320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
    Millistest jamadest jutt käib?
    No eks ma jagan siis neid kõlakaid, mida ma kuulnud olen. Võibolla ei ole aus meeskonna suhtes, aga tegemist on profijalgpalliga ja asi käib ikkagi avalikkuse tähelepanu all. Mõne Paide või Tallinna Kalevi mängija kohta seda ei avaldaks.

    Ei viitsivat trennis käia ja kui käib, väga tõsiselt kaasa ei tee. Mõnikord kuulutab end ise vigastatuks ilma meeskonna ega arstidega ühendust võtmast. Kõige naljakam intsident, millest kuulsin oli, et keegi võtab ta tavaliselt peale, et trenni minna, aga üks kord ta ei saanud seda teha ja siis Kimba lihtsalt ei läinudki trenni. Professionaalne jalgpallur. Ja iga kord saab viimase võimaluse. Kuigi enam vist mitte - keegi pole teda nüüd nädalaid näinud.
    www.playmaker.ee

    Kommentaar


      Palju tal veel Kaljuga lepingut alles on?
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Üks aasta veel.
        www.playmaker.ee

        Kommentaar


          Eilne värav oli Ats Purje karjääris 100. värav. 93 klubide eest, 7 koondises.
          www.playmaker.ee

          Kommentaar


            Algselt postitas gd77 Vaata postitust
            No eks ma jagan siis neid kõlakaid, mida ma kuulnud olen. Võibolla ei ole aus meeskonna suhtes, aga tegemist on profijalgpalliga ja asi käib ikkagi avalikkuse tähelepanu all. Mõne Paide või Tallinna Kalevi mängija kohta seda ei avaldaks.

            Ei viitsivat trennis käia ja kui käib, väga tõsiselt kaasa ei tee. Mõnikord kuulutab end ise vigastatuks ilma meeskonna ega arstidega ühendust võtmast. Kõige naljakam intsident, millest kuulsin oli, et keegi võtab ta tavaliselt peale, et trenni minna, aga üks kord ta ei saanud seda teha ja siis Kimba lihtsalt ei läinudki trenni. Professionaalne jalgpallur. Ja iga kord saab viimase võimaluse. Kuigi enam vist mitte - keegi pole teda nüüd nädalaid näinud.
            Ta on ka selline kloun, et head teed tal minna. Päris häbi oli tema pärast ühe euromängu ajal, enda arvates oli ülikaval aga välja paistis tolgus.
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Soome treenerite palgad on siis sellised: http://www.iltasanomat.fi/veikkausli...444482562.html

              Ei tea kas Kalju nii palju raatsib maksta. Samas 3-4% miljonilisest aasta eelarvest peatreenerile ei oleks tingimata liiga palju.
              www.playmaker.ee

              Kommentaar


                Frantsev on uus peatreener!
                Hea valik, mees on jalgpalliliselt väga kompetentne. Tekitab küsimus keeleliselt kui inglise ja eesti keeled tema suus pole.
                Aga ikka huvitav palgamine!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                  Frantsev on uus peatreener!
                  Hea valik, mees on jalgpalliliselt väga kompetentne. Tekitab küsimus keeleliselt kui inglise ja eesti keeled tema suus pole.
                  Aga ikka huvitav palgamine!
                  Terehhov jätkab abitreenerina, ilmselt võtab oma kanda ka tõlgi rolli

                  Kommentaar


                    Algselt postitas MNa Vaata postitust
                    Terehhov jätkab abitreenerina, ilmselt võtab oma kanda ka tõlgi rolli
                    Edu talle ka!
                    See valik juba teen 2016 põnev.

                    Kommentaar


                      Kiidan valikut!Edu!

                      Kommentaar


                        Pigem tema kui keegi kolmikust Prins, Kristal ja Rüütli. Selles mõttes hea valik.
                        www.playmaker.ee

                        Kommentaar


                          Algselt postitas gd77 Vaata postitust
                          Pigem tema kui keegi kolmikust Prins, Kristal ja Rüütli. Selles mõttes hea valik.
                          +1 ....

                          Kommentaar


                            Kas Sidorenkov Kaljusse avab ukse (väljasse) Kallastele? http://onenilup.com/sidorenkov-leaves-Sillamae

                            Kommentaar


                              Ühest küljest jah avanevad Norrköpingule nüüd avaramad finantsilised võimalused, aga teisest küljest, ma millegipärast arvan, et nende suuremate võimaluste juures saadakse-leitakse ikka midagi märksa paremat kui Kallaste. Kui neil üldse sinna positsioonile midagi vaja on. Mina oleksin üllatunud kui Norrköping jätkuvat huvi ta vastu üles näitaks.
                              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                              Kommentaar


                                Eitea kas Wakui jätkab?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X