320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui see tõele vastab ja asjad tõesti nii kehvasti on, et uksed kinni pannakse, siis on see päris kurb ikka ja suur löök premmile...

    Kommentaar


      2 klubi olekski Nõmmele liialt palju. United toob vajalikku põnevust järgmisel aastal ja on jätkusuutlik klubi eeskujuliku noortetööga. 100 on ilus number ka lõpetamiseks.

      Kommentaar


        Algselt postitas Eranio Vaata postitust
        2 klubi olekski Nõmmele liialt palju. United toob vajalikku põnevust järgmisel aastal ja on jätkusuutlik klubi eeskujuliku noortetööga. 100 on ilus number ka lõpetamiseks.
        Kas saaksid meid rõõmustada ka analüüsiga, et mitu klubi on optimaalne Lilleküla jaoks?

        Kommentaar


          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust

          Kas saaksid meid rõõmustada ka analüüsiga, et mitu klubi on optimaalne Lilleküla jaoks?
          Ma usun ja Aivar ka, et 10 oleks ok

          Kommentaar


            Algselt postitas HR1 Vaata postitust

            Ma usun ja Aivar ka, et 10 oleks ok
            Ja Tarmo Kink nõustus ka kuskil sellega.
            sigpicJALGPALL on üle kõige!

            Kommentaar


              Eranio trollibki koguaeg Kalju teemades, väga närvis oli juba, et EJL eraldab raha Kalju staadioni ehitamisele. Vaatame kaugele siis Premium liigas oma poistega United jõuab, Vaprus rääkis ka kunagi seda juttu, et mängime oma poistega ja siis äkki visioon muutus ning mõni üksik oma poiss mängis, teised olid varumehed. Muidugi Flora fännile meeldiks ehk tõesti, kui sellised oma poistega satsid liigas, siis saaks 25 punniga eest ära kimada ja Levadiaga tiitlile mängida.

              Kommentaar


                Ma olen staadioni poolt ja Kalju vastu . Päris äge oleks kui United oma kvaliteetse noortesüsteemi Pidu tänaval tööle paneks. Esindus vast mängib siis ka seal edaspidi. Eesti jalgpall võidaks sellest palju.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Eranio Vaata postitust
                  Ma olen staadioni poolt ja Kalju vastu . Päris äge oleks kui United oma kvaliteetse noortesüsteemi Pidu tänaval tööle paneks. Esindus vast mängib siis ka seal edaspidi. Eesti jalgpall võidaks sellest palju.
                  Miks peaks United tulema muru pealt kunstile mängima?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas trk Vaata postitust

                    Miks peaks United tulema muru pealt kunstile mängima?
                    Hooaega muru peal vaevalt saab alustada! Mis NK noortetööst saab?

                    Kommentaar


                      Häda ja viletsus.
                      Eddie Cardoso (44) pole 327 päeva Nõmme Kalju peatreeneritoolil enam istunud. Töösuhte ennetähtaegne lõpetamine tõi kaasa seikluse FIFA-sse, mille tulemusel peab Kalju endise juhendaja lepingu välja maksma, vastasel juhul ähvardab Premium liiga klubi keeld uute mängijate registreerimisel.

                      Kommentaar


                        Huvitav kas see ongi see millest Betsafe castis korra räägiti? Kui nii siis Kaljul ikka päris perses.

                        Kommentaar


                          Portugallane JOKK-itas Tehva ära ja pani ennast umbes samal ajal Pro litsentsi koolitusele kirja kui asjad hapuks läksid ja tõsised neljasilmavestlused olid? Et pmst juriidiliselt kindlustas "tagala" ära, mis viis Kalju töölepingu rikkumiseni UEFA silmis? Kronoloogia olekes huvitav.
                          Inter - ausaim klubi Itaalias.

                          Kommentaar


                            Minu teada prod saab teha harva. Kas mitte viimane koolitus Eestis polnud mingi 4 a tagasi?
                            sigpicJALGPALL on üle kõige!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -soccerfann- Vaata postitust
                              Minu teada prod saab teha harva. Kas mitte viimane koolitus Eestis polnud mingi 4 a tagasi?
                              Mõni nädal tagasi algas

                              Möödunud nädalal alustas UEFA PRO kvalifikatsioonikursusel pooleteise aasta pikkust õppeteekonda uus lend treenereid. Seekordse kursuse üks eestvedajatest on endine Eesti koondise peatreener ja tunnustatud koolitaja Arno Pijpers.
                              Inter - ausaim klubi Itaalias.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                                Portugallane JOKK-itas Tehva ära ja pani ennast umbes samal ajal Pro litsentsi koolitusele kirja kui asjad hapuks läksid ja tõsised neljasilmavestlused olid? Et pmst juriidiliselt kindlustas "tagala" ära, mis viis Kalju töölepingu rikkumiseni UEFA silmis? Kronoloogia olekes huvitav.
                                Eelnev peaks olema äraspidine tõlgendus.

                                Reaalne olukord oli midagi sellist. Kalju lõpetas lepingu seetõttu, et tulemused ei vastanud ootustele. Sellega on nõus ka Portugali mees ja selleks on lepingus ette nähtud treenerile hüvitis. Kalju keeldus hüvitise maksmisest väitega, et leping lõpetati Pro litsentsi puudumise tõttu. Mis on arusaadavalt otsitud põhjus (litsentsi saamise ajakava oli Kaljule lepingut sõlmides teada) ja samale järeldusele jõudis ka FIFA.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X