320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    HR.Peters sa vist oled seda tüüpi poiss ,et räägid siis kui kana pissib.Ma ei ole kunagi olnud mingi klubi fänn.Ma lihtsalt armastan jalgpalli

    Kommentaar


      Algselt postitas ööö Vaata postitust
      HR.Peters sa vist oled seda tüüpi poiss ,et räägid siis kui kana pissib.Ma ei ole kunagi olnud mingi klubi fänn.Ma lihtsalt armastan jalgpalli
      Tõsi, raske on olla fänn, kui järeltulijad meeskondi vahetavad. Ma armastan ka jalgpalli.

      Kommentaar


        Aamen!

        Kommentaar


          Esimes salli ostsin ma Sportlandist. See on nüüd ühes Kasahstani baaris teiste omataoliste kõrval.

          Kommentaar


            Algselt postitas peters Vaata postitust
            Tõsi, raske on olla fänn, kui järeltulijad meeskondi vahetavad. Ma armastan ka jalgpalli.
            sul endal järeltulijaid on? kas su armastatud jalgpalli ka mängivad? mis tasemel on jõudnud?

            Kommentaar


              Munaraku liigas pingil.

              Kommentaar


                Midagi uut!
                Ehk mine poodi, osta a'la piima või šašlõkki ning saadud tšekk toimib Nõmme Kalju mängul piletina!

                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                Kommentaar


                  Algselt postitas football2u Vaata postitust
                  Midagi uut!
                  Ehk mine poodi, osta a'la piima või šašlõkki ning saadud tšekk toimib Nõmme Kalju mängul piletina!

                  mul tõi perenaine ühe sellise tšeki täna poest kaasa

                  Kommentaar


                    Algselt postitas willane Vaata postitust
                    mul tõi perenaine ühe sellise tšeki täna poest kaasa
                    Ma saan asjast nii aru, et mängupäeval tuleb poest tšekk võtta, et mängule sellega pääseda.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                      Ma saan asjast nii aru, et mängupäeval tuleb poest tšekk võtta, et mängule sellega pääseda.
                      2. Konkreetsele mängule saab ostutšekiga, millel on vastava mängu toimumis aeg.

                      Pigem loeks välja, et mingi kiri on kusagil tšekil mis viitab ära kuna ja millisele mängule minna saad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
                        2. Konkreetsele mängule saab ostutšekiga, millel on vastava mängu toimumis aeg.

                        Pigem loeks välja, et mingi kiri on kusagil tšekil mis viitab ära kuna ja millisele mängule minna saad.
                        Jah, tundub reaalsem.

                        Kommentaar


                          igatahes 5+

                          Kommentaar


                            juhtusin eile Maximas ostlema.Ostutsek annab vabapääsme 25 aprilli Nõmme Kalju mängule.

                            Kommentaar


                              Väga viis nõks tõesti. Kui saladus pole, siis kui pikalt on tšekikampaania kestma planeeritud? Läbi hooaja te seda vist ei vea? Või eksin?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                                Väga viis nõks tõesti. Kui saladus pole, siis kui pikalt on tšekikampaania kestma planeeritud? Läbi hooaja te seda vist ei vea? Või eksin?
                                Algselt postitas football2u Vaata postitust
                                Midagi uut!
                                Ehk mine poodi, osta a'la piima või šašlõkki ning saadud tšekk toimib Nõmme Kalju mängul piletina!

                                Laiskloom Vaata varasemaid postitusi
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X