid ja karjäärilõpetamised. vahelduseks ehk mõni interi toppimine.
            Kaevandasid mingi 12 aastat vana lugu...kas see oli 10? Ei mäleta kui se mäng ma olen (kahjuks) näinud.

            Jasperi seletus päris korrektne.
            Ja tegelikult, andsime 10 Piirojale Islandi vastu nüüd et sa mainisid karjäärilõpetamist.
            Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
            Premium Liiga Clubs News
            Facebook
            Twitter

            Kommentaar


              Terja poolt päris julge samm niipalju koosseisu muuta. Aga ilmselgelt tasus ära ning vajalikud mehed said puhkust mänguks Levadia vastu.

              Kommentaar


                Täna vist tundus paljudele,et Terja mängis tulega.Aga mulle meeldis,et treener usaldab oma mehi ja võetakse ka niimodi 3 punni.

                Kommentaar


                  Minimaalse vaevaga maksimaalne tulemus. Eks ta üks päris nugade peal mäng oli, aga kuidagi venitati see kolm punkti tabelisse ikka ära, kuigi ka sellise koosseisuga oleks pidanud see hulga hõlpsamalt tulema. Pärnu oli muidugi täitsa tubli ka. Mulle ka meeldib, et erinevalt Prinsist Terja sellistes mängudes julgeb eksperimenteerida ning usun, et Levadia mängu silmas pidades oli sellest tänasest lükkest ka kasu.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ööö Vaata postitust
                    Täna vist tundus paljudele,et Terja mängis tulega.Aga mulle meeldis,et treener usaldab oma mehi ja võetakse ka niimodi 3 punni.
                    Kirjutasin sulle privaatsõnumi. Äkki saad sellele vastata.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Õhtulehes näeb järgnevate nädalate jooksul lõbusaid videosid, kus NÕMME KALJU - TOETAME NÕMMET jalgpallurid vastavad küsimustele, mis nende igapäevatööga üldse seotud pole, aga põnevad ikkagi.

                      Näiteks mida eelistavad Ats Purje, Joel Lindpere, Alo Bärengrub, Hidetoshi Wakui ja teised kaljukad - kas võita vormel 1 MM-tiitel või 100 m jooksu olümpiakuld?

                      Õhtuleht alustab uue rubriigiga "1 küsimus Nõmme Kaljule", kus, nagu nimi ütleb, esitame Eesti jalgpallimeistritiitlit püüdva meeskonna mängijatele 1 lihtsat vastust nõudva küsimuse.

                      Kommentaar


                        Kuidas Õhtuleht selle skandaali Infoneti särgiga on edaspidi tähelepanuta jätnud? Algselt ilge vihapurse ja nüüd ollakse vait? Kas EJL on ÕL vaikima sundinud?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas peters Vaata postitust
                          Kuidas Õhtuleht selle skandaali Infoneti särgiga on edaspidi tähelepanuta jätnud? Algselt ilge vihapurse ja nüüd ollakse vait? Kas EJL on ÕL vaikima sundinud?
                          Mida sellel puhul veel peaks siis kirjutama? Et nüüd on numbrid ilusti kinni?
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            lol. Kalju fännid lasid taas endalt lipu ära varastada ja tule otsa panna. Tase.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                              lol. Kalju fännid lasid taas endalt lipu ära varastada ja tule otsa panna. Tase.
                              Miks peaks keegi seda üldse tegema?
                              BVB - Vaprus

                              Kommentaar

                              Working...
                              X