320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    On Nõmme Kalju sportlikult poolelt nagu on, aga no pressiteenistuse pool + Tehva on ikka aasta klounid kogu praeguse olukorraga. Faking peatreeneri ametist vabastamise kohta ei suudeta kodulehele isegi lakoonilist teadet panna?! Jääb arusaamatuks, mida oodatakse. Või on lihtsalt nii pohhui? Selleasemel on kodulehel uudis, kuidas Jarmo Ahjupera esitleb mingit Ristikheina kohvikut mingisuguste räime ja veiseliha burgeritega. Mida helli?

    Aga eks Kaljul on alati tilu-lilu enne sportlikku poolt käinud. Seetõttu ei üllatun ehk liigselt hetkel.

    Kommentaar


      Olen esimest aastat pika aja jooksul Eestis ja kuna Hiiu Staadion on kodu lähedal, siis otsustasin Nõmme Kalju mänge vaatamas hakata käima. Aga meeskonna ümber ja sees käiv amatöörlik klounaad ei kutsu järgmine hooaeg absoluutselt tagasi.
      www.playmaker.ee

      Kommentaar


        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
        On Nõmme Kalju sportlikult poolelt nagu on, aga no pressiteenistuse pool + Tehva on ikka aasta klounid kogu praeguse olukorraga. Faking peatreeneri ametist vabastamise kohta ei suudeta kodulehele isegi lakoonilist teadet panna?! Jääb arusaamatuks, mida oodatakse. Või on lihtsalt nii pohhui? Selleasemel on kodulehel uudis, kuidas Jarmo Ahjupera esitleb mingit Ristikheina kohvikut mingisuguste räime ja veiseliha burgeritega. Mida helli?

        Aga eks Kaljul on alati tilu-lilu enne sportlikku poolt käinud. Seetõttu ei üllatun ehk liigselt hetkel.
        No offence aga Kalju pressiteenistus on pikemat aega juba paras nali olnud.
        FC Flora

        Kommentaar


          Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
          No offence aga Kalju pressiteenistus on pikemat aega juba paras nali olnud.
          Kuna järjepidevalt ei jälgi, siis isiklikult ei teadnud, et päris selline nali. Aga kriitilistes olukordades vist on tõesti juba mitmes kord nii olnud, et olukorda kajastavad teised väljaanded peavad uudise lõppu lisama "pressiesindajat ja Kuno Tehvat tabada ei õnnestunud"

          Kommentaar


            Aga Baranovi juttule mitte keegi vastas...iga klubil on oma propaganda masin.
            Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
            Premium Liiga Clubs News
            Facebook
            Twitter

            Kommentaar


              Kalju pressiteenistus on läbi aegade paras nali olnud. Ei tea, mille eest pressiesindaja palka saab või kas üldse selline tegelane klubis olemaski on.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                Aga Baranovi juttule mitte keegi vastas...iga klubil on oma propaganda masin.
                Minu teada tuli Flora poolt pressiteade välja koos klubipoolse kommentaariga. Saan aru, et sind torgib endiselt Baranovi isiklik põhjus, siis anna andeks aga kellegi isiklikku elu ei pea mitte keegi peale isiku enda kommenteerima.
                FC Flora

                Kommentaar


                  Olen ka ikka Kalju kodukat aegajalt jälginud. Pole minu asi seda kritiseerida, aga kiita pole ka millegi eest. Ka Facebooki suunavat linki pole siiamaani tööle saadud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                    Minu teada tuli Flora poolt pressiteade välja koos klubipoolse kommentaariga. Saan aru, et sind torgib endiselt Baranovi isiklik põhjus, siis anna andeks aga kellegi isiklikku elu ei pea mitte keegi peale isiku enda kommenteerima.
                    Aga kui mängija tahab palgatõus see pole nii 'isiklik' asi juba mõjutab meeskonna sisi atmosfäär et äkki keegi teine tahaks rohkem pappi taskus.
                    Ja minu teada, see 'isiklik põhjus' välja tommati klubi, treener ja mängija ise, mitte mina. Anna andeks.

                    'On a side note': allikas kes Baranovi jutte mulle rääkis on sama kes mulle andis teada et Terja sai kinga.
                    Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                    Premium Liiga Clubs News
                    Facebook
                    Twitter

                    Kommentaar


                      Noh, nüüd ametlik, võite jalga puhkata.
                      Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                      Premium Liiga Clubs News
                      Facebook
                      Twitter

                      Kommentaar


                        Meedia võib spekuleerida ja uurida, kuid nüüd on igatahes asi ametlik ning kinnitatud.
                        Reede õhtul peale kaotust otsustas Nõmme Kalju peatreener Sergei Terehhov end ametist taandada, viidates tema poolt tehtud otsustele. Hooaja lõpuni täidab peatreeneri kohustusi senine abitreener Fredo Getulio Aurelio, Terehhov jätkab tööd Nõmme Kalju klubi juures. "Võtsin klubi ja enda jaoks vastu väga tähtsa otsuse, mille langetamisel asetasin esikohale meeskonna ja klubi, mitte minu kui treeneri ambitsioonid. Viimastes mängudes ei ole minu tehtud valikud toiminud ning sellest tulenevalt oli mul hetkel raske meeskonda edasi viia," selgitas Terehhov. "Austan Terehhovi otsust ja ei välista, et ta võib tulevikus naasta peatreeneri ametikohale," lisas Kalju president Kuno Tehva. Nõmme Kalju esindusmeeskond peab oma järgmise mängu teisipäeval, 15. septembril, kui Hiiu staadionil kohtutakse FC Floraga. Kohtumine saab avavile kell 17.45, staadioni väravad avatakse kell 17.00
                        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas football2u Vaata postitust
                          Meedia võib spekuleerida ja uurida, kuid nüüd on igatahes asi ametlik ning kinnitatud.
                          http://www.jkkalju.ee/sergei-terehho...kohalt-tagasi/
                          Hea pilt teate juures!

                          Kommentaar


                            Järvela vihjes Twitteris et ei usu et Terja tagasi astus vaid vallandati (oma andmetel). Ma olen sellega nõus, ka minu andmetel polnud tagasiastumine.
                            Provokatiivne küsimus: kas eesti jalgpalli ajakirjandus spekuleerib ja uurib ainult kui puudub Kalju või Levadia?

                            Loodetavasti see küsimus pole nüüd kustutatud laimamise vabandusega, minimaalne sõnavabadus foruumis peaks olema, eks.
                            Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                            Premium Liiga Clubs News
                            Facebook
                            Twitter

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                              Järvela vihjes Twitteris et ei usu et Terja tagasi astus vaid vallandati (oma andmetel). Ma olen sellega nõus, ka minu andmetel polnud tagasiastumine.
                              Provokatiivne küsimus: kas eesti jalgpalli ajakirjandus spekuleerib ja uurib ainult kui puudub Kalju või Levadia?

                              Loodetavasti see küsimus pole nüüd kustutatud laimamise vabandusega, minimaalne sõnavabadus foruumis peaks olema, eks.
                              Mida sa siis spekuleerida tahad teiste klubide kohta?
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                et mis värk selle Baranoviga ikka oli?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X