320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vahva väravatähistus Ustalt(0:38):
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
      Vahva väravatähistus Ustalt(0:38):
      pidi pooleli jätma et patsu visata

      Kommentaar


        Kõlaritest lasete fännide chante?? Appiii

        Kommentaar


          Mingu vittu kuradi õlikari!!

          Kommentaar


            Tippliigades on samamoodi kõlle kasutatud.

            Kommentaar


              legion 4empion!

              Kommentaar


                Piinlik.
                Algselt postitas Vask Vaata postitust
                Tippliigades on samamoodi kõlle kasutatud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                  Mingu vittu kuradi õlikari!!
                  Täiesti kohutav mäng kalju poolt, nii palju kui 2pa tänu SN "super" ülekandele oli võimalik vaadata. täiesti 0 isu võidelda, söödukvaliteet uskumatult sitt.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                    Piinlik.
                    Miks see piinlik on? Ei ole koht kus oleks mingi idee halb. Kõik kastist väljast ideed on vägagi tere tulnud. Nagu Viljandi virtuaalpiletid, kui Kalju chanti kõlari kaasus. Piinlik on see kui virisetakse, et midagi tehakse ja seda heidab ette siin JH haigla tegelane. Päriselt ka mees?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                      Piinlik.
                      Kuule kolm ühes mees. Mida oled teinud sina enda klubi toetamiseks praeguses situatsioonis, kus tribüünid on sunnitult tühjad? (k.a. viimased 5a üleüldiselt?). Targutama oled sa kõva, aga kus on su enda teod "lemmikklubi ultraühenduse juhina"?

                      Kommentaar


                        Ma hoian täiesti teadlikult eemale oma ''lemmikklubi'' mängudest juba aastaid. Mind väga ei tõmba mängule kus klubi juht-spordidirektor-otsustaja-misiganes lihtsalt röögib ja sõimab keset mängu minu peale. Aga see kisub juba offtopicuks. Andke andeks, et ma foorumis lihtsalt arvamust avaldasin. Minu paha.

                        Muidu JK JH esimeseks mänguks oli täitsa aktsioon plaanitud, aga praegu lükkus edasi
                        Algselt postitas Mister Vaata postitust
                        Kuule kolm ühes mees. Mida oled teinud sina enda klubi toetamiseks praeguses situatsioonis, kus tribüünid on sunnitult tühjad? (k.a. viimased 5a üleüldiselt?). Targutama oled sa kõva, aga kus on su enda teod "lemmikklubi ultraühenduse juhina"?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                          Ma hoian täiesti teadlikult eemale oma ''lemmikklubi'' mängudest juba aastaid. Mind väga ei tõmba mängule kus klubi juht-spordidirektor-otsustaja-misiganes lihtsalt röögib ja sõimab keset mängu minu peale. Aga see kisub juba offtopicuks. Andke andeks, et ma foorumis lihtsalt arvamust avaldasin. Minu paha.

                          Muidu JK JH esimeseks mänguks oli täitsa aktsioon plaanitud, aga praegu lükkus edasi
                          Kui tohib küsida, mis sa üldiselt Eesti jalgpalli hüvanguks teinud oled? #oleosasellest #mehistemeestemäng

                          Kommentaar


                            Minuarust oli see kõlaritest chantide laskmine päris hea idee. Jättis vähemalt sellise jalgpallimängu atmosfääri mulje.

                            Paraku kodumeeskonda need eriti ei näinud innustavat.
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                              Paraku kodumeeskonda need eriti ei näinud innustavat.
                              Täitsa nöus! Eks see selline huvitav üritus ole. Prooviti seda ka hispaanias aga eks päris inimesi ja adrekat see ei asenda. Pooleldi treeningmänguks jääb ikka. Worth a try.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas enrito Vaata postitust
                                Täitsa nöus! Eks see selline huvitav üritus ole. Prooviti seda ka hispaanias aga eks päris inimesi ja adrekat see ei asenda. Pooleldi treeningmänguks jääb ikka. Worth a try.
                                Vähemalt ei jää telepilti, kui keegi kellegi põlved ära murda ähvardab. Seega hea idee, tehke rohkem.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X