320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas CD7 Vaata postitust
    äratus pandud juba
    sa pead kõigpealt magama saama selleks, et äratusel mõte oleks
    www.jkkalju.ee
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      ega ikka niipea ei lähe ka ... ja hiljem ehk ununeb .,..

      Kommentaar


        Passin jälle hommikuni üleval, et neti teel seisu jälgida!
        EDU KALJULE!!!
        .

        Kommentaar


          Me usume Nõmme Kalju võitu. Pole meeskonda, keda Kalju võita ei suudaks. ME TAHAME VÄRAVAT, ME TAHAME VÄRAVAT, ME TAHAME VÄRAVAT, ME TAHAME NÕMME KALJU VÕITU.

          Kommentaar


            Edu Kaljule! Väga viis oleks kui Kalju suudaks täna ka Transilt punkte võtta!
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              Tänast mängu saab jälgida ka Soccernet.ee LIVE-ülekandest

              Kommentaar


                Säästusektor hakkab edukalt laienema - hea soe koht. Lugesin mina 204 inimest kokku koos allameetristega. Mingi seltskond oli veel grilli hakkama pannud. Seega ennustus lamamistoolidest hakkab tasapisi ellu minema!
                pane suu kinni ja kohe või muidu saad punase kaardi !!!!

                Kommentaar


                  Mäng oli tore. Kahju, et Nunes ei suuda oma võimalusi ära realiseerida, rääkimata Olu viimase sekundi kannakast, fakk oleks võinud sisse minna!

                  Mis puutub säästusektorit, siis järgmine kord on lindid ümber ja ka seal peab pileti soetama. Teeme asja põnevaks!

                  Kommentaar


                    Nagu ma hooaja alguses mainisin, on Säästusektor kuum koht ja selle ristiisana realiseerime fännide rõõmuks järgmiseks kodumänguks ka piletimüügi sinna. Säästukasse saate tulla oma lamamislinadede, rannatoolide ja kas või vana sohvagaga. Ka võite grillid ja koerad kaasa võtta ja piknikut pidada.

                    Kommentaar


                      Nunez jooksis palliga kiiremini kui Transi mängijad ilma selleta, Nunezi kiirus oli vapustav tänases mängus, aga kurat 1 oleks võind ikka ära lüüa

                      minu arust on Kägo väga hästi hakkama saanud seni Maasingu asendajana, kartsin hullemat seisu. Tubli poiss Kägo

                      Olu kannaks oleks old hooaja värav

                      Kommentaar


                        Krt kus trikitasid. Ilus oli vaadata kohe. Narva mängis ka hästi ja 1-1 hea tulemus. Võimalusi meil muidugi oli ning Felipe tegi kõvasti tööd ja oleks väärinud väravat tõesti ...

                        Kommentaar


                          Mis te jamate, uus publikurekord oli ju!
                          600.
                          Järgmised vastased peaks suht lebod olema, niiet järgmiste voorudega läheb Kalju oma teed. Maha jäävad nii tvmk, trans kui maag!

                          Kommentaar


                            Vasquesil oli ka dress seljas... ei tea kui nati paremini oleks mäng läind siis oleks ehk Gettu tema ka platsile lasknud?

                            Kommentaar


                              Ta vist mängib Kalju duubli eest liigamängudel. Seega, kas keegi seal teda mängimas ei ole näinud? Mis tase on?

                              Kommentaar


                                Viik Narva Transiga peaks olema väga hea saavutus, kuid miskipärast olen üli pettunud. Nii palju oli võimalusi, mida realiseerida, Narva oli nii mannetu, Dubõkin oli hullem kui naine ning kohtunik oli nii kehv.

                                Kuigi kohtunik ei rikkunud tänast matši ning midagi saatusliku ei sooritanud (õnneks), siis vaatamata sellele oli vile kehvavõitu.

                                Ma tean, et jube hea on kritiseerida seda tänamatut ametit ning ise on kõvasti parem teha asja korrektsemalt. Kuid ma kulutan iga nädal terve oma laupäeva sellele mängule, kõik nädalapäevad oodates seda üht närust matši ning selle eest ma soovin saada korrektset mängu.

                                Ma tean, et ma ei ole normaalne, kuid see võistkond tähendab mulle liiga palju, et olla rahul sellega, mida siinsed kohtunikud pakuvad.

                                Ja kõik soovitajad, ei, ma poleks parem kohtunik ning ei tee ka seepärast neid näruseid pabereid, sest neid omandada võib igaüks, kuid vilstada iga üks ei oska.

                                Vabandused kõikide kohtrunike suunas, kes tundsid ennast puudutatuna, ma mõistan, et te teete seda oma suurest armastusest vuti vastu ning selle eest müts maha.

                                Ja seda, et kui Felipe Meistriliiga parimaks mängijaks ei valita, siis on midagi väga valesti. Nii tehnilist-kiiret mängijat pole Eesti kõrgliigas veel nähtud ning arvatavasti ka mitte teistes Balti riikides.

                                Jube kahju, et tal on tekkinud kramp, mille tõttu ta ei suuda oma võimalusi realiseerida, kuigi neid tekib ohtralt. Sellegipoolest on ta siin üks parimaid ning loodetavasti saab Viljandis püssi lahti.

                                Ja Viljandisse hakkame esmaspäevast bussi orgunnima, me vajame medalit!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X