320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    82972fb3e48872f17fb9fc472d4f2012b6e966eb.gif

    Lindpere look täna.

    Kommentaar


      Ulme, et siit miski sisse ei pōrganud. Aga väga äge!
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Teleš tassis korralikult vahepeal.

        Kommentaar


          Kasahhi reporter - tallinna elanikud ei tea nõmme kalju olemasolust
          В день матча Лиги Европы "Нымме Калью"-"Актобе" корреспондент "Д" поинтересовался у местных жителей, кто на их взгляд победит в этой дуэли. Выяснилось, что большинство респондентов даже не знают о том, что в их городе есть такой клуб.

          Seisan üksi mere ääres
          jalas kollased sandaalid
          valged, merevahust sääred
          hüüan: "Elagu skandaalid!"

          Kommentaar


            Algselt postitas bubbles Vaata postitust
            Tahad öelda, et rahvast oleks sama palju kui pileti hind oleks näiteks 5 eurot olnud nagu Flora mängul?
            Ei, seda kindlasti mitte. Lihtsalt Kalju on kuidagi ebaproportsionaalselt kriitikat saanud, kui Levadial hind isegi kõrgem.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              1€ kallim?

              Vähemalt ei küsi Levadia lastelt ja pensionäridelt 9€
              Algselt postitas elx Vaata postitust
              Ei, seda kindlasti mitte. Lihtsalt Kalju on kuidagi ebaproportsionaalselt kriitikat saanud, kui Levadial hind isegi kõrgem.

              Kommentaar


                klge mehed, päris tõsiselt - nalja teete või?

                korra-paar aastas välja käia mingid närused 10 eurtsi ja nii mõtetult palju mokalaata?
                oleks 100€ siis saaks murest aru aga no 10-15 euri... iga nädal selveris käieski läheb kordi rohkem.
                Seisan üksi mere ääres
                jalas kollased sandaalid
                valged, merevahust sääred
                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                Kommentaar


                  Mõtle natuke laiemalt.
                  Mina ei halagi enda üle. Oleks ma tahtnud mängule minna, küll siis selle 15€ oleks rahakotist ka võtnud.

                  Ma mõtlen pigem üleüldisele arengule. Mis mulje jätab selline hind kellegile uuele? Tahaks näiteks perega(naine+2 last) mängule tulla, aga siis vaatab ja imestab, et kokku läheks näiteks 54€ ja jäävad hoopis koju.

                  Ehk minu mõte on pigem see, et mingi hullu rahakassa asemel peaksid klubid uute inimeste staadionile toomisele panustama.
                  Algselt postitas chac Vaata postitust
                  klge mehed, päris tõsiselt - nalja teete või?

                  korra-paar aastas välja käia mingid närused 10 eurtsi ja nii mõtetult palju mokalaata?
                  oleks 100€ siis saaks murest aru aga no 10-15 euri... iga nädal selveris käieski läheb kordi rohkem.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas chac Vaata postitust
                    klge mehed, päris tõsiselt - nalja teete või?

                    korra-paar aastas välja käia mingid närused 10 eurtsi ja nii mõtetult palju mokalaata?
                    oleks 100€ siis saaks murest aru aga no 10-15 euri... iga nädal selveris käieski läheb kordi rohkem.
                    +1 'welcome to Estonia'
                    Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                    Premium Liiga Clubs News
                    Facebook
                    Twitter

                    Kommentaar


                      Puhtalt tahtejõuga võetud edasipääs aga taaskord siis Nõmme Kalju ainsana Eesti lippi natukenegi kõrgemal hoidmas.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                        Mõtle natuke laiemalt.
                        Mina ei halagi enda üle. Oleks ma tahtnud mängule minna, küll siis selle 15€ oleks rahakotist ka võtnud.

                        Ma mõtlen pigem üleüldisele arengule. Mis mulje jätab selline hind kellegile uuele? Tahaks näiteks perega(naine+2 last) mängule tulla, aga siis vaatab ja imestab, et kokku läheks näiteks 54€ ja jäävad hoopis koju.

                        Ehk minu mõte on pigem see, et mingi hullu rahakassa asemel peaksid klubid uute inimeste staadionile toomisele panustama.
                        Minu teada on 9*4 36, mitte 54. Lihtsalt, et su number liiga üles ei tõuseks.
                        Ega see muidu õige tõesti pole, et noortelt nii palju küsitakse.
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Kaljul on nüüd võimalus teise vooru mäng odavamat piletit(näiteks €5) katsetaja ja vaadata, mis mõju publikuarvule ja rahakassale on. Ei usu, et nad nii teevad muidugi, aga võiks.
                          www.playmaker.ee

                          Kommentaar


                            Kes üldse tõenäolised vastased on järgmises voorus?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                              Kes üldse tõenäolised vastased on järgmises voorus?
                              FC Vaduz 100%
                              kõik teised 0%
                              www.playmaker.ee

                              Kommentaar


                                Algselt postitas gd77 Vaata postitust
                                FC Vaduz 100%
                                kõik teised 0%
                                See peaks ju päris meeldiv variant olema.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X