320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kuno Vaata postitust
    Ma kahtlustan, et paremal äärel, aga elame näeme, hetkel ei tea veel kindlat vastust.

    K.
    Arvan sammuti et paremal äärel, nii mõnedki aastad tagasi Flora eest oli paremal ja nii palju kui möödunut aastat tuletada mälust meelde, siis Tuleviku eest oli sammuti paremal äärel.
    "The more we sweat in training, the less we bleed in battle"

    http://runplus.wordpress.com

    "Fitness is a battle, welcome to the front line"

    Kommentaar


      Algselt postitas marika123 Vaata postitust
      täiega jama on, tahaks juba järgmist mängu vaatama minna.. imelik, kui nii pikk paus sees on
      Huvitav, et mõned fännid siin kurdavad, nagu ei saa mängu vaatama minna. Täna mängis Kalju-II Sõle statkal Dünniga ja võitis A. Kõlu väravast 1:0. Kaljul muidu suur fänniarmee, aga väljaku äärest kostis vaid sihvkakrõbinat. Kummaline käitumine teie poolt mitte minna duubli mängule kaasa elama (seda enam, et mängiti Tallinnas).

      edit: Saharov mängis Tulevikus siiski vasakäärt.

      Kommentaar


        Ja ka Floras mängis Saharov enamasti siiski vasakul äärel. Aga noh, Kaljus on see paremäär üsna problemaatiline, seega Saharov sobiks sinna ehk tõesti. Vasakäär on Felipe Nunesi poolt kindlalt hõivatud.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Algselt postitas sosku Vaata postitust
          Huvitav, et mõned fännid siin kurdavad, nagu ei saa mängu vaatama minna. Täna mängis Kalju-II Sõle statkal Dünniga ja võitis A. Kõlu väravast 1:0. Kaljul muidu suur fänniarmee, aga väljaku äärest kostis vaid sihvkakrõbinat. Kummaline käitumine teie poolt mitte minna duubli mängule kaasa elama (seda enam, et mängiti Tallinnas).

          edit: Saharov mängis Tulevikus siiski vasakäärt.
          Ma ei leia, et fännid peaksid duubli mängul kaasa elama. Ja siinkohal, Sinul kui Tuleviku fännil pole küll ütlemist. Te ei ela esindustiimi mängulgi kaasa.

          Ja minul jäi alles teine duubli mäng vahele, esimene oli Trans II-ga Narvas.
          Ning kui me ise leiame, duublil olulised mängud ning vajalik, pole probleemi, ajame suure armee kokku ning teeme ka vastavalt häält. Täna polnud mäng parima asukohaga kohas ( minu jaoks) ning samuti oli ilm sant.

          Kommentaar


            Mario, palju meid põlisesse eesti linna Narva ka minemas on?
            Olen varsti kilu varaste vabariigist tagasi, siis teeme selle hullu plagu ka ära
            "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
            www.facebook.com/jkkalju

            Kommentaar


              Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
              Mario, palju meid põlisesse eesti linna Narva ka minemas on?
              Olen varsti kilu varaste vabariigist tagasi, siis teeme selle hullu plagu ka ära
              Hakkasin eilsest asja orgunnima, tahaks 30sega vähemalt.

              Kommentaar


                igav on, kirjutaks ka midagi
                kirjutan siis seda, et Nõmme Kalju tahab sel hooajal meistriks tulla
                kogu mu noorus möödub foorumis

                Kommentaar


                  Algselt postitas hacker12 Vaata postitust
                  igav on, kirjutaks ka midagi
                  kirjutan siis seda, et Nõmme Kalju tahab sel hooajal meistriks tulla
                  Ma ütlen siis selle peale, et fännid tervitaks euroopat heameelega. Oi mis reis tuleks

                  Kommentaar


                    5.kohaga euroopasse ei saa
                    et see on minu arvamus hooaja lõpust, võimalik et jääte veel allapoole
                    kogu mu noorus möödub foorumis

                    Kommentaar


                      Tammekast oleme ikka eespool

                      Kommentaar


                        Algselt postitas hacker12 Vaata postitust
                        5.kohaga euroopasse ei saa
                        et see on minu arvamus hooaja lõpust, võimalik et jääte veel allapoole
                        Eks me vaata novembris, aga mul on selle üle hea meel, et me oleme sellised vennad, kes ka täidavad oma lubadusi. Ja Läti-Leedu reisid saame ikka.

                        Kommentaar


                          4.koht viiks ilmselt lisaks Balti liigale ka Intertotosse

                          Sel aastal siis kohtub eesti klubi (TVMK ? Trans?) Intertoto sarjas Leedu klubiga (kellega ?). Mäng toimub 21.06 või 22.06 Leedus.
                          kogu mu noorus möödub foorumis

                          Kommentaar


                            Algselt postitas viirus Vaata postitust
                            Tammekast oleme ikka eespool
                            Jah, aga me ei tee endal Pealtnägija saates marki ka täis
                            kogu mu noorus möödub foorumis

                            Kommentaar


                              Algselt postitas hacker12 Vaata postitust
                              Jah, aga me ei tee endal Pealtnägija saates marki ka täis
                              Haha, me vähemalt saime Eesti kõige enim vaadatavasse saatesse oma looga. Lisaks veel Ärapanija. Mida teised on suutnud???

                              Narva on kindel minek, lähme võtame oma 3 punkti ja sõidame heas tujus tagasi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas hacker12 Vaata postitust
                                Sel aastal siis kohtub eesti klubi (TVMK ? Trans?) Intertoto sarjas Leedu klubiga (kellega ?). Mäng toimub 21.06 või 22.06 Leedus.
                                Trans on siis see, kes peab võtma mõõtu Leedu klubiga, kes on ka minuteada selge, aga ei meenu mulle hetkel...
                                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X