320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Silver Vaata postitust
    Kivisild käis täna Dmitrijeviga rääkimas. Ju on homme oodata koondise kutset. Artjom on olnud tõsiselt hea see hooaeg..
    Ta juba on ju nimekirjas, sellest see vahepealne keelealane diskuss oligi ju.

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      Ta juba on ju nimekirjas, sellest see vahepealne keelealane diskuss oligi ju.
      http://www.jalgpall.ee/news.php?st=s...s&news_id=8476
      My bad.

      Kommentaar


        Algselt postitas urmar Vaata postitust
        Ta juba on ju nimekirjas, sellest see vahepealne keelealane diskuss oligi ju.
        http://www.jalgpall.ee/news.php?st=s...s&news_id=8476
        Kus see diskuss oli?
        Elu on lühike, pidu on pikk.

        Kommentaar


          Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
          Kus see diskuss oli?
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Vaimselt ebastabiilne?
            Nõmme Kalju jaapanlasest poolkaitsja Hidetoshi Wakui kirjutab Facebooki postituses, et kui teda järgmisel aastal Eesti mängimas ei näe, võib põhjuse leida tema hooaja esimeses kollases kaardis. 

            Kommentaar


              Välja imetud uudis.
              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

              Kommentaar


                Videot situatsioonist? Angelo?
                BVB - Vaprus

                Kommentaar




                  @1:27:00
                  I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                  Kommentaar


                    Nii kallid sõbrad.
                    Kuna mina suur fänn Roomer Tarajevist pole, aga tuleb alati iga olukord anlüüserida erapooletult.

                    Räägitakse kollast kaardi, ma arvan et Tarajev'i otsus oli õige.

                    Ma oleksin siiralt kahju kui tegelane ja sümpaatne inimene nagu Toshi Wakui lahkuks Premium Liigast selle eest. Ma arvan et see oli lihtsalt hetke emotsioon, on inimlik.

                    Kui puutub teistest olukordadest, ma võin ainult 100% kindel olla et esimene sulu-värav oli sulu.
                    NeemeloOff.jpg
                    Mõned cm'id aga ikka on, kiitus tegelt Neemele kes seda märkas.
                    Teine sulu-värav, pole hea pilt sest ETV kordus ei aidanud üldse.
                    Penalti olukord, minu jaoks 50-50: ründaja otsib kontakt, Listmann annab.

                    Üldiselt, ma olen näinud Eesti PL's kehvem vile (Tarajevi poolt ka).
                    Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                    Premium Liiga Clubs News
                    Facebook
                    Twitter

                    Kommentaar


                      Tundub, et seekord on rekordtrahvi oodata. tehva, terehhov ja ka wakui annavad kõik oma suure panuse selleks.

                      Saatuse irooniana oli kohtuniketöö seekord peaaegu perfektne.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas peters Vaata postitust
                        Tundub, et seekord on rekordtrahvi oodata. tehva, terehhov ja ka wakui annavad kõik oma suure panuse selleks.

                        Saatuse irooniana oli kohtuniketöö seekord peaaegu perfektne.
                        Seda arvestades jumal tänatud, et Tipneri karikas ja sellega kaasnevad eurorahad võideti.
                        Elu on lühike, pidu on pikk.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas peters Vaata postitust
                          Tundub, et seekord on rekordtrahvi oodata. tehva, terehhov ja ka wakui annavad kõik oma suure panuse selleks.

                          Saatuse irooniana oli kohtuniketöö seekord peaaegu perfektne.
                          Perfektsusest oli asi kaugel, kuid tuleb tõdeda, et võtme olukorrad lahendati pigem tõesti õigesti. Selle eest muidugi au ja kiitus neile ning vabandused negatiivsete emotsioonide pärast, mis kohtunike aadressil tuli. Tõestab vaid taas kui raske ametiga tegemist on. Tarajevi puhul on küsimus jätkuvalt aga selles, et mängud lähevad emotsionaalselt enamus aega täiesti käest.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            Perfektsusest oli asi kaugel, kuid tuleb tõdeda, et võtme olukorrad lahendati pigem tõesti õigesti. Selle eest muidugi au ja kiitus neile ning vabandused negatiivsete emotsioonide pärast, mis kohtunike aadressil tuli. Tõestab vaid taas kui raske ametiga tegemist on. Tarajevi puhul on küsimus jätkuvalt aga selles, et mängud lähevad emotsionaalselt enamus aega täiesti käest.
                            100% nõus.
                            See on Tarajevi suur miinus minu arvates.
                            Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                            Premium Liiga Clubs News
                            Facebook
                            Twitter

                            Kommentaar


                              Vist üks väga väheseid asju, milles Flora fännid Kalju omadega nõus on
                              Mul ei lähe elu lõpuni meelest, milliseks lõhkumiseks lasti Tammeka-Flora mäng möödunud sügisel. Seisad, vaatad ja ei usu oma silmi...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                                Vist üks väga väheseid asju, milles Flora fännid Kalju omadega nõus on
                                Mul ei lähe elu lõpuni meelest, milliseks lõhkumiseks lasti Tammeka-Flora mäng möödunud sügisel. Seisad, vaatad ja ei usu oma silmi...
                                Juki ütleks, et peabki vastu jalgu andma.

                                Võib-olla Tarajev tahabki jõulisemat mängu Eestis juurutada, millega kohalikud, Pulleka sõnu kasutades, lödipüksid harjunud ei ole?

                                (Jah, ma veidi lihtsalt provotseerin. Aga ehk on selles gramm tõde?)
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X