320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Essa poolaeg kena, Tamm raiskas palju, teine poolaeg jäädi retsi trammi alla. Pink lühike ja ääreründajad ikka väga kesised.

    Kommentaar


      Jäi silma, et ametlikes protokollides on peatreeneriks Koppel, portugallane abitreener. Mingi treenerilitsentsi värk?

      Kommentaar


        Algselt postitas Tom K Vaata postitust
        Jäi silma, et ametlikes protokollides on peatreeneriks Koppel, portugallane abitreener. Mingi treenerilitsentsi värk?

        Jah

        Kommentaar


          Ma rõhutan KAKS pluss aastat on kätel istutud!

          Ühe artikli kommentaaris ütles Kuno nii: "NB! Paar päeva tagasi tuli kriitika peale kohale Tõnu Sirel kes käis Hiiu statal ringi ja ütles meie klubi esindajale, et Hiiu staadinoni renoveerimistöödega lubatud ajal ei alustata. Vahet pole, et seda on juba kaks aastat meile lubatud!"

          ja ma käin ja pininsen nagu üks tüütu sääsk.

          asdf :
          • Millal hakatakse Hiiu staadionil lubatuid töid tegema?
          • Millal on plaanis plaanitud tööd valmis saada?
          • Kui täna juba hr. Sireli vahendusel öeldakse, et lubatud ajal ei alustata, siis on ju selge, et need ei saa ka lubatud ajal valmis. Siit omakorda, kas juba on kalendrisse tethud muudatused Kalju "kodumängude" toimumiskoha osas, mis pidanuks toimuma Hiiul?
          • Kus toimuvad Kalju kodumängud juhul kui Hiiu staadion ei saa kalendris määratud mängude toimumisajaks valmis?
          PS. adsf, palun konkreetseid vastuseid, mitte roosat mannavahtu stiilis "loogikad on pikaajalised protsessid, mille lähtekohaks on klubide poolne aastatetagune tegematta töö"

          Kommentaar


            Algselt postitas Silver Vaata postitust

            ...
            See jutt manipuleerimisest on ikkagi liialdatud.
            Kui klubi sõlmib noore mängijaga pika lepingu, siis järelikult nähakse mängijas potentsiaali ja loodetakse selle realiseerumisel teenida. Kui miskipäras potentsiaal ei realiseeru, siis ei saa klubi mängijat lihtsalt minema visata.

            Kui mängija on vigane v vormist väljas ning ei saa endale seetõttu mujalt paremat/samaväärset lepingut, siis on tal õigus nõuda tööandjalt lepingu täitmist kuni tähtaja lõpuni. Klubi poolt täiesti arusaadav, kui soovitakse muud lahendust. Samas see lahendus tuleb leida poolte kokkuleppel. Nüüd kui selle "muu" lahenduse saamiseks profiklubi spordiddirektor loodab, et noor jalgpallur ei tea täpselt oma õigusi ning saab valede või pooltõdede abil tasuta/väikse kuluga mängijast lahti. Siis seda ma pean manipuleerimiseks ja jõupositsiooni(spordidirektor vs noormängija) ära kasutamiseks.

            Kommentaar


              Milline see Hiiu projekt üldse on? Kuulasin podcaste(tribüün Uibolehtiga) järgi ja minujaoks oli üllatus, et Sportland Arena tuleb kunagi 4,5k kohaga staadion, sellise jura pealt juba võiks terve EJL kinga saada, mille jaoks seda vaja on, kasutagu seda raha + korjaku juurde lokaalset raha et paremassek ohta asi teha ala Nõmmele, Mustamäele kasvõi Hiiu asjade valguses.

              Kommentaar


                Viimase Kasperi kirjutise sisu on kaitsta enda ajakirjaniku teksti, et ta on oma loomes vaba - arusaadav. Samas peab ajakirjandus peale selle vastama teistele loogikatele, mille kohta Argo ka vihjas.

                Ajakirjanik vastutab oma sõnade ja loomingu eest. Ajakirjandusorganisatsioon kannab hoolt selle eest, et ei ilmuks ebatäpne, moonutatud või eksitav informatsioon.

                Kui avaldada selline konkreetsete süüdistustega artikkel on ajakirjaniku kohustus ka neid kontrollida.

                Ajakirjanik ei tohi olla kajastatava asutuse või institutsiooni teenistuses.

                Kas te üldse olete ajakirjanikud?

                Kommentaar


                  Mis sellest mõlemale poolele sõna andmisest sai, kui Kunolt ja Frantsevilt ei küsitud midagi? hagu said nagu mõlemad.

                  Üldiselt on huvitav, kui keegi mainib kuskil EJL ja SN, siis lennatakse vahutava suuga kohale “keegi ei ütle ette” “vandenõud” “vaba ajakirjandus”. Samas teatud agadele ning möödalaskmistele, ei järgne reageeringut… ei tea küll miks võib inimestel siis teatud tunded tekkida? Eriti arvestades seda, et SN on EJL kanal ja saate kõik kenasti palka sealt.

                  Kui SN ütleks ära, et nad on EJL PRtiim, siis tegelikult poleks kellelgi midagi ju kobiseda ja saaksite rahus tööd teha. Poleks see kuidagi vale või häbiväärne.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Silver Vaata postitust
                    Aga millest sa järeldad, et see on olematu? Minu teada on Kaljul väga viisakas füsio ja med. inimene Reigo Jörsi, kes mängijatega igapäevaselt ka tegeleb. Kusjuures seda juba aastaid. Jah, Floraga ei anna siin võrrelda, aga nagu sa ütlesid, siis taustsüsteemid ja ajalugu on ka hoopis teine. Eesti mõistes ma pakun, et Kaljul on väga okeil tasemel kogu taustsüsteem. Sinu jutu peale Marthi jääb mulje nagu peaks iga teine klubi peale Flora pillid kokku pakkima, sest ei suudeta pakkuda võrdväärseid tingimusi?

                    Kokkuvõttes kui Eestis mõni sportlane päriselt vigastada saab on ta esimese asjana SportoMedica ja Kaspar Rõivasseppa käe all. Olen nõus, et klubi poolelt võiks med. tugi olla suurem, kuid samas me elame keskkonnas, kus saad ise ka alati kaasa aidata oma vigastuse ravimisel. Elame üldjuhul ikkagi vastavalt võimetele. Kui vaadata üldisemalt Eesti sporti, siis suuresti see ongi amatöörtasemel, aga sellepärast ei peaks spordiklubid küll veel asju kokku pakkima ja ära lõpetama. See on küll veits liialdatud. Lisaks räägid elementaarsest suhtlusest - ma olen vägagi nõus, et Frantsev ei ole selles osas kõige parem näide. Minu meelest 21. sajandil ei peaks mängija treenerit kartma. Viisakalt lähenedes, austust üles näidates saab jutule iga inimesega. Frantsev on siiski suures pildis ka inimene.
                    Silver kõlab täpselt nagu Kuno Tehva. Ausalt öeldes ei imestaks, kui Tehva ise foorumis mõne kasutajaga enda klubi aastast aastasse on kaitsnud. Seda on ju meil Silver teinud siin??? Selge on see, et sa oled Kalju sõdur. Mis puudutab Eduri maha tegemist, siis kuidas Mees peaks endale klubi leidma? Kutt pole terve hooaeg mänginud ning paljud ei teadnud enne artikklit mis tegelikult juhtus? Siin kohal võivad teistel klubijuhtidel ka lisa küsimusi olla, et miks nii ja naa huvitav Eduril läks, eks ole? Fakt on see, et Silver kõlab täpselt nagu keegi NK juhtkonnast....

                    Kommentaar


                      Algselt postitas hrvunts Vaata postitust
                      Silver kõlab täpselt nagu Kuno Tehva. Ausalt öeldes ei imestaks, kui Tehva ise foorumis mõne kasutajaga enda klubi aastast aastasse on kaitsnud. Seda on ju meil Silver teinud siin??? Selge on see, et sa oled Kalju sõdur. Mis puudutab Eduri maha tegemist, siis kuidas Mees peaks endale klubi leidma? Kutt pole terve hooaeg mänginud ning paljud ei teadnud enne artikklit mis tegelikult juhtus? Siin kohal võivad teistel klubijuhtidel ka lisa küsimusi olla, et miks nii ja naa huvitav Eduril läks, eks ole? Fakt on see, et Silver kõlab täpselt nagu keegi NK juhtkonnast....
                      • Liitus foorumiga: Apr 2022
                      • Postitused: 1



                      Kommentaar


                        Algselt postitas hrvunts Vaata postitust
                        Silver kõlab täpselt nagu Kuno Tehva. Ausalt öeldes ei imestaks, kui Tehva ise foorumis mõne kasutajaga enda klubi aastast aastasse on kaitsnud. Seda on ju meil Silver teinud siin??? Selge on see, et sa oled Kalju sõdur. Mis puudutab Eduri maha tegemist, siis kuidas Mees peaks endale klubi leidma? Kutt pole terve hooaeg mänginud ning paljud ei teadnud enne artikklit mis tegelikult juhtus? Siin kohal võivad teistel klubijuhtidel ka lisa küsimusi olla, et miks nii ja naa huvitav Eduril läks, eks ole? Fakt on see, et Silver kõlab täpselt nagu keegi NK juhtkonnast....
                        Erinevalt Sinust, kirjutan ma oma nime alt. Olen olnud Soccerneti üles ehitamise juures põhimõtteliselt algusest peale. Näinud mis moodi AP on antud portaali üritanud korduvalt ja korduvalt kaaperdada - üks võte inetum kui teine. Käinud läbi TJK, nüüdse Legioni süsteemi, olen olnud mängijana Tallinna Kalevi nimekirjas, näinud Lellet ja Aavo Sarapit, mänginud aastaid Nõmme Kaljus ja ma ei eitagi, et Kalju on minu klubi algusest peale. Ma olengi Kalju fänn ja vaatan asju alati Kalju nurga alt, aga keegi mulle sõnu suhu küll panema ei pea. Sellepärast ei pea muretsema..

                        Kommentaar


                          Väga halb mäng täna Nõmme Kaljult. Esimene punktikaotus, mida 2022 hooajal, kui soovid tippmängus olla, ei saa lubada, aga esiteks mind häirib muidugi jalgpalliajakirjanduse tõlgendus Nõmme Kalju "edukast" hooajast või üleüldine arusaam sellest mängust. Ja argument ei ole see, et kui mitu punkti oli Nõmme Kalju eelmine hooaeg maas, sest see oli anomaalia. Mis kuradi edukas hooaja algus, kallid sõbrad, kas te jalgpalli ka vaatate või kogu analüüs põhineb "result oriented" printsiibil? Lihtsalt tänane tasandas varasemad üle expected value jooksmised, aga homme kindlasti kuuleme, et kuidas nüüd on halvasti, aga enne oli hästi. Nõmme Kalju on tänavu mänginud väga-väga hea pooalaja Paide vastu, väga hea poolaja Flora vastu, kiitustvääriva poolaja Levadia vastu, ja mitterahuldavad erinevas võtmes teised poolajad kõikide eelmainitud võistkondade vastu, aga väga halvad esitused nii Pärnu, Kalevi kui ka Legioni vastu. Ja nüüd Tammeka vastu. Aktsepteeritav esitus oli vaid esitus Kuressaare vastu.

                          aga mis mind kõige häirib - Nõmme Kalju on võtnud väga selge joone, et me anname ühele vähestest oma kasvandikest väga suure rolli, et nüüd on vaja elada - oma poiss, oma KTM, oma ETM - mille eest kogu Soccerneti toimetus seisab, sest ainult see viib Eesti jalgpalli edasi. Me ei too ta asemel ühtegi suva ukrainlast ega serblast (kuigi ilma valehäbita julgen öelda, et paljud Kalju poolehoidjad seda nõuavad) ja siis sa lihtsalt loed tänast ülevaadet mängust. Ma panen vaid lingi, rohkem on raske kommenteerida - Luup peale | Kalju koperdas Mätase taha (galerii!) - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

                          Mitte et Ott kuidagi tippjalgpalli alusteks olevate põhimõtete vastu eksiks, aga ausalt, need topeltstandarid...

                          Ma homme kirjutan sellest pikemalt, aga ma reaalselt tahaks näha seda kiunu, kui Kaljus või Levadias mõned sama profiiliga mängijad nii sügaval pingil oleks kui Floras. või kui Tamme asemel pärast tänast mõni suva jorr belgradist oleks...

                          Kommentaar


                            Ainus, mis väljalugesin on see et mujal oleks pingile pandud, mis on ülepakutud. Muidu imo toon täitsa ok Tamme osas. Võibolla võrdlen seda oma peas mingil Järvela EMM olemise spektril normaalseks aga ei jätnud halba maitset küll lugedes.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                              Väga halb mäng täna Nõmme Kaljult. Esimene punktikaotus, mida 2022 hooajal, kui soovid tippmängus olla, ei saa lubada, aga esiteks mind häirib muidugi jalgpalliajakirjanduse tõlgendus Nõmme Kalju "edukast" hooajast või üleüldine arusaam sellest mängust. Ja argument ei ole see, et kui mitu punkti oli Nõmme Kalju eelmine hooaeg maas, sest see oli anomaalia. Mis kuradi edukas hooaja algus, kallid sõbrad, kas te jalgpalli ka vaatate või kogu analüüs põhineb "result oriented" printsiibil? Lihtsalt tänane tasandas varasemad üle expected value jooksmised, aga homme kindlasti kuuleme, et kuidas nüüd on halvasti, aga enne oli hästi. Nõmme Kalju on tänavu mänginud väga-väga hea pooalaja Paide vastu, väga hea poolaja Flora vastu, kiitustvääriva poolaja Levadia vastu, ja mitterahuldavad erinevas võtmes teised poolajad kõikide eelmainitud võistkondade vastu, aga väga halvad esitused nii Pärnu, Kalevi kui ka Legioni vastu. Ja nüüd Tammeka vastu. Aktsepteeritav esitus oli vaid esitus Kuressaare vastu.

                              aga mis mind kõige häirib - Nõmme Kalju on võtnud väga selge joone, et me anname ühele vähestest oma kasvandikest väga suure rolli, et nüüd on vaja elada - oma poiss, oma KTM, oma ETM - mille eest kogu Soccerneti toimetus seisab, sest ainult see viib Eesti jalgpalli edasi. Me ei too ta asemel ühtegi suva ukrainlast ega serblast (kuigi ilma valehäbita julgen öelda, et paljud Kalju poolehoidjad seda nõuavad) ja siis sa lihtsalt loed tänast ülevaadet mängust. Ma panen vaid lingi, rohkem on raske kommenteerida - Luup peale | Kalju koperdas Mätase taha (galerii!) - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

                              Mitte et Ott kuidagi tippjalgpalli alusteks olevate põhimõtete vastu eksiks, aga ausalt, need topeltstandarid...

                              Ma homme kirjutan sellest pikemalt, aga ma reaalselt tahaks näha seda kiunu, kui Kaljus või Levadias mõned sama profiiliga mängijad nii sügaval pingil oleks kui Floras. või kui Tamme asemel pärast tänast mõni suva jorr belgradist oleks...
                              Tamm on tegelt see hooaeg väga hea olnud. Liliu on märksa kehvema hooga Levas. Rääkimata Flora ründajatest - Alliku on minu arust hea tööloom ja müts maha mehe ees, aga ta pole tegelt põhiline tipuründaja meeskonnas ja kõik ülejäänud 3 ründajat on selgelt alla Flora taseme mänginud. Sellest pole väga juttu olnud kusagil SN-is ja ausalt öeldes ma ei süüdistaksi mängijaid vaid pigem kes ründaja osakonna komplekteeris Floras peaks vb mõtlema uue töökoha peale (eriti selliste võimaluste juures). Selles mõttes on eriti kuidagi tuim ja jalgpalli kauge Tamme kallal võtta kui teistel konkurentidel pole sedagi ette näidata.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Hyrax Vaata postitust

                                Tamm on tegelt see hooaeg väga hea olnud. Liliu on märksa kehvema hooga Levas. Rääkimata Flora ründajatest - Alliku on minu arust hea tööloom ja müts maha mehe ees, aga ta pole tegelt põhiline tipuründaja meeskonnas ja kõik ülejäänud 3 ründajat on selgelt alla Flora taseme mänginud. Sellest pole väga juttu olnud kusagil SN-is ja ausalt öeldes ma ei süüdistaksi mängijaid vaid pigem kes ründaja osakonna komplekteeris Floras peaks vb mõtlema uue töökoha peale (eriti selliste võimaluste juures). Selles mõttes on eriti kuidagi tuim ja jalgpalli kauge Tamme kallal võtta kui teistel konkurentidel pole sedagi ette näidata.
                                Floral on teised selle töö ära teinud seega polegi põhjust olnud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X