320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
    Kurb küll aga peale mängu jäi säästukale tühja taarat ja muud sodi maha....
    Selleks palgake koristaja, kes rahvaürituste järel ka koristab

    Kommentaar


      Järgmiseks kodumänguks peab küll hooldusfirma palkama!

      Kommentaar


        www.jkkalju.ee
        www.facebook.com/jkkalju

        Kommentaar


          Selle säästutribüüniga on minu meelest selline lugu ,et ilmselt paljud lähevad sinna kuna staadionil pole lihtsalt ruumi. Olen ka ise seal metsa all istunud ja sealt on palju parem vaade kui isegi staadioni tribüünilt.
          Oleme ausad, staadioni tribüün on väikseks jäänud. Teist poolaega jälgisin olude sunnil püstijalu kusagilt vahekäigust kust midai eriti ei näinudki.Vedas et koogutasin just siis kui värav löödi. Nii ,et vaevalt kõik koonerdavad.
          Ma näeks ideaalis Hiiu staadioni sellisena.
          1. Täielik ümberehitus puhtaks jalgpallistaadioniks
          2.Kunstmuru asemel pärismuru
          3 Jooksuradade asemel ,kahel pool katusega tribüünid
          4.Ühte otsa mahub ilmselt väiksem kunstmuruga väljak või sisehall , nagu Kotka staadionil.
          Aga mängust rääkides siis tuli võit Kaljule väga raskelt. Ei saanud aru tollest debütandist nr.28 , et mis ülesannet ta täna väljakul täitis. No selgelt ei andnud ML-taset välja ei tema ega Anniko Kas Nunezel on mingi needus peal ,et ta kuidagi näsa väravasse ei saa? Uskumatult palju võimalusi aga 0 % tabavust. . Järgmises ringis te sellise mänguga enam esiviisikult punkte ei võta. Ei näinud täna Kaljus kahjuks meeskonda selle sõna otseses mõttes.
          FCF Forever

          Kommentaar


            JUst. Kunn rääkis just kogu pointi lahti... Tulin minagi mängu vaatama ja teiseks poolajaks ja väljakul oleva tribüüni peale minek oleks olnud selge overkill. Mul pole midagi selle vastu, kui raha maksta teenuste või kaupade eest, aga alternatiividest tahaks valida alati endale sobivaima ehk siis täna poleks läinud staadioni tribüünile ka siis kui kõik tasuta oleks olnud.
            Pluss veel natsa imelik kiiks, et sellisel korralikul üritusel nagu Meistriliiga mäng ei meeldi mulle istuda ühe pika pingi peal, kui kõik puupüsti täis on - oma tooli tahaks .. Aga see on ebaoluline info - fännid,fännideks - tähtis on, et meeskond suutis võidu ära tuua. Kindlasti väga oluline hetk hooajal - Levadiaga viik on ühe punkti võitmine, aga see oli kindlasti kuu punkti mäng ja head meeskonnad võidavadki mänge niimoodi lõpuga, nii, et lootust on.

            Kommentaar


              Ega kuskile pole mängust pilte üles pandud?

              Kommentaar


                Algselt postitas YuWo Vaata postitust
                Ega kuskile pole mängust pilte üles pandud?
                Silverile on edastatud pildid ja kui ta nüüd hea laps on paneb kalju lehele ülesse!
                www.jkkalju.ee
                www.facebook.com/jkkalju

                Kommentaar


                  Tribüün oli eile ikka mõnusalt täis, mina kui ikka veel sant leidsin tribüüni keskosas omale istekoha. Palju see tribüün teil ametlikult mahutama peaks?
                  Publiku nr 686 tundub ikka veel väike, arvasin et üle tuhande on.

                  Kommentaar


                    häid lambaid mahub platsile palju :P

                    Kommentaar


                      Sellele säästutribüünile võiks jah pileteid müüa ja asja ametlikuks teha. Grillimine ja alkoholitarbmine võiks samuti lubatud olla, sest nagunii seal mürgliks ei lähe. Ei teagi, kas mujal maailmas on üldse sellised võimalused kuskil loodud Ise sattusin seekord istuma (õigemini seisma) fännitribüüni lähedale ja sealne 11-15 aastaste poiste ja tüdrukute "türa, haige pede" ja "mine munni pede kohtunik" jne hüüded, mida tuli iga 10 sekundi tagant, hakkasid väga kiiresti närvidele käima. Hea meelega parem lamaks murul.

                      Aga siin on pea iga mängu osas kohtunikke kirutud. Peaks ära mainima, et ega Silver Kõivu nimeline härrasmees just väga ei hiilanud. Arrudale kollane selle eest, et Kalevlane tuli teda nügima; Leetmale kollane selle eest, et ta karistusalas maha sõideti (mitte penaltivääriliselt, aga ikkagi) ja mängu lõpuks oli vile ikka täiesti suvaline. Samas eks nii suure publiku ees mängimine panebki jala ja suu ja kõik muud kohad värisema.

                      Kommentaar


                        äkki härra tehva või mõni muu tark asjapulk oskab öelda, kes, mismoodi ja mille alusel muudab selle mäenõlva nimega säästutribüün tasuliseks? mitte, et mul oleks midagi piletiraha maksmise vastu, aga sportlikust huvist niisama tahaks teada, kas tegemist on siis tõesti hiiu staadioni alla kuuluva maalapikesega. ülbitsevad kommentaarid stiilis "on kahju siis maksta vä" jne palun endale jätta, tänks

                        Kommentaar


                          Tallinna linn võiks eraldada sellest "maastikukaitsealast" oma 5-10m ja aia edasi tõstes saaks sinna edukalt ühe tribüüni kasvatada? Siis kaoks see hädaldamine selle "SÄÄSTU" ala üle vast ära. Mida rohkem publikut ja seda isegi aia taga tekib kohe selline mmm... tunne
                          pane suu kinni ja kohe või muidu saad punase kaardi !!!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas jkddp Vaata postitust
                            Tallinna linn võiks eraldada sellest "maastikukaitsealast" oma 5-10m ja aia edasi tõstes saaks sinna edukalt ühe tribüüni kasvatada? Siis kaoks see hädaldamine selle "SÄÄSTU" ala üle vast ära. Mida rohkem publikut ja seda isegi aia taga tekib kohe selline mmm... tunne

                            Ei mingit 5-10 meetri eraldamist, sest siis kaoks see jookurada sealt ära.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Tulime peaväravast sisse ostsime korralikult piletid. Nähes,et eriti kohti polnud läksime lihtsalt minema niinimetatud "säästutribüünile".Üldiselt on need istekohad ka üsna sitased seal tripkal. Kes seisab seal oma tossudega,kes ajab õlle sinna peale. Pole ju eriti mõnus sita peal istuda.

                              Kommentaar


                                jooksurada on 15 meetrit
                                pane suu kinni ja kohe või muidu saad punase kaardi !!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X