320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas billy t Vaata postitust
    tundub küll
    Aaa, ok...
    www.jkkalju.ee
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      Ma olen puidust aeruga pähe saand, tulgu need kalju fännid nende lippudega igale poole, pole asi hullu midagi

      Kommentaar


        Algselt postitas Kuno Vaata postitust
        Kuule sa ise ka oma juttu usud?
        Ei taha küll Ljevadija poolehoidjaga nõustuda, aga siin ilmselt natuke peab. Valguses, et seoses Kalju ja tema toetajatega kasvab mängudel rahvamass, tuleb teha ka natuke eeltööd, et mida ja kui palju tohib kaasa võtta ning kasutada tribüünil. Päris sellisest matslusest tuleks välja kasvada, et tulen ja teen mida tahan. Samas endal pole eelmine aasta Kadriorus olnud probleeme ei turvade ega muuga (kuigi noh, Vapruse fännid koos florakatega olid paljudel kordadel suht ainsad pealtvaatajad)

        Kommentaar


          Algselt postitas gamer Vaata postitust
          Ei taha küll Ljevadija poolehoidjaga nõustuda, aga siin ilmselt natuke peab. Valguses, et seoses Kalju ja tema toetajatega kasvab mängudel rahvamass, tuleb teha ka natuke eeltööd, et mida ja kui palju tohib kaasa võtta ning kasutada tribüünil. Päris sellisest matslusest tuleks välja kasvada, et tulen ja teen mida tahan. Samas endal pole eelmine aasta Kadriorus olnud probleeme ei turvade ega muuga (kuigi noh, Vapruse fännid koos florakatega olid paljudel kordadel suht ainsad pealtvaatajad)
          Kas nüüd kus meil on fännid nimetame me seda matsluseks?
          Ma pigem pööraks väravas tähelepanu sellele, et suure taaraga kanget alkoholi sisse ei toodaks. See teeb teatud slaavi temperamendiga poolehoidjad suht agressiivseks... Isegi fotodelt on näha kuidas mõned mitte lippude ja plakatitega tegelased kodumeeskonda toetades suitsu kimuvad ja pudelist peale rüüpavad... Või on see UEFA poolt lubatud?

          Natuke peaks ikka vaatama seda milline jalgpallikultuur meil eestis on, kõike üks-ühele tõlgendada on ikka nats liig seda enam ajal kus kõik vähegi mõtlevad inimesed ragistavad ajusid teemal kuidas saada rahvas staadionitele ja kuidas teha elu tribüünidel atraktiivsemaks!
          www.jkkalju.ee
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            Algselt postitas Kuno Vaata postitust
            Kas nüüd kus meil on fännid nimetame me seda matsluseks?
            Ma pigem pööraks väravas tähelepanu sellele, et suure taaraga kanget alkoholi sisse ei toodaks. See teeb teatud slaavi temperamendiga poolehoidjad suht agressiivseks... Isegi fotodelt on näha kuidas mõned mitte lippude ja plakatitega tegelased kodumeeskonda toetades suitsu kimuvad ja pudelist peale rüüpavad... Või on see UEFA poolt lubatud?

            Natuke peaks ikka vaatama seda milline jalgpallikultuur meil eestis on, kõike üks-ühele tõlgendada on ikka nats liig seda enam ajal kus kõik vähegi mõtlevad inimesed ragistavad ajusid teemal kuidas saada rahvas staadionitele ja kuidas teha elu tribüünidel atraktiivsemaks!
            Kui ma ei eksi, sisi sa Kuno oled ka mingis EJL komisjonis.
            Järgmine kord kui Pohlakut näed, siis räägi talle seda. Siin foorumis pole sellest soigumisest kasu.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Algselt postitas billy t Vaata postitust
              kindlasti olid need turvade piirangud välja mõeldud teie kiusamiseks, sest Levadia on kade, et teil nii palju toredaid fänne on ja et te rahvast mängudele toote. ja kindlasti ei olnud sel kõigel midagi pistmist tõepoolest turvalisuse tagamisega rahvarohkel mängul.
              see, kui Kuno teid teab ja usaldab oma koduväljakul vabalt tegutsema, on tema vastutus, aga miks peaks Levadia võtma endale selliseid põhjendamatuid riske. kui näiteks kellelgi selle puust lipuvarrega oleks pea lõhki koksatud - võib-olla täiesti tahtmatult ülemeelikushoos või kui äkki hoopis teist sõltumatult mõni temperamentsem Levadia toetaja oleks mingil hetkel otsustanud lipu endale haarata ja sellega kedagi natuke torkida?
              see, et senini meil need asjad lõdvemalt on käinud, on vast tingitud olnud sellest, et pole eriti masse olnud. aga kui te toote masse kokku, siis peaksite olema valmis kandma ka suuremat vastutust.
              kas muidu kooskõlastasite eelnevalt Levadiaga oma atribuutika või uurisite, mida on lubatud platsiäärde kaasa võtta?
              Kas Levadiaga tuleb kooskõlastada ka seda, et oma meeskonnale tohib kaasa elada häälekalt? Või peab Ljevadija kodumängudel ainult hüüetega "Job tvoje matj, urod" oma meeskonda ergutama, et siis tunneksid ka turvamehed end koduses miljöös ja enam ei paluks vaikida? Hirmutage jah need käputäis fänne ka staadionilt eemale, "massid" on seda vallutamas.
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                Kas Levadiaga tuleb kooskõlastada ka seda, et oma meeskonnale tohib kaasa elada häälekalt? Või peab Ljevadija kodumängudel ainult hüüetega "Job tvoje matj, urod" oma meeskonda ergutama, et siis tunneksid ka turvamehed end koduses miljöös ja enam ei paluks vaikida? Hirmutage jah need käputäis fänne ka staadionilt eemale, "massid" on seda vallutamas.
                ära pinguta üle.
                seda, et fännidel palutakse vaiksemalt võtta, olen ka varem Kadriorus näinud - see on muidugi nõme.
                samas puust lipuvarte küsimuses jään enda juurde kindlaks.
                kaks firmatorti, kast pepsit!

                Kommentaar


                  Algselt postitas billy t Vaata postitust
                  ära pinguta üle.
                  seda, et fännidel palutakse vaiksemalt võtta, olen ka varem Kadriorus näinud - see on muidugi nõme.
                  samas puust lipuvarte küsimuses jään enda juurde kindlaks.
                  need harjavarre jämedused või isegi peenemad vardad arvestades meie fännikultuuri ja "Masse" küll ohtu endas ei kujuta... VEEL VÄHEM VÄIKSED TRUMMIPULGAD!!!!!

                  Aga andke minna ja keelake seal oma kodumängudel hingamine ka ära nagu seda levadiat veel sellel aastal vähe ise lõhutud on!
                  Karjumise ja kaasaelamise keeld juba tehti staadionil!

                  Nats kahju lihtsalt, minuarust VÄGEV klubi meeletu potensiaaliga, aga elab oma ideoloogias rohujuure tasandil....
                  Ja see, et sa sellise arvamusega oled on "normaalne", ikka pead ju oma peremehe nägu olema!
                  www.jkkalju.ee
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Kui ma ei eksi, sisi sa Kuno oled ka mingis EJL komisjonis.

                    Järgmine kord kui Pohlakut näed, siis räägi talle seda. Siin foorumis pole sellest soigumisest kasu.
                    Kindlasti räägin, ma pole kunagi olnud selline inimene kes ei julge oma arvamust välja öelda, siin pole midagi häbeneda! Sitt arvamus on ka arvamus ja viib asja edasi. Samas tunnen, et miks ma ei või avaldada oma seisukohta meie enda Nõmme Kalju nime kandvas topicus kus on antud mängust, selle korraldusest ja temaatikast juttu?
                    www.jkkalju.ee
                    www.facebook.com/jkkalju

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                      Ja see, et sa sellise arvamusega oled on "normaalne", ikka pead ju oma peremehe nägu olema!
                      ära mine labaseks. see on puhtalt minu isiklik arvamus ja ei esinda ma siin kedagi teist ja seni olen õnneks ka iseenda peremees.
                      kaks firmatorti, kast pepsit!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas billy t Vaata postitust
                        ära mine labaseks. see on puhtalt minu isiklik arvamus ja ei esinda ma siin kedagi teist ja seni olen õnneks ka iseenda peremees.
                        Miks ma labaseks sinu arust läksin? Ega sina seal väravas ju polnud takistamas sisenemist trummipulkade ja lippudega?

                        Ei tea miks teistel klubidel selliste asjadega probleeme pole ja kui sa polnud probleemi algataja ja toetad seda poliitikat, siis sa ju oled peremehe nägu?

                        See pole öeldud halvas toonis... Sest niipalju kui on inimesi, nii palju on arvamusi. Mõni egomanjakk äkki tahab endale sellise jalgpalliklubi luua kus ta saab ainuisikuliselt üks oma staadionil oma meeskonda nautida. Pole paha tegelt, igaüks teeb nii nagu tahab! Aga kas see on õige meie jalgpalliarengule? Ei usu! Lipud, kirevus, laulud, trummid... see kõik annab jalgpallile värvi ja meelelahutust... Mille tulemusel kirjutavad lehed ja ja muud meedia väljaanded jalgpallist...

                        Turva tööst nii palju... Kui anda turvadele ainuõigus otsustada siis sellise IQ tasemega sellid oskavad ikka külastuse staadionile väga ebameeldivaks teha mis ei tohiks küll sinu kui Levadia fänni ega Levadia moto olla! Eesmärk peaks olema ikka see, et inimestel on staadionil HEA olla! Lisaks veel see, et kui inimestel on hea, siis nad tulevad tagasi, mis tähendab ka seda, et klubi teenib natukene raha...

                        Kuidas saab tekida olukord kui ühes staadioniotsas müüb keegi topsis juua ja teises staadionotsas võetakse see jook ära seletusega, et mees miks sa oma joogiga staadionil oled!?

                        Kui pilet oli 50 eek ja kalju poolt kohale toodud rahvast mõnisada, siis tähendas see Levadia jaoks seda, et me maksime ühe nende mängija kuupalga kinni ja sellise asja juures ei peaks nokkima trummipulkade pärast... Kui siis võtku juba trumm käest ära, sellega võiks juba kedagi maha lüüa kui tahaks!

                        Ühesõnaga sõnum selline, et ÄRME NÄE TONTI SEAL KUS SEDA EI OLE!

                        Elage ise, tehke ise, laske teistel elada ja teha... Nii oleks lihtsalt mõnus neid asju ajada...
                        www.jkkalju.ee
                        www.facebook.com/jkkalju

                        Kommentaar


                          Mulle jäi billy_t sõnavõtust, kus ta Levadia korralduse ja turvaprobleemide eest ambrasuurile viskus silma see lausejupp "kui äkki hoopis teist sõltumatult mõni temperamentsem Levadia toetaja oleks mingil hetkel otsustanud lipu endale haarata ja sellega kedagi natuke torkida?". Kas mitte turvamehed ei peaks siis oma temperamentseid kaasmaalasi rohkem staadionil ohjama? Mille vabandus on üldse temperamentsus? Mis õiguse või privileegi see andma peaks? Mille jaoks need turvamehed siis üldse staadionil on kui mitte korra tagamiseks? Ahjaa, õigus, Levadia palgatud turvamehed on häälekalt kaasaelamise keelamiseks, vastasfännide õllejoomise keelamiseks (mis sest, et staadionil seda müüakse ja oma kaasmaalased viskavad kõrval topkadest viina). Siit tekib üldisem küsimus. Millist jalgpalli- ja fänluse kultuuri üldse Levadia propageerib?
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Olin minagi lapäeval Kalju fännide sektori kõrval ja jälgisin mängu. Ma olen maailmas väga palju igasugu turvadega staadionitel kokku puutunud aga selliseid pole ma juba ammu näinud. Täielik ebakompetentsus .Jäi mulje nagu oleks kusagilt Kopli liinidelt mingid vanamehed toodud ja vorm selga tõmmatud.Esiteks ei saanud nad üldse aru ,mis toimub ,mida nad tegema peavad jne. Eesti keele oskus oli samuti olematu. Kadriorus on teatavasti suitsetamine tribüünidel keelatud aga need vanamehed küll sellest polnud kuulnud. Ühesõnaga täiesti peata kanad,passisid seal käed taskus .lollide nägudega ja vibutasid paar korda sõrmega. Kui ma veel kuulsin ,et väravas oli lipppudega probleeme siis ma üldse ei imesta millegi üle. Pakun välja ,et Levadia üritas ka ise sellele kaasa aidata ,et Kalju fänne kiusata.Neil omal ju pole mitte ühtegi . Turvade esmane ülesanne oleks pidanud olema see ,et Kalju fännide sektor ilusti ära märgistada .Näiteks lintidega piirata. Kas või juba selle pärast ,et mingid jommis venkarid sinna ei istuks . Kaks ropendavat vene kutti Kalju sektori juures oli selgelt liiga kuum pirukas ja provotseeriv element ,millest oleks halvemal juhul võinud kaklus sündida.
                            Lippudega,trummidega ja muude fänlusega seotud vahendite staadionile toomine peaks olema reguleeritud vist meie alaliidu poolt.Nemad võivad anda erilube jne. Näiteks Arenal pole Flora fännidel küll mingeid probleeme,kui me lipuvarraste ,trummide ja pulkadega sisse läheme.
                            Aga ma olen enam ,kui kindel ,et Levadia üritas Kalju fänne elimineerida ,sest neil on lihtsalt piinlik oma olematute fännide pärast.
                            EJL peaks aga Levadialt aru pärima . Miks selline ebakompetentne firma nagu LILTO üldse saab mänge turvata.
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              Algselt postitas HABE Vaata postitust
                              Tegelt, kui Kalju mängudel on koguaeg kõige rohkem publikut, siis peabki olema karmem turvakontroll. Rahvarahutused jne. Siiski massikogunemine.
                              Jah, need Kalju toetajad on ühed retsid ikka küll.. napilt oleksid Tondi - Kadriorg trammi ka kummuli keeranud. Aga see tramm pole veel midagi.. nad kuramused üritasid ju staadionile smuugeldada eriti ohtlikke ründerelvi - "trummipulkasid"! Lisaks sellele olid nad suutnud ennast veel varustada uskumatult keelatud kõva häälega ka.

                              Ma olen ka ise tähelepannud, et Kalju mängude ajal toimub massikogunemine! No lihtsalt hullumeelne.. sadade kaupa inimesi jalgpalli vaatamas. Selline tegevus tuleb kindlasti keelata.
                              "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                              www.facebook.com/jkkalju

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                                Pakun välja ,et Levadia üritas ka ise sellele kaasa aidata ,et Kalju fänne kiusata.Neil omal ju pole mitte ühtegi.
                                Sellele vaidleks küll vastu, et Levadial fänne pole, kõik jääb lihtsalt selle taha keda fänniks nimetada ja keda mitte, ka vaikiv inimene võib olla oma klubi fänn.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X