320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Markeca21 Vaata postitust
    muideks kas see kalevi ja kalju mängu pealtvaatajate arv natuke liiga utoopiline ei tundu ? mina kll ei ytleks et seal 549 pealtvaatajat oli ! minu arust on see kll natuke liiga suur number !
    see on vahe 500-l inimesel hiiglaslikul staadionil laiali ja 500 inimest pundis koos Hiiu väiksel staadionil


    ja Kalju on suurem kui sex loen mina sellelt plagult välja, rohkem ei oska midagi arvata sellest
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      Algselt postitas 10 Lopez Saldana
      no alati on tattidel kambas paar vanemat jobu, keda omavanused mängima ei võta.
      nagu ma aru saan oled üks sina nendest siis jh ?

      Kommentaar


        Algselt postitas zaz Vaata postitust
        see on vahe 500-l inimesel hiiglaslikul staadionil laiali ja 500 inimest pundis koos Hiiu väiksel staadionil


        ja Kalju on suurem kui sex loen mina sellelt plagult välja, rohkem ei oska midagi arvata sellest
        no kui ma ikka sinna üle selle areeni vaatasin ei ütleks et seal ikka 549 inimest oli..et seal mingi 300-400 in oli on veel võimalik aga minu jaoks ei ole 549 reaalne..

        Kommentaar


          Algselt postitas valta Vaata postitust
          ühes elemendis tunnistab ka Sarap kaotust, seegi hea
          Tsitaat soccerneti artiklist:
          "Platsil olime küll üle, aga soengutega jäime ikka alla," naljatles kodumeeskonna loots
          no pole ka ime ju ! sarap on ju vana kuldsuu ise ju

          Kommentaar


            Algselt postitas Markeca21 Vaata postitust
            no kui ma ikka sinna üle selle areeni vaatasin ei ütleks et seal ikka 549 inimest oli..et seal mingi 300-400 in oli on veel võimalik aga minu jaoks ei ole 549 reaalne..
            Järgmine kord vaata mängu mitte ära loe publikut
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              549 inimest oli, võistkonna kaaslane luges mänguajal inimesed üle ja sai ka 549 inimest.
              ja muideks, täna on Nõmme Kalju naiskonnal kell 19,00 1/4 karikamäng Hiiul Sillamäe Kaleviga.

              Kommentaar


                Algselt postitas vpiigo Vaata postitust
                No siis tal see ikka päris tõsine sest kollitab siin mitmes teemas ja päris hullult.
                no kui ühel heal päeval kohtud siin ballackiga, siis saad aru, et rein on haldjast ristiema ja šokolaadikook:P
                kaks firmatorti, kast pepsit!

                Kommentaar


                  mõne venna maine jõuab juba suht kaugele
                  just retain that....
                  .............evrything u see is hallucination....
                  ...so be prepared.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas billy t Vaata postitust
                    no kui ühel heal päeval kohtud siin ballackiga, siis saad aru, et rein on haldjast ristiema ja šokolaadikook:P
                    Selles suhtes on sul õigus
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Siin teemas oli vahepeal üleval teema lipu varraste pikkuse ja materjali kohta , peale Kalju - Levadia mängu .
                      Ise sooviks soetada plastikust lipu varda(d). Ja kasutada neid Eesti koondise mängudel.
                      A`le Coq Arenal peaksid kehtima vist fifa reeglid ?
                      Ennem siin teemas räägiti minu mäletamist mööda UEFA reeglitest.
                      Keegi oskaks tuua välja lipu varrastega seotud reegleid ?
                      >>

                      Kommentaar


                        Ma oskan välja tuua õigekirjareeglid sõna "lipp" osas.

                        Lipp-lipu-lippu

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Darren Vaata postitust
                          Ma oskan välja tuua õigekirjareeglid sõna "lipp" osas.

                          Lipp-lipu-lippu
                          tähenärija
                          >>

                          Kommentaar


                            Algselt postitas NIRK Vaata postitust
                            Siin teemas oli vahepeal üleval teema lipu varraste pikkuse ja materjali kohta , peale Kalju - Levadia mängu .
                            Ise sooviks soetada plastikust lipu varda(d). Ja kasutada neid Eesti koondise mängudel.
                            A`le Coq Arenal peaksid kehtima vist fifa reeglid ?
                            Ennem siin teemas räägiti minu mäletamist mööda UEFA reeglitest.
                            Keegi oskaks tuua välja lipu varrastega seotud reegleid ?
                            Kui nüüd ilusti mööda interneti imelist maailma ringi lapata, siis peaksid kuskilt leidma mingi koduka, kus pakutakse lippudele neid teleskoop vardaid, mida karmid reeglid nõuavad. Kunagi sattusin täidsa sinna lehele aga ega enam seda lehe aadressi ei mäleta. Siiski eestis olemas tootja...
                            "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                            www.facebook.com/jkkalju

                            Kommentaar


                              maailma kõige parem kodukas on kuidagi soiku jäänd.. aint uudiseid kirjutategi vä? maasingu tutvustus on juba pikemat aega üleval... rohkem meeskonnas tutvustamist väärt mehi ei olegi? videoprofiilid on vist pigem unistus:P

                              aga muidu kärab küll...

                              Kommentaar


                                videoprofiile ei saa teha, sest sillul pole enam itelefoni

                                Kommentaar

                                Working...
                                X