320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuidagi vaikne on siin teemas täna
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas LHH2001 Vaata postitust
      Sellega oli üldse mingi koom asi. Mu kõrval istus mingi JK Kalevi asjamees, kes tegi seal mängu ajal ka mingit statistikat ning ühel hetkel, kui telefon helises küsis sealt "Noh palju pealtvaatajaid panen? 500?, aa, piletiga oli 390? no pärast vaatame " Kuradima vahvalt loendatakse inimesi
      see oli mängu inspektor, kes seal istus. Pealtvaatajate arv on pileti ostnud inimestest suurem seetõttu, et paljud said ka kas tasuta kutse, olid Kalevi noormängijad jne

      Kommentaar


        Algselt postitas LHH2001 Vaata postitust
        Sellega oli üldse mingi koom asi. Mu kõrval istus mingi JK Kalevi asjamees, kes tegi seal mängu ajal ka mingit statistikat ning ühel hetkel, kui telefon helises küsis sealt "Noh palju pealtvaatajaid panen? 500?, aa, piletiga oli 390? no pärast vaatame " Kuradima vahvalt loendatakse inimesi
        njh, Väga paljud tulid ilma piletita kah, ehk olid Kalevi omad noored jne .

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Kuidagi vaikne on siin teemas täna
          see seis, et millepärast 13 Kalju logo avatarina kannab?
          Pikemat aega see huvi pakkunud...
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Kuidagi vaikne on siin teemas täna
            Kummid tühjad, rahvas läinud

            Kommentaar


              Algselt postitas joosep2 Vaata postitust
              Mulle on seniajani mõlemad meeskonnad sümpatiseerinud aga kui nüüd Kuno isiklikult ütleb,et võiksin end ise vastu lauda uimaseks lüüa sellepärast ,et julgesin Kalju foorumis Kalevi poolt olla siis minu sümpaatia hakkab juba kahanema.Sorry!
              Väga hea. Loodame et see juhtub kiiresti. Soovitan omalt poolt kõvasti taguda oma pead - siis peaks homseks asjaga ühel pool olema.
              Selliste kohta oli täna Delfis tsiteeritud vana head Oskar Lutsu ütlust. Mis paraku iga päev end jälle meelde tuletab.

              Kommentaar


                kummaline käitumine oli kaasi poolt kalevi esimese värava puhul, oleks ehk sammu kaks teind poleks väravat old, lasi afanasovil palli maha kenasti võtta ja lüüa, ei liigutanudki

                Kommentaar


                  Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                  kummaline käitumine oli kaasi poolt kalevi esimese värava puhul, oleks ehk sammu kaks teind poleks väravat old, lasi afanasovil palli maha kenasti võtta ja lüüa, ei liigutanudki
                  Mis temal teha oli kui kaitseliin tervikuna sulgu ei teind. Massa ja Kudi ehitasid selle olukorra.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas joosep2 Vaata postitust
                    Kas selle eest võib peksa saada ka?
                    Peale mängu oli küll mõni Kalevi fänn rind kummis ees ja hakkas midagi piiksuma, ei viitsinud jobust välja teha ning sammusin lihtsalt minema. Kalju fännid ei löö, aga Kalevi fännidest enam ma nii kindel ei oleks.
                    Sitt mäng, sitt tulemus, sitt tuju.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas HABE Vaata postitust
                      Peale mängu oli küll mõni Kalevi fänn rind kummis ees ja hakkas midagi piiksuma, ei viitsinud jobust välja teha ning sammusin lihtsalt minema. Kalju fännid ei löö, aga Kalevi fännidest enam ma nii kindel ei oleks.
                      Sitt mäng, sitt tulemus, sitt tuju.
                      Kalevil on fänne veel niivõrd vähe, et enamik nägupidi teada ja neist ei tohiks küll ükski löömamees olla. Rind oli aga ka endal kummis ja oli ka põhjust

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Tore on vaadata, et te valjuhäälselt kaasa elate, aga milliste loosungitega te seda teete
                        Meenub kohe üks mäng mida vilistas kodanik Kotter. Rõõm oli vaadata kuidas Kalju poolehoidjad kes võisid olla 18 aastased ja veid nooremad röökisid Kotterile- Kuradi MENT, õpi vilistama jne.

                        Kuidas ise kommenteerite selliseid hüüdeid ja kas Kunole ka meeldivad sellised hüüded?
                        mul on küsimus, kas sa ei ole kunagi midagi ebasobivat hetke emotsioonide pealt öelnud??
                        Ma võin panna pea panti, et oled!
                        Täna isegi sai seda teatud otsuste peale tehtud, neid ei saa kunagi otse ja omadega võtta. Tänane kohtunik ei olnud ka just eriti tasemel, aga see selleks kuna see on minu seisukoht ja Kalju kehva mängu ei saa kohtuniku kasukasse lükata, kuigi omad agad paari koha pealt jäid, mis oleks kindlasti mängu mõjutanud ja seisu.

                        Kommentaar


                          Ha-ha, Kaleviga on ikka põnevad lood, kellel on munad paistes ja kellel rind kummis, järgmiseks mänguks hakkab mõni seal pingil veel endale mölapidamatust diagnoosima...
                          Kalju jaoks oli see tavaline mäng kalendris, kus kingiti oma pirukatest kaks kolli vastastele ja ise ära ei löödud. Ma ei näe siin mingit põhjust leinamiseks, pigem on vaja põhikoosseisu mängijad kahenädalase pausi ajal terveks ravida ja eksperimendid ajutiselt katkestada...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Raimo Vaata postitust
                            see oli mängu inspektor, kes seal istus. Pealtvaatajate arv on pileti ostnud inimestest suurem seetõttu, et paljud said ka kas tasuta kutse, olid Kalevi noormängijad jne
                            Ei vaidlegi vastu, et inimesi seal nii palju oli ja publiku hulka arvestatakse ka kutsetega persoonid, pigem panigi imestama täpne 549

                            Mäng ise oli Kalju poole pealt suhteliselt kole kahjuks. Ootasin midagi enamat. Platsi viimasel kolmandikul mäng täielikult seisis. Eks meeskond tahab ikka areneda veel, see aasta, sellise mänguga on tiitel hele-helesinine unistus.

                            Kommentaar


                              Seda Kalevile kaotust poleks küll oodanud ning mina lootsin, et jälle üks tiim "suurte" konkurentsis juures. Aga vist eksisin.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas viirus Vaata postitust
                                mul on küsimus, kas sa ei ole kunagi midagi ebasobivat hetke emotsioonide pealt öelnud??
                                Ma võin panna pea panti, et oled!
                                Täna isegi sai seda teatud otsuste peale tehtud, neid ei saa kunagi otse ja omadega võtta. Tänane kohtunik ei olnud ka just eriti tasemel, aga see selleks kuna see on minu seisukoht ja Kalju kehva mängu ei saa kohtuniku kasukasse lükata, kuigi omad agad paari koha pealt jäid, mis oleks kindlasti mängu mõjutanud ja seisu.
                                Vabandust väga, aga kohtunik hoidis ka Kaljut mõnes tähtsas olukorras.
                                Näiteks esimene poolaeg, kui tõsteti selline pehme kaarekas üle kaitsjate pea ja stüf oleks 1:1 läinud siis kohtunik liputas lippu. See ei olnud suluseis, Ets tuli selgelt tagantpoolt ja ma tean, ma istusin selle olukorraga täpselt samal joonel .

                                + Sa tahad öelda, et see olukord, kus Mitt kollase sai ei olnud selge punane ve? PEALE olukorda venda frustratsioonist lüües lihtsalt, umbes sama nagu Nani tegi West Hami vastu... ainult, et mite peaga...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X