320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Põhimõted võivad ju olla nii klubil,kui fännidel aga vahel kaalub selle inimlikpool kordades üle.Tean aastatetagust juhust kui 2 floora fänni olid Riias kaasaelamas oma klubile ja mäng lõppes väga hilja,ning Tallinnapoole ükski lelu enam ei liikunud.Paluti Floora klubilt küüti,sest bussis oli kohti sitaks.Keelduti!Samas mängisid Kalevi kossumehed,teises samakompleksi saalis omamängu ja pärast võeti lahkelt eestimehed oma bussi.Miks ma seda kirjutan,sellepärast,et sellelkorral võitis mõistus mitte mingi dogma.Naljakaks teeb selle loo minujaoks aga see,et Rootsi Kunn on sitaks oma toodangut klubile jaganud,kes antud juhul oli üks osaline selles loos.

    Kommentaar


      Äärmuslikud näited ei passi eriti illustratsioonideks, eriti mingid aastatetagused lood, aga see tundukse sinu stiil olemagi, Raul, mis seal ikka. Väga kahtlen, et Rootsi Kunn täna oma kirglist vihkamist maha surudes kossuhärrade bussi platskaarti paluma oleks sunnitud, kui olukord sarnane oleks. Ajad muutuvad, inimesed mestis.

      Kommentaar


        Algselt postitas ööö Vaata postitust
        Põhimõted võivad ju olla nii klubil,kui fännidel aga vahel kaalub selle inimlikpool kordades üle.Tean aastatetagust juhust kui 2 floora fänni olid Riias kaasaelamas oma klubile ja mäng lõppes väga hilja,ning Tallinnapoole ükski lelu enam ei liikunud.Paluti Floora klubilt küüti,sest bussis oli kohti sitaks.Keelduti!Samas mängisid Kalevi kossumehed,teises samakompleksi saalis omamängu ja pärast võeti lahkelt eestimehed oma bussi.Miks ma seda kirjutan,sellepärast,et sellelkorral võitis mõistus mitte mingi dogma.Naljakaks teeb selle loo minujaoks aga see,et Rootsi Kunn on sitaks oma toodangut klubile jaganud,kes antud juhul oli üks osaline selles loos.
        Reaalselt meeskond keeldus kaht fänni bussile võtmast? Kui nii, siis klubi ei vääri mitte ühtegi fänni. Ei ole ikka nii et fännid oma vabast ajast ja rahast fännavad klubi, aga kui neil abi vaja on siis kuseb klubi nende peale. Minu hämming on siinkohal piiritu.

        Teine hämming on lipuga. Siin foorumis reaalselt mõni mees võtab sõna ja õigustab vargust. Varastamine, mul on täiesti savi mis motiividel, on väga väga väga madal ja kusine tegu. Selle õigustamine aga veelgi kusisem.

        Kommentaar


          Mul on kahju,et sa nagu aru ei saanud ,mis ma mõtlesin.See,et sul nüüd Flora jope seljas on siis ära näe igas loos tonti.Ärge pange ennast kastidesse,et see on õigem fänn või se on klubitöötaja.Kõige õigemad fännid on need väikesed tüdrukud ja poisid kes liiguvad oma klubi värvides statal ja stata kõrval.Kuna olen õps siis näen ka seda koolis.See,kes seisab kogu mängu seljaga mängupoole õlletops käes ja suudab rohkem räusata=kahjuks kõige suurema fännina enamuse silmis hetkel.

          Kommentaar


            Ma sain väga hästi aru, mida sa mõtlesid, sina ei saanud mu vastusest aru ilmselgelt. Sellest sain ka aru, et mu Flora jope juba teist korda sulle ette jäi.

            Tontide maalimisega saad sina ise väga hästi hakkama, Raul. Räägid sellest, kuidas mõistus prevaleerib dogmade üle ja siis samas järjekindlalt laksid mingeid dekaaditaguseid teemasid, et võimalikult negatiivse kuvandi foon üleval püsiks. Tule tänasesse päeva, soovitan soojalt. Endal kergem ja teistel ka.

            Kommentaar


              Kahjuks ei saa enne tulla,kui Flora ja EJl rahakotid erinevad on.

              Kommentaar


                Majandusaastate aruanded on avalik informatsioon, Raul. Obskuurset pläma võib igaüks ajada.

                Kommentaar


                  Ja see Flora jope ajab mind lihtsalt segadusse,sest samas sa esined "viienda sektori"asjapulgana.Fc Flora ja "viies sektor."on minuteada kaks erinevat kuvandit.

                  Kommentaar


                    Ma ei ole hetkekski teinud saladust sellest, et ma fännitribüünilt olen administratsiooni tööle suundunud. Mida ma täpsemalt peaksin su meelest tegema või kuidas käituma? Kogemus on mul mõlemalt poolt, nii tribüünilt kui selle all asuvast kontorist. Peaksin oma fännimineviku maha salgama? Ütlema, et ma pole enam fänn, kuna töötan nüüd klubi heaks? Ei saa ma kumbagi teha ega kavatsegi.

                    Kommentaar


                      Tore Marek-T,markofkin ;näed nüüd ise.Kelle poolt see kiun siin on üles tõmmatud.Mingi teema,kas klubi aitab lippe valmistada või mitte.Minujaoks on see pseudo..Mulle näiteks meeldiks,et need lapsed kes on võistkondade saatjad väljakul saaksid mängu ka jälgida,aga ei peaks isside ja emmede elu kiiruse juures kohe autosse hüppama ja statalt vehkat tegema.Kõik teavad,et täna on Hitleri sünnipäev,täna aga on ka H.Loydi sünnipäev..Lõbusat jalgpalli kõigile.Mu nr. on 5053777 ja võid mulle alati helistada.(säästame teisi)

                      Kommentaar


                        Härra ööö on meil jah tõeline fänn. Varem fännas Levadiat, hetkel kaljut, ja kui poega seal enam ei vajata ja ta Kalevisse siirdub, hakkab ööö Kalevit fännama.

                        Kommentaar


                          Markofkini jutu illustratsiooniks, plastic fanidele ehk arusaadavas, inglise vuti keeles

                          Kommentaar


                            Ja kust need sallid ostavad? Enamus LFC'i poest. Ärge nüüd jama ajage.
                            Ka viies sektoris näitakse uut Flora Nike atribuutikat otse poest: https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...efec2d9a6782c0
                            Minu jaoks pole mitte midagi paha, ikka toetakse klubi igal võimalikul moel.
                            Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                            Premium Liiga Clubs News
                            Facebook
                            Twitter

                            Kommentaar


                              HR.Peters sa vist oled seda tüüpi poiss ,et räägid siis kui kana pissib.Ma ei ole kunagi olnud mingi klubi fänn.Ma lihtsalt armastan jalgpalli

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ööö Vaata postitust
                                HR.Peters sa vist oled seda tüüpi poiss ,et räägid siis kui kana pissib.Ma ei ole kunagi olnud mingi klubi fänn.Ma lihtsalt armastan jalgpalli
                                Tõsi, raske on olla fänn, kui järeltulijad meeskondi vahetavad. Ma armastan ka jalgpalli.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X