320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    nojah, nüüd sattusin intelligendi peale. Oleks ma seda vaid aimanud...
    Ummikene, ära nüüd kurvasta. Elu läheb edasi roosades toonides.

    Kommentaar


      Algselt postitas HABE Vaata postitust
      Ummikene, ära nüüd kurvasta. Elu läheb edasi roosades toonides.
      mina ei kurvasta kunagi, elu on lill!

      Kommentaar


        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        irw, see tyyp tuli staadionipoolt küll
        www.jkkalju.ee
        www.facebook.com/jkkalju

        Kommentaar


          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
          Nii, kõik kes Tartusse sõita soovivad, siis eelregistreerimine e-mailil mario_tromp@msn.com ning bussiraha 125 krooni tuleb kanda Nõmme Kalju pangakontole, mille saadan teile, kui olete mailile kirja saatnud. Lisaks on hinnasees matkajoogid, wrapid jms, et sõit mõnusam oleks.

          Aaja, kuna buss mahutab vaid 46 inimest, siis süsteem on selline, kes ees see sees. Kibekiirelt regama!

          Teeme sellest unustamatu fännireisi!
          Saate bussis uusi fännilaule harjutada, Saaremaa tripp eelminekord oli päris lõbus
          www.jkkalju.ee
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            Äkki peaks Kalju andma välja lauluraamatu.
            Saaksid need ka kaasa hüüda keda veel fänni tribyynile ei lasta.
            I`m not scared of dying, I just dont want to

            Kommentaar


              no lihtsamaid asju saab ka ilma selleta kaasa karjuda.

              Saba nimel! Tartu Imeb!

              Kommentaar


                Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                no lihtsamaid asju saab ka ilma selleta kaasa karjuda.

                Saba nimel! Tartu Imeb!
                haha.. see on päris hea, ma hakkan laupäeval tööjuures omaette pobisema seda
                aga see Ekspressi artikkel.. ma ei saa midagi parata, aga selle ajakirjaniku toon oli nii ülbe ja kiuslik, et ma läksin närvi kohe. Samas, mida mina ka ajakirjandusest tean, nii ju peabki olema ilmselt.

                Kommentaar


                  Algselt postitas apelsinf Vaata postitust
                  haha.. see on päris hea, ma hakkan laupäeval tööjuures omaette pobisema seda
                  aga see Ekspressi artikkel.. ma ei saa midagi parata, aga selle ajakirjaniku toon oli nii ülbe ja kiuslik, et ma läksin närvi kohe. Samas, mida mina ka ajakirjandusest tean, nii ju peabki olema ilmselt.
                  Jutu käigus hakkasime üksteisest paremini aru saama
                  www.jkkalju.ee
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Ajakirjaniku toon tegelikult ei olnud ülbe. Siis võiks ka väita, et Margus Saar oli spiikriga ülbe AKs aga ei olnud ju? Ajakirjanduse ja ajakirjaniku tööks ongi esitada küsimusi, mis võivad olla enamikul inimestel keelel ja meelel. Isegi kui kohati võivad need olla skeptilisest alatoonist viidud. Aga olgem ausad- peale Kalju fännide on inimestel, eriti jalgpallist kaugel olevatel Kalju suhtes skepsis. Mida väiksemaks jääb skepsis, seda suuremaks muutub Kalju fänniarmee. Minu arvates hea artikkel ajakirjaniku sulest, ning midagi ette heita ei saa. Üldmõte on ju see- "Vaadakem ja oodakem huviga Kalju edasist käekäiku, sest Eesti jalgpallis on Kalju esimene pääsuke kes üritab jääd murda PRis, fännidega suhtlemisel. Ka luuavarrest võib tulla pauk. Ja Kaljul seda materjali paistab olevat et paugutada". Väga utreeritud jutt, aga loodetavasti arusaadav...
                    keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

                    Kommentaar


                      Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                      no lihtsamaid asju saab ka ilma selleta kaasa karjuda.

                      Saba nimel! Tartu Imeb!



                      Saba nimel ; Tammeka imeb ! (Y)

                      vot nii on 6ige ! tartu on normaalne koht sellel pole häda midagi aga tammeka vut see imeb !

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vpiigo Vaata postitust
                        Eks siis laupäeval näeme-võid mind staadionil näha-mul on kalju sall kaelas


                        see oli kll hea nali ma arvan et meid on seal lp vähemalt 46tk kellel on kalju sall kaelas nii et kes meist sina siis oled ...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vibu Vaata postitust
                          Ajakirjaniku toon tegelikult ei olnud ülbe. Siis võiks ka väita, et Margus Saar oli spiikriga ülbe AKs aga ei olnud ju? Ajakirjanduse ja ajakirjaniku tööks ongi esitada küsimusi, mis võivad olla enamikul inimestel keelel ja meelel. Isegi kui kohati võivad need olla skeptilisest alatoonist viidud. Aga olgem ausad- peale Kalju fännide on inimestel, eriti jalgpallist kaugel olevatel Kalju suhtes skepsis. Mida väiksemaks jääb skepsis, seda suuremaks muutub Kalju fänniarmee. Minu arvates hea artikkel ajakirjaniku sulest, ning midagi ette heita ei saa. Üldmõte on ju see- "Vaadakem ja oodakem huviga Kalju edasist käekäiku, sest Eesti jalgpallis on Kalju esimene pääsuke kes üritab jääd murda PRis, fännidega suhtlemisel. Ka luuavarrest võib tulla pauk. Ja Kaljul seda materjali paistab olevat et paugutada". Väga utreeritud jutt, aga loodetavasti arusaadav...
                          Õige jutt!
                          www.jkkalju.ee
                          www.facebook.com/jkkalju

                          Kommentaar


                            Kalju pantrid ,tõmmake vähe tagasi muidu tulete Tartust mitte saba jalge vahel vaid ilma sabata tagasi. Tammeka käest on Tartus kõik ML-i satsid karistada saanud kaasa arvatud ka meie ehk siis Flora.
                            Aga see ,et teid nii palju sinna rändab on ainult positiivne.
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                              Kalju pantrid ,tõmmake vähe tagasi muidu tulete Tartust mitte saba jalge vahel vaid ilma sabata tagasi. Tammeka käest on Tartus kõik ML-i satsid karistada saanud kaasa arvatud ka meie ehk siis Flora.
                              Aga see ,et teid nii palju sinna rändab on ainult positiivne.
                              Meil käib saba trukiga kinni, kui ära tuleb saab tagasi panna
                              www.jkkalju.ee
                              www.facebook.com/jkkalju

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                                Meil käib saba trukiga kinni, kui ära tuleb saab tagasi panna
                                Et teid trukitakse Tartus?
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X