320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas viirus Vaata postitust
    Tänane kohtunik ei olnud ka just eriti tasemel, aga see selleks kuna see on minu seisukoht ja Kalju kehva mängu ei saa kohtuniku kasukasse lükata, kuigi omad agad paari koha pealt jäid, mis oleks kindlasti mängu mõjutanud ja seisu.

    Hakkab jälle see hala peale
    Kui Kalju võidab, siis on teie mängijad head ja vastased sitad.
    Juhtub aga Kalju kaotama, siis on kohtunik süüdi. Selgelt olite eile sitemad ja kohtuniku otsused ei mõjutanud kuidagi mängu tulemust.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
      Ha-ha, Kaleviga on ikka põnevad lood, kellel on munad paistes ja kellel rind kummis, järgmiseks mänguks hakkab mõni seal pingil veel endale mölapidamatust diagnoosima...
      Kalju jaoks oli see tavaline mäng kalendris, kus kingiti oma pirukatest kaks kolli vastastele ja ise ära ei löödud. Ma ei näe siin mingit põhjust leinamiseks, pigem on vaja põhikoosseisu mängijad kahenädalase pausi ajal terveks ravida ja eksperimendid ajutiselt katkestada...
      raul direktoriks

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Hakkab jälle see hala peale
        Kui Kalju võidab, siis on teie mängijad head ja vastased sitad.
        Juhtub aga Kalju kaotama, siis on kohtunik süüdi. Selgelt olite eile sitemad ja kohtuniku otsused ei mõjutanud kuidagi mängu tulemust.
        Loe nüüd korra uuesti mu juttu ja mõtle oma sõnade üle!
        Ma ei väitnud, et kohtunik kõiges süüdi on... kohtuniku viles oli nii mõnigi aga!
        Paraku tõesti Kalju mängis täna väga halvasti, viimasel ajal on üldse kuidagi kesiseks asi jäänud, aga loodan et mängumootor saadakse uuesti lahti ja ka Nunes hakkab lõpuks oma ohtraid võimalusi realiseerima.

        Kommentaar


          Kalev vs Kalju mängu pildid
          Nõmme Uskumatud!!!

          Kommentaar


            Ma ütleks ka paar asja:

            1. kalju fännid kuidagi kahvatud jah täna - aga selles on staadion süüdi. Liiga suur niiväheste inimeste jaoks ja ses suhtes on meil kodumängudel ka parem meeleolu ja fiiling. Eks neid Kalevi fänne oleks ka tundund rohkem seal olevat kui neil mõlemal pool poleks 50 meetrit tühju pinke olnud.
            2. kohtunik - No ikka nii mitmel korral olid tal vist silmad kinni. Nii kalju kui ka kalevi situatsioonides. Nii vilistades olid silmad kinni kui ka mitte. Kalevi poisid ikka kukkusid ka suht palju. Lugematuid kordi pidi neid ikka naisteks sõimama.
            3. Muru peal nägi asi kuidagi jama välja jah - Meist joosti ikka päris palju üle. see oli ka massa jama eile. Eks seepärast vist tundusid kogu mängu ka vastased kiiremad ja rohkem särtsu täis.
            4. Kaas tegi ikka tsirkust seal. Kui vastasmängijad on 10 meetri kaugusel siis on vaja pall küljeauti lüüa ja kui vastasmängija on 5 meetri kaugusel siis ta proovib selle platsile puhtaks lüüa? Pall lendab karistusala poole ja tüüp jookseb edasi tagasi ja ei suuda ära otsustada mida teha. No ebakindlus ruudus.
            5. Nunes on ikkagi liiga hea. Tal on vaja see 1 lüliti ümber lülitada kuskil peas ja siis hakkavad temal ka need väravad tulema. Tekitab endale ikka niipalju võimalusi aga siiani on jah mingi blokk peal. Ma olen kindel et sealt tuleb veel selle hooaja jooksul selline väravaraksutaja et te hoiate peast kinni. Tantsis ikka ümber kalevi poiste nii mitmel korral ja naljakas vaadata kuidas need üksteise järel pikali viskasid ta ees

            Kommentaar


              austusest viskasid pikali

              Kommentaar


                Felipe oleks megahea mängija, kui ta suudaks ka oma võimalused ära realiseerida. Hetkel on küll selline tunne, et kui latid ja postid ning napikad kokku lugeda ja see veel omakord 5 jagada, siis peaks sambamees ikkagi Teeverist väravavatelöömises ees olema. Kuid statistikat vaadates on olukord hoopis teistsugune - 1 värav löödud, 100 võimalusest.

                Tal on vist mingisugust hingetohtrit vaja või siis nõia abi. Kohe ei saa aru, miks ta neid palle sisse ei oska lüüa.

                Kommentaar


                  Minule jääb mõistmatuks see , et miks saab Kalju nii suure kriitika aluseks peale kaotust?
                  Kaotused on ju need , millest õpitakse ja täiendatakse ennast või ma eksin?
                  Rein miks sa kritiseerid Kalju fänne , et me oleme noored enamasti?
                  See on tõsi , aga kui meie noored ei fännaks siis , kes seda teeks? Enamus vanemaid inimesi ei leia ju aega või julgust , et tulla ja toetada oma lemmikut.

                  Kommentaar


                    ära reinu juttu südamesse võta, tal on keskea kriis.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas taku* Vaata postitust
                      ära reinu juttu südamesse võta, tal on keskea kriis.
                      No siis tal see ikka päris tõsine sest kollitab siin mitmes teemas ja päris hullult.
                      I`m not scared of dying, I just dont want to

                      Kommentaar


                        Algselt postitas PraS Vaata postitust
                        Lausta lust oli vaadata kuidas Demutski ja Vahtramäe lihtsalt tuuseldasid keskväljal ja Kalju ässad ei saand midagi aru. Sarap oli poisid ikka väga hästi ära häälestand ning ei lastud Kaljul taga harutama hakata. "ML parim mängija" oli ka väga hall. Mõned korrad alguses tegi kaks kannakat, kuid see oli ka kõik.

                        Kalev oleks võind vabalt seitsme või kaheksa väravaga võita, kuid Stüf ja Afanasov ei suutnud kuidagi oma võimalusi ära lüüa. Viimane värav peegeldes ka tänast seisu. Üks oli plikatirts väljakul ning teine võitles mehemoodi.

                        Mängu kehveim vend oli kindlasti Maasing. Kuidas saab meeskonna kapten olla üks nõrgimaid lülisi. Endal ei tulnd midagi välja, kuid teisi oli agar sarjama.

                        Vahur oli ikka äss täna

                        Peakohtunik oli ka täitsa tore ja hoidis liini lõpuni, kuid fännide poolne äärel jooskja oli küll üks paras daun. Ükskord üldse unustas peale maastlööki end ära.
                        Igale su sõnale vaidleks vastu,sest jutt on ühepoolne ja kohati täitsa vale.Mis 8:0st sa räägid,siis OLEKS võinud seis 1:1 või 1:5 ka jääda ju Kalevi poolt vaadatuna.Mingi mõttetu "oleksitamine" unusta ära,nagu Sarap juba(4:0).
                        Esimene poolaeg oli Kalev üle,teisel üritas ja domineeris Kalju,Kalev oli selgelt kaitses ja lootis kontratele.Vahtramäe oli sama hea kui Maasing-Olumets-Leetma,kes koostööd nautisid.Mingit alust pole kedagi siin kehvaks sõimata,kogu meeskond vastutab.
                        Kindlasti ei olnud peakohtunik tore,paljud kohalolnud inimesed said sellest aru,polnud tema parim päev.Koduvile oli,seda küll,ja asjatult tegi mänguseisakuid.
                        Tavalise muru peal,kus tolm keerutas ,oli Kalev paremini mänguks valmis.See võib kogu hooaja hakata Kaljut kammitsema ,ja kodus võivad nad paremini esineda,sest kunstmurul on nad paremad.
                        Ma ei taha Kalevit alahinnata,ja Edwin'ile sooviks edu-lootustandev on ta juba mõnda aastat,kuid väga "ära tõusta" ühe tubli mängu järel küll ei tohiks.Mänge tuleb veel.
                        Kapten Trumm

                        Kommentaar


                          mida Fabio Capello Kalju pingil teeb?

                          Kommentaar


                            Hingetohter on.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
                              mida Fabio Capello Kalju pingil teeb?

                              Barnwelli käis vaatamas Eestis.
                              Algselt postitas Cule
                              Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                                kummaline käitumine oli kaasi poolt kalevi esimese värava puhul, oleks ehk sammu kaks teind poleks väravat old, lasi afanasovil palli maha kenasti võtta ja lüüa, ei liigutanudki
                                õige jutt,vv seisis kui krambis kivikuju...tundus,et polnud tal kõikse parem päev lõpuni välja,jäi väljatulekutel hiljaks ning klaaris ebatäpselt
                                Kapten Trumm

                                Kommentaar

                                Working...
                                X