320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Iroonia või mitte aga nad tegid oluliselt kõvemat häält kui tribüünil viibinud Viljandi fännid.
    I`m not scared of dying, I just dont want to

    Kommentaar


      Ja see nende theme oli "Nõmme Kalju minevik, Viljandi Tulevik!

      Kommentaar


        Algselt postitas vpiigo Vaata postitust
        Iroonia või mitte aga nad tegid oluliselt kõvemat häält kui tribüünil viibinud Viljandi fännid.
        Kas tribüünidel, siis olid Viljandi fännid? Ma nagu ei näinud. Seal säästukal oli kamp tydrukuid kes hingest Tuleviku poistele kaasa elasid. Keegi oleks võinud nad ikka,siis omade juurde tribüünile kutsuda, oleks koos nati kobedam olnud ju

        Aga igatahes hea, et on olemas ka vastasfännid, olgu siis säästukal või mitte!
        Aga nüüd paneme Viljandi sejataha ja keskendume laupäevale mis on TOTAALNE MAIUSPALA!

        Saab näha mis puust me seekord olema Levadia vastu!
        www.jkkalju.ee
        www.facebook.com/jkkalju

        Kommentaar


          Andrus & tüdrukud on valmis!



          Flaier ootab printimist!

          Kommentaar


            Algselt postitas Kuno Vaata postitust
            Kas tribüünidel, siis olid Viljandi fännid? Ma nagu ei näinud. Seal säästukal oli kamp tydrukuid kes hingest Tuleviku poistele kaasa elasid. Keegi oleks võinud nad ikka,siis omade juurde tribüünile kutsuda, oleks koos nati kobedam olnud ju

            Aga igatahes hea, et on olemas ka vastasfännid, olgu siis säästukal või mitte!
            Aga nüüd paneme Viljandi sejataha ja keskendume laupäevale mis on TOTAALNE MAIUSPALA!

            Saab näha mis puust me seekord olema Levadia vastu!
            Neid oli päris mitu. Tegid isegi 11m. karistuslöökide võistluse pantrite vastu. Mul ka fotosüüdistused.
            I`m not scared of dying, I just dont want to

            Kommentaar


              Algselt postitas Silver Vaata postitust
              Andrus & tüdrukud on valmis!

              ........

              Flaier ootab printimist!
              Haavistule ei jätkunud musti sokke?
              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

              Kommentaar


                Levadia poistele kutsed juba ära saadetud : http://www.jkkalju.ee/?mid=1&id=117
                www.jkkalju.ee
                www.facebook.com/jkkalju

                Kommentaar


                  Kas Hiiul jalgrattaga staadionile lastakse? (Nagu Arenal vähemalt meistriliiga mängude ajal.)
                  Y R A

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                    Kas tribüünidel, siis olid Viljandi fännid? Ma nagu ei näinud. Seal säästukal oli kamp tydrukuid kes hingest Tuleviku poistele kaasa elasid. Keegi oleks võinud nad ikka,siis omade juurde tribüünile kutsuda, oleks koos nati kobedam olnud ju
                    see, et teil on trummid ja rohkem rahvast, et tee meid halvemateks fännideks, nii et ei ole mõtet üldse mõnitada, onju!?
                    ja polnud seal Hiiul ka kõik perfektne, esimeste asjadena tulevad meelde puuduv mängukava ning kohutav (ja vali) muusika. ma tõin eile mängule kolm inimest, kes pole varem jalgpalli staadionil vaatamas käinud. nad teadsid, mis meeskonnad mängivad, kuid kava oleks neile küll abiks olnud. ja diktor oli ka pehmelt öeldes veider jne. me ei saanudki kohapeal aru, kes need väravad üldse lõid.

                    teie ajate oma asja ja meie oma, seega meie halvustamine ei ole küll vajalik.
                    Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mikk Vaata postitust
                      Kas Hiiul jalgrattaga staadionile lastakse? (Nagu Arenal vähemalt meistriliiga mängude ajal.)
                      Peaks ikka saama ma usun!
                      www.jkkalju.ee
                      www.facebook.com/jkkalju

                      Kommentaar


                        Algselt postitas toonetikas Vaata postitust
                        see, et teil on trummid ja rohkem rahvast, et tee meid halvemateks fännideks, nii et ei ole mõtet üldse mõnitada, onju!?
                        ja polnud seal Hiiul ka kõik perfektne, esimeste asjadena tulevad meelde puuduv mängukava ning kohutav (ja vali) muusika. ma tõin eile mängule kolm inimest, kes pole varem jalgpalli staadionil vaatamas käinud. nad teadsid, mis meeskonnad mängivad, kuid kava oleks neile küll abiks olnud. ja diktor oli ka pehmelt öeldes veider jne. me ei saanudki kohapeal aru, kes need väravad üldse lõid.

                        teie ajate oma asja ja meie oma, seega meie halvustamine ei ole küll vajalik.
                        Kust sa välja praegu lugesid, et keegi sind mõnitas? Pigem vastupidi, alati toetame teiste tegemisi!!!!!
                        www.jkkalju.ee
                        www.facebook.com/jkkalju

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mikk Vaata postitust
                          Kas Hiiul jalgrattaga staadionile lastakse? (Nagu Arenal vähemalt meistriliiga mängude ajal.)
                          Hiiul lastake isegi koos neegriga staadionile
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas toonetikas Vaata postitust
                            see, et teil on trummid ja rohkem rahvast, et tee meid halvemateks fännideks, nii et ei ole mõtet üldse mõnitada, onju!?
                            teie ajate oma asja ja meie oma, seega meie halvustamine ei ole küll vajalik.
                            mõnitand,halvustand? kes sulle varba peale astus???
                            Kapten Trumm

                            Kommentaar


                              Laupäeval kell 13.00 väljub, siis stereost tasuta buss Hiiule!
                              Fännid kogunevad Stereos hiljemalt 12.00!!!!
                              www.jkkalju.ee
                              www.facebook.com/jkkalju

                              Kommentaar


                                tulin just kalju kodukalt...et mis teema sellega siis on?? Massa nädala mängija juba paar kuud, teiste mängijate kohta null infot... ei meeskonnapilte ega midagi...suht nutune ju...blabla bla...videotutvustused....ulme...ULME... aga vähemalt sain teada mis prives reedel toimub...(Y)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X