320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    millal Tükk jälle mängida saab ?

    Kommentaar


      kui kodus tabeli viimast ka ei võida täna, siis läheb teil ikka väga raskeks
      kogu mu noorus möödub foorumis

      Kommentaar


        Kas keegi arvab, et Kaljul on jube kergelt tulnud kõik?
        Kohtume Hiiul, buss väljub Stereo eest 15.20, kogunetakse 14.00 Stereobaaris!

        Samba!
        www.jkkalju.ee
        www.facebook.com/jkkalju

        Kommentaar


          Algselt postitas Kuno Vaata postitust
          Kas keegi arvab, et Kaljul on jube kergelt tulnud kõik?
          Need punktid on küll suht kobinaga tulnud jh ;D .

          Kommentaar


            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
            Need punktid on küll suht kobinaga tulnud jh ;D .
            Millest ma ilma jäänud olen?

            Kommentaar


              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
              Millest ma ilma jäänud olen?
              Ainult kolmest punktist Tartus... Aga need kobistame järgmises kolmes voorus tagasi
              www.jkkalju.ee
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                sarap ütles eile, et kalju vastu saab raske olema.... katsu sa meeskonda pidurdada, kui nii hea hoog sees on.

                Kommentaar


                  Nüüd siis kaks mängu järjest omavahel selgitavad paremust, eelmise aasta parim uustulnuk ja selle aasta parim uustulnuk.Mõlemad sümpaatsemad meeskonnad meistriliigas.Ei teagi kellele pöialt hoida aga siiski jään Kalevile truuks ja soovin Kalevile edu nii vöörsil kui kodus!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas taku* Vaata postitust
                    sarap ütles eile, et kalju vastu saab raske olema.... katsu sa meeskonda pidurdada, kui nii hea hoog sees on.
                    Getulio ja Sarap on hetkel stereos ja arutavad kohvitassi taga kumb õhtul Lindaga tantsima läheb
                    www.jkkalju.ee
                    www.facebook.com/jkkalju

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                      Getulio ja Sarap on hetkel stereos ja arutavad kohvitassi taga kumb õhtul Lindaga tantsima läheb
                      Ma vist veel magan, et ei saanud kohe aru. Kuno on taaskord hoos.

                      Kommentaar


                        Tuleb põnev mäng .Kalev on viimastes mängudes tõusvat joont näidanud ja Kalju vajab võitu nagu õhku ,et vähemalt pronksiheitluses püsida. Oleme kohal!
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                          Tuleb põnev mäng .Kalev on viimastes mängudes tõusvat joont näidanud ja Kalju vajab võitu nagu õhku ,et vähemalt pronksiheitluses püsida. Oleme kohal!
                          ÕIGE KUNN! MURU NIIDETUD JA NÕMMELE JALKAFESTARILE!
                          www.jkkalju.ee
                          www.facebook.com/jkkalju

                          Kommentaar


                            Algselt postitas taku* Vaata postitust
                            sarap ütles eile, et kalju vastu saab raske olema.... katsu sa meeskonda pidurdada, kui nii hea hoog sees on.
                            Kas mitte see hoog pole just raugemas ja vormikõver liigub hetkel allapoole. Selge, et liiga tagaotsas olevat ja seega madala moraaliga klubi kodus vastu võttes võib sellesse liikumisse pöörde tuua, kid selgelt on see ka Kalevi jaoks hiilgav võimalus jalad alla saada.
                            Eluaegse nõmmelasena hoian muiudugi Kaljule pöialt, aga... Püüan mitte liigsesse optimsmi kalduda... Õige fänni puhul on see muiudgi ainuke viis käituda, nii,et ma saan aru.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                              Kas mitte see hoog pole just raugemas ja vormikõver liigub hetkel allapoole. Selge, et liiga tagaotsas olevat ja seega madala moraaliga klubi kodus vastu võttes võib sellesse liikumisse pöörde tuua, kid selgelt on see ka Kalevi jaoks hiilgav võimalus jalad alla saada.
                              Eluaegse nõmmelasena hoian muiudugi Kaljule pöialt, aga... Püüan mitte liigsesse optimsmi kalduda... Õige fänni puhul on see muiudgi ainuke viis käituda, nii,et ma saan aru.
                              poisid tegid täna hommikul juba trenni, kell 12 sõi meeskond stereos koos lõunat, neljapäevl tehti kaks trenni... iga päev käib töö, et see vormikõvar ikka ülesse poole kõverduks Mõned vigastused on kimbutamas, aga pink on pikk, poisse palju, tahe on kõigil, silm särab. nõmme ruulib ja päike on väljas!

                              Baarid on avatud varsti ja lipud lehvivad!
                              www.jkkalju.ee
                              www.facebook.com/jkkalju

                              Kommentaar


                                Siis loodame parimat. Ilm on super ja kõva jalgpalli nädalavahetus on tulemas kogu Euroopas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X